Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fajne zabawki dla dzieciaków

Polecane posty

Gość gość

zajefajne zabawki dla dzieciaków ma ten koleś na allegro taniej niz gdziekolwiek, jesliszukacie czegos na prezent lub dla swojego dziecka nie ma szans zeby nie znależć czegoś czego nie ma w sklepach, Pisze bo sama nieraz mialam problem z kupieniem dla swojego czegokolwiek i napewno niejedna mama nie ma pomysłu http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us _id=41758990&amp ;order=qd zawsze tu kupuje dla swojego synka , aaa i zawsze ma nowości zróżnych bajek co lecą reklamy dla dzieciaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten link jakby co ten z pierwszego postu zle mi sie skopiował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama858
Czy ja wiem, czy ma tak tanio? sama co jakiś czas kupuję coś swojemu synkowi i jakiś czas temu zauważyłam, że w sferisie mają świetne ceny więc porównałam i sferis dalej wypada tanie, przynajmniej na przykładowej zabawce I zazwyczaj mam możliwość odbioru osobistego w sklepie, także odchodzą mi koszta dostawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny bajer, z pewnoscia dzieciak bedzie miec frajde z takiego sprzetu. a pomyslec, ze kiedys dzieci graly w gume..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambusiak
w sferisie jest też dużo fajnych, niedrogich zabawek:) ja zamówiłam dla siostrzeńca stolik edukacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Karolina
Wow nie wiedziałam, że sferis ma też zabawki, naprawdę świetne ceny mają. Bo zastanawiam się nad sterowaną gąsieniczką z tym, ze czytałam , że potrafią się psuć. W sferisie jest ona za 169 zł a w smyku za 220 zł- także spora różnica ale nie wiem jak przy ewentualnej reklamacji, niestety nie ma ich sklepu stacjonarnego w mojej okolicy (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat wiele artykułów dla dzieci zamawiam na stronie www.Satya.pl i mogę polecić maja szeroki asortyment i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zamawiałam w sferisie fajne puzzle 3d, widziałam że mają dużo ciekawych rzeczy dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramag
Ja najczęściej zamawiam na https://hitcena.pl/. Mają naprawdę dużo tanich zabawek i szybko je dostarczają. Ostatnio kupiłam tam matę edukacyjną i była już następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka99
Ostatnio zamawiałam dla córki zabawki z more4kids.pl z darmowym odbiorem w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GajaZiemia
Ja jestem ze starej szkoly i uwazam, ze najfajniejsza zabawka dla dziecka jest sprzet sportowy lub ksiazka :) I teraz kupuje dziecku rower (Indiane) - kosztem nieprzydatnych p*****l. I mysle, ze moje dziecko wyrosnie na oczytanego, wysportowanego i całkiem zsocjalizowanego czlowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem pojęcie "fajnych zabawek" przestaje istnieć, kiedy cała szafa jest już ich pełna. Właśnie dlatego zamiast kolejnych zabawek na urodziny zorganizowaliśmy dziecku małą niespodziankę. Oczywiście był tort i jakiś niewielki upominek, ale gwoździem programu był... występ iluzjonisty! Córeczka była naprawdę zachwycona i jeszcze miesiąc po urodzinach nie mogła przestać o nich gadać. Jeśli też znudziły was gonitwy za nowymi zabawkami, może zainspiruje was to: https://pokazy-iluzji.pl/dla-dzieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×