Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mp80

Piotrkowska łódź - fajny sklep obuwniczy

Polecane posty

Gość mp80

polećcie proszę, chce kupić słodkie balerinki lub klapeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
zatem nie jesteś z Łodzi? :) nie pamiętam numerów sklepów, ale jest sklep w stronę placu wolności po lewej stronie za Solo(mówię o miejscu za skrzyżowaniem z ul.Zieloną)... potem po prawej stronie jest sklep Ryłko... potem idziesz dalej w stronę Placu Wolności i po lewej stronie jest sklep Metro... a potem po lewej stronie jest skrzyzowanie z ulicą Próchnika i tam skręcasz i widac sklep But-S w galerii tez można coś fajnego kupic... .... owocnego "chodzenia"(skoro juz mówimy o butach:P ) po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrisha
i ja skorzystam to moze jeszcze jakąś knajpkę z dobrym jedzonkiem polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
hmm ciężko powiedziec... ja b.rzadko jadam na mieście... ... świetne ciasto marchewkowe jest w Green Wayu ... sałatki (codziennie kilka rodzajów) i spaghetti w Solo to było na pietrynie, w silver screenie na Piłsudkiego jest Wook kuchnia chińska(chyba:P) też ciekawe mają menu a i w galerii na "-1" Raz pod wozem" jest domowa kuchnia, koleżanka sobie chwali i oczywiscie przepyszne kawki w Coffee heaven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pysznego jedzonka to polecam Green Way nie tylko za ciasto marchewkowe ale przede wszystkim za pierożki z cukinią, falafle z kuskusem i zielone kluski mniam. Co do kawy i gorącej czekolady z likierem to moim faworytem jest Verte na Piotrkowskiej przy numerze 115. Niesamowite wnętrze, pełne staroci i nie tylko, muzyka (bywa jazz, blues i stare orkiestry), galeria fotografii. To mój ukochany łódzki lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ladne buciki mozesz zawsze isc na Pietryne do Bata, nie pamietam pod jakim numerem, w kazdym razie jakos na przeciwko Hortexu. A zarełko - green Way i ich tort warzywny mmmm!!! Ciasto marchewkowe tez super :) Pozdrawiam łodziaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrufka
sklepu"Bata" na Pietrynie już dawno nie ma, al jest mnostwo innych równie intresujących.Jeśli chodzi po jedzenie to dobre sałatki mają w "solo" na pasazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika pika
w którym miejscu jest green way na piotrkowskiej? ja bardzo lubię pizzernię domino na piotrkowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×