Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasuja jak najbardziej

zapisalam sie do oriflame i nie wiem czy dobrze zrobilam

Polecane posty

Gość pasuja jak najbardziej

poza tym nie wiem czy wpisowe kosztuje teraz 1 zl czy 19 powiedziano mi ze 1 zl..a komus innemu ze 19 i ile zarabiam od kazdego kosmetyku czy to jest stala kwota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedziały ci jak się zapisywałaś? Kiedys miałam kolezankę w oriflame to miała chyba 30% od ceny katalogowej. ale to musi powiedzieć Ci twoja wprowadzająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwaaa
23%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Tak, to stała kwota, jest to około 23% ceny katalogowej. Sprzedając kosmetyk za 9.90zł zarabiasz na tym 2.28zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
czesc, mam kolezanke w oriflame i rowniez zapisala sie do mnie do fm przy okazji kosmetykow sprzedaje z powodzeniem perfumy fm po 30 zl jak cie to interesuje napisz na priv lub gg 1524859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informuję że teraz w Orflame będzie promocja od poniedziałku 13 listopada. Promocja trwa trzy tygodnie -tylko do 03 grudnia 2006 - wpisowe do Oriflame wynosi złotówkę. Przy wpisaniu się do Oriflame w tym okresie możesz skorzystać dodatkowo. Mozesz wystartować w programie \"Witamy\"! Jakie są korzyści z programu? W kolejnych trzech etapach dostajesz prezenty: - bon rabatowy o wartości 40 złotych - balsam do ciała - krem do twarzy sensitive to wszystko możesz otrzymać w prezencie ! Aby mieć te prezenty musisz w trzech kolejnych katalogach zamawiać kosmetyki za 100 PP . To są takie punkty przypisane do kazdego kosmetyku. Oprócz tego - rabat 23% na wszystkie kupowane kosmetyki! Czyli opust na cenę katalogową. Jak jesteś zainteresowana to mi napisz to wyślę Ci pocztą katalog na ten okres – 16 katalog i materiały informacyjne. Jeszcze możesz sobie zamówić jako nowa Konsultantka taki zestaw startowy za 39,95 – jak go zamówisz w katalogu 17 – to wtedy praktycznie masz go za darmo bo ten kupon za 40 złotych wykorzystasz. W tym zestawie jest taka duża , fajna i praktyczna torba, saszetka-etui z próbkami, dwa kremy i materiały informacyjne. Oprócz tego nowym konsultantkom wysyłają też taki kupon za 1 złoty – 10 próbek różnych kosmetyków. W Oriflame jest kredyt 14 dniowy. osoby zainteresowane proszę o meila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy się zapisałaś i w jaki sposób? do niedzieli wpisowe wynosiło 19 zł, więc tyle zapłacisz. od dzisiaj wynosi ono 1 zł. tak to jest, jak się trafi na nierzetelną sponsorkę. gdyby ktoś chciał się zapisać i nie stracić już na starcie, to zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasuja jak najbardziej
zapislam sie w tamtym tyg..powiedziano mi ze wpisowe wynosi 1 zl.. mam wiec pytanie kiedy place wpisowe?i co zrobic jak sie okze ze wynosi te 19 zl...?nie chce placici takiej kwoty bo ta 1 zl przekonal mnie do tego aby sie zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zarejestrowałaś się w poprzednim katalogu, tj. między 23 października a 12 listopada, za wpisowe zapłacisz 19 zł - kwota ta zostanie doliczona do Twojego pierwszego zamówienia. jeśli sponsor Cię wprowadził w błąd, to zasugeruj mu, aby zwrócił Ci te 19 zł. promocja na wpisowe za 1 zł była w 2 katalogach przed 23.10, a także jest od dzisiaj przez 3 tyg. wpisowe 19 zł zwróci Ci się, jeżeli sprzedasz kosmetyki za ok. 90 zł. jeśli mimo wszystko nie chcesz jej płacić, to jedynym wyjściem jest ponowna rejestracja na kogoś z rodziny. tylko nie wypełniaj formularza online, jeśli nie masz zebranego zamówienia! warunkiem rejestracji za 1 zł jest złożenie zamówienia tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, nie odpowiedziałaś mi, w jaki sposób się zapisałaś, bo to istotne. jeśli przez Internet, to jest tak, jak napisałam wyżej. ale może wypełniłaś tylko umowę papierową i zostawiłaś ją komuś, a ten ktoś zarejestrował ją dopiero dzisiaj, a nie w zeszłym tygodniu? w takiej sytuacji wpisowe wynosi 1 zł. ale trudno gdybać na forum, pytaj osobę, która Cię zapisała, ona od tego jest, w końcu to jej praca i ona na tym zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasuja jak najbardziej
wypelnialam jakis kwestonatiusz normalnie na spotkaniu,zapislam sie tylko po to aby kosmetyki miec taniej dla siebie..jutro ide porozmawiac ze swoja sponsorka..mam jeszcze do ciebie pytanie ile wynosza koszty przesylki gdy robie zamowienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zamówienie wynosi 100 PP, czyli ok. 300 zł w cenach katalogowych, to jest dostarczane bezpłatnie i do domu, i do placówki. jeśli jest niższe niż 100 PP, to jest opłata detaliczna 4 zł (dostawa do placówki), a do domu dodatkowo 10 zł. jeśli paczkę odbierasz w biurze regionalnym (a nie w filii czy oddziale), to dodatkowo musisz zamówić 1 kosmetyk z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×