Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Friend

depilator... kupić czy nie ??

Polecane posty

jesteście zadowolone z korzystania z depilatora czy nie polecacie go jako sposobu na usunięcie tego ohydnego owłosienia :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss sporty
a ja nie jestem zadowolona i nie polecam..wloski odrastaja juz za dwa dni a zawsze mialam bardzo male owlosienie wiec nie wiem czemu tak szybko odrastaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Ja kupiłam depilator do brwi i bikini i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka81
Ja mam depilator ale używam go "od święta" bo boli. Teraz spróbuję tej metody cukrowej o której się tyle naczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz próbowałam dwa razy z ta pasta cukrowa... nie wyszło, bolało jak cholera, zapaćkałam cała kuchnię, długo to wszystko trwa... dlatego chyba zdecyduję się na depilator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze :) ale podobno z firmy Braun są niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam. Jatez jestem bardzo zadowolona. tylko proponuje jednak kupic z wyzszej p[olki. Te najtansze sie nie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam brauna silk e-pil, ktorego nie uzywam. nie dawal sobie rady z moimi mocnymi wloskami i bolalo bardzo a wyrywal tylko niektore wlosy. Kupilam sobie depilator firmy Zepter dalam 190pln i nie zaluje. Cena podobna a jakosc wogole nieporownywalna. nareszcie mam gladkie nogi i nie tylko. Depiluje rozniez bikini i pod paszkami. Bolalo tylko za pierwszym razem. Uzywam go na biezaco i mam nareszcie swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) szczerze mówiac to pierwszy raz słyszę o depilatorze tej firmy, bardziej znam ja z produkcji garnków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam depilatorów od 8 lat. Jestem bardzo zadowolona. Z czasem niektóre włosy nie odrastają wcale. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiele rzeczy z tej firmy. I nie sa to garnki:D Np. Sciereczki z mikrofibry, zelazko, odkurzacz, kozmetyki itp. Z wszystkich zreszta jestem bardzo zadowolona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×