Odpowiedz na ten temat

APLEFIT

• paulinkaaaaa 2006.05.29 [13:34]
    nie chcę jakoś drastycznie chudnąć,tylko zgubić max.5 nadprogramowych kilogramów,kupiłam dzisiaj aplefit(oczywiście dieta i ćwiczenia obowiązkowo).Mam pytanie do osób,które go stosowały-daje jakieś efekty(oczywiście nie mam na myśli skutków ubocznychjezyk.gif )-można na nim schudnąć te pare kilogramow??

• też miałam i brałam 2006.05.29 [13:49]
    ale na mnie nie działało, od tabletek nie schudniesz
  • aga2805 2006.05.29 [16:56]
    ja niestety również nie widziałam specjalnych efektów w czasie stosowania tego specyfiku...

jeżeli zamierzasz regularnie ćwiczyć i trzymać zdrową dietę to raczej proponowałabym Ci coś np w stylu \"fatburner\'a\"

Czasem lepiej nie odzywać się i być posądzonym o idiotyzm, niż odzywać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
  • dolmar 2006.05.29 [17:53]
    mi niestety nie pomógł ani troszke

• paulinkaaaaa 2006.06.08 [15:13]
    a jednak na mnie zadziałałoczko.gif
    nie wiem czy to tylko efekt placebo-w każdym bądź razie spodnie robią się coraz luźniejsze,a boczki mniejsze-jem normalnie(nie jem mięsa i slodyczy-bo akurat tego nie lubię),regularnie ćwiczę i wydaje mi się,że widać już pierwsze efekty smiech.gif

• paulinaaaaa 2006.06.08 [17:21]
    ale nicka nie musiałaś ściągać..... zly.gif

• paulinkaaaaa 2006.06.08 [18:47]
    o co Ci chodzi ?? pechowiec.gif nie widzisz różnicy między nickami-poza tym jak go wybierałam nie kierowałam się tym ,że akurat TY masz taki pechowiec.gif

• patiprivate 2006.06.08 [19:36]
    Zazywałam aplefit i niestety nie schudłam po nim :/ niz a nic waga stała w miejscu smutas.gif
  • dodzia 2006.06.09 [11:16]
    też brałam Aplefit, ale tylko jedno opakowanie nie widzę żadnych efektów, teraz będę brała Cidrex, a najlepiej jest pić ocet jabłkowy w płynie którego jest do wyboru, w Rosmmanie mozna kupić ocet Bio, ja go łykam 1 raz dziennie,
    poczytaj na forum tematy dot octu jabłkowego... same ciekawe rzeczy są tam poruszane

pozdro

dj
  • sanderka 30 2007.01.08 [15:46]
    Jestem bardzo zadowolona z aplefitu Stosuja go razem z chromem organicznym Na czczo aplefit+chrom w poludnie i wieczor przed jedzeniem sam aplefit W ten sposob schudlam 8kg Zaczelam 6miesiecy po ciazy jak przestalam karmic piersia SUPER TYabletki odebraly mi chec na sllodycze co mnie berdzo gubilo Stosuje je regularnie bez zadnego wysilku ani wyrzeczen Mam chec to jem jak nie to nie Naprawde polecam
  • amelicia 2007.02.21 [17:17]
    ja bardziej polecam CIDREX na razie brałam tylko jedno opakowanie,ale widze różnice-mniejszy apetyt,cera mi sie poprawiła i celulit znika!!smiech.gif teraz musialam odstawic go na jakis tydz bo zachorowalam i biore antybiotyk a lepiej ich nie mieszac,to tym bardziej widze różnice w apetycieusmiech.gif i napewno będę go dalej brała!
    ~~powodzenia w waszych wysiłkachusmiech.gif
  • na mnie nie dzialal 2007.02.21 [17:20]

• annak23 2008.01.21 [01:51]
    mam do. zrzucenia ok 14 kg.. co będzie skuteczne?

• Turquoise 2008.01.21 [01:53]
    Ja mialam mniejszy apetyt, ale mozliwe, ze sobie to wmowilam - efekt placebo, jak ktos tam wyzej wspomnial oczko.gif
    juz po herbatkach odchudzajacych bardziej widzialam efekty, bo biegalam do wc ciagle oczko.gif
    Plynie prosiaczek z puchatkiem kajakiem i w pewnym momencie puchatek walnał prosiaczka wioslem w glowe. Prosiaczek wstaje i do puchatka: Puchatku za co to, a Puchtek na to: Bo wy swinie zawsze cos knujecie!
  • Turquoise 2008.01.21 [01:53]
    AnnaK - dieta i ruch chyba oczko.gif
    reszta tylko pomaga, TYLKO.
    Ja tez chce schudnac pare kg, to kiedy zaczynamy? oczko.gif
    Plynie prosiaczek z puchatkiem kajakiem i w pewnym momencie puchatek walnał prosiaczka wioslem w glowe. Prosiaczek wstaje i do puchatka: Puchatku za co to, a Puchtek na to: Bo wy swinie zawsze cos knujecie!
  • annak23 2008.01.21 [14:51]
    oj, jak najszybciej usmiech.gifkwiatek.gif

• Tyris 2008.02.05 [15:34]
    A czy ktos wie cos na temat aplefit + srodki antykoncepcyjne? Teoretycznie zakupilam preparat w aptece, moja farmaceutka wie ze biore diane i kupuje specyfik poniewaz nieco po niej przytylam. Myslac dedukcyjnie skoro mi go doradzila..wiec chyba nie jest szkodliwy... Ale z drugiej strony nasluchalam sie miliona opini jak to komus zniszczyl cere.. jak to powodowal zapacia i ze nie mozna laczyc z pigulkami anty.

Osobiscie.. uwazam ze najwazniejsze sa regularne, drowe posilki i duzo wody oraz ruch. Przede wszystkim... nie stawajcie na wage przez pierwsze 2 tygodnie!!!!!!!!! bo w pierwszej fazie organizm puchnie od nadmiaru wody!
  • anna1410 2008.03.28 [14:12]
    tez zastanawiamsie czy kupic.
    ale boje sie ze jak bedeje brala bede miala wiecej energi a jak je odstawie to bede zamulona smutas.gif i ospała smutas.gif .

• mika*afryka 2009.02.12 [16:27]
    helooł ! ja jem tabletki te od 2 dni smiech.gif ale biore po dwie naraz ponieważ dużo musze schudnąć biore je 4 na dzień w sumie i widze że dzis (2 dzień od ich użycia) nie mam tak duzego apetytu obiad mi wystarcza i nei chce mis ie jeść a normalnie po obiedzie dalej jestem głodna i jej z 4 kromki chleba a dziś jakoś mi sie nei chce waże 98 kg prze wzrośie 168 wiec dużo jezyk.gif i dodam jeszcze ze mam 18 lat ... ale mam nadzieje że tabletki pomogą oczko.gif
  • kasiulkaaaaa 2009.04.28 [13:41]
    hej!! otoz mam prosbe - mika*afryka napisz do mnie oczko.gif jestem w prawie identycnej sytuacji - prawie ten sam wiek waga wzrost oczko.gif help mesmiech.gif
  • MotoFFanka 2009.06.18 [08:11]
    Hej dziewczyny usmiech.gif Ważyłam kiedyś trochę więcej niż wy, miałam 17 lat jak bardzo szybko, ale to baaaardzo szybko schudłam 50 kilo. Błagam was kochane nie róbcie tak...wiadomo jak człowiek się odchudza to mu odbija naprawdę nie wiadomo kiedy...i same wiecie jakie choroby mogą zaatakować "mózg" oczko.gif
    A oprócz tego, skóra bardzo zwiotczała, nawet teraz po 7 latach jest nie zbyt ładna. Niestety jak się jest długo grubszym to nie ma cudów, ale... smutas.gif . Jak się wolniej chudnie to ona ma szansę się jakoś zaadaptować do nowych warunków. Wiem, że trochę nie na temat i bardziej w sensie rad (jeśli ich w ogóle potrzebujecie), ale już przechodzę do aplefitu...Mnie osobiście nie pomagał, a brałam go później, jak dostałam tabletki hormonalne i inne dziwne i niestety kilka kilo przytyłam. Widziałam różnicę po cidrexie. Co do samego octu jabłkowego, czytałam w Super Linii, że tak naprawdę on nic nie daje, bo jest przetworzony itd. muszę poszukać tego numeru. Ale kiedyś stosowałam to coś, i na trochę poprawiło mi się trawienie (albo mi sie wydawało oczko.gif Natomiast bardzo polecam l-karnitynę, jeżeli lubicie się poruszać, pobiegać pojeździć na rowerze, czy cokolwiek. Jak ją stosowałam schudłam więcej niż te 4 kilo co wrzuciłam znowui poprawił mi się zauważalnie wygląd skóry i cera. Dobrze się czułam i moje problemy z sercem bardzo się zmniejszyły. Fat burnery w moim przypadku nieskuteczne smiech.gif A jestem osobą strasznie ruchliwą więc tym bardziej powinny pomagać, no ale to może przez problem z organizmem który powoduje moje tycie, bratu np. pomagają. Ale z tym także musicie uważać, bo nie każdy się nadaje przy problemach z ciśnieniem na przykład.
    Pozdrawiam i przepraszam za zanudzanie i powodzenia w osiąganiu celu usmiech.gif
  • Sanderkaaa 2010.02.11 [03:35]
    Witam! Ja brałam również aplefit i na mnie nie zadziałał. Byłam cały czas głodna a po dwóch tygodniach brania miałam straszne bóle żołądka nie polecam. Wiem wiem każdy ma inne potrzeby, inne organizmy ale uważam że bez nich odchudzanie szło/idzie mi dużo lepiej mimo że nie chcę dużo schudnąć. A co do bólów żołądka ti były straszne miałam wrażenie jakby mi coś promieniowało.. skurcze miałam nie mogłam sie ruszać chwilami. Jestem pewna że to po tych tabletkach ponieważ teraz ich nie biorę i nic podobnego mi się nie zdarza... Pozdrawiamusmiech.gif
  • a ja wam pokażę 2010.02.11 [12:39]
    moim zdaniem aplefit jest dobry kiedys bardzo mi pomogl usmiech.gif
  • Scubi Du 2010.02.11 [14:59]
    Właśnie zaczełam Aplefit a że mam jeszcze resztę chromu to pomieszam
  • dorota23 2010.03.19 [09:54]
    witam.Od dzis zaczelam stosowac aplefit tylko mam pytanie czy moge go mieszac z blonnikiem i chromem??

• Naukowiec01 2010.10.16 [21:09]
    Aplefit tylko wspomaga diete.
    Trzeba mało jeść, ćwiczyć i brać 2-3 tabletek dziennie.
  • wariatki:D 2011.07.06 [20:54]
    właśnie wraz z koleżanką zażyłyśmy pierwsze tabletki usmiech.gif
    jesteśmy pełne nadziei na właściwe działanie aplefitu, na skutki poczekamy ale będziemy informować o działaniu tabletek na nasusmiech.gif

pozdrawiamy usmiech.gif

• gośćpat 2014.11.28 [13:18]
    biorę aplefit od jakiś 5 m-cy i efekty są!, ale...... ćwiczę ,zdrowiej i na pewno mniej jem. MNIEJ ! co nie znaczy małousmiech.gif ,nie potrafię odmówić sobie nieraz słodyczy ,chociaż w duuużo mniejszych ilościach niż wcześniej a uwierzcie ....potrafiłam smiech.gif , w każdym razie motywuje mnie " dużo achów i ochów" nad moją sylwetką. Tabletki na pewno "coś" tam pomogą ale sorry bez zdrowszego odżywiania i jakiejkolwiek aktywności fizycznej nic samo nie przyjdzie. Wytrwałości i cierpliwości dziewczęta!
  • issskazz35 2015.03.30 [07:53]
    Wiele jest środków na odchudzanie, ale które działają? Niewiele z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...