Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linea

CZYM ZABIĆ GŁÓD?

Polecane posty

Wszystkie Odchudzaczki-podjadaczki, czym zabijacie głód między posiłkami? FS nie pomaga, picie wody też nie, jabłek nie lubię, banany pewnie nie bardzo się do tego nadają. Wszystkie inne \"specyfiki\" typu jogurty lub coś tam innego działają bardzo krótko :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna wola........
jak dlugo bralas FS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinnaś czuć głodu
między posiłkami albo jesz za mało albo podziel to żarcie na mniejsze porcje ale częsciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna wola........
im bardziej sie mysli zeby nie podjadac tym latwiej sie skusic znam to z doswiadczenia .... och te pokusy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silna wola, FS biorę jakoś 2/3 tydzień, no i masz rację z tym \"niemyśleniem\" o podjadaniu ;-) Gastolina, w przerwach między rzeczami, które wymieniłaś, myślę o jedzeniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna wola............
moje zdanie o for slim... troszke dziala tzn powoduje tak bylo u mnie mdlosci itp i przez to nie chce sie jesc .. pierwsze dni brania cierpialam tak bolal zoladek...aktualnie nie biore bo doszlam do wniosku ze im bardziej mysle ze powinny dzialac tym gorzej mi sie powstrzymac od skubniecia czegos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomaga prysznic albo mycie zębów. Nie wiem, jaki jest ziązek między higieną i pojemnością żołądka, ale pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna wola............
mam jeszcze 2 opakowania wiec moze zaczne brac kiedys...ja glod zapijam woda niegazowana albo herbatka spalanie z herbapolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna wola............
moze juz- poprostu zajmujesz sie czyms innym:classic_cool: to tez dobre wyjscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze juz, to chyba straciłabym wszystkie moje zęby od tego mycia ;-) Błonnik też na mnie nie działa. A silnej woli niestety nie mam... ech, a byłam kiedyś taka szczupła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie tez nic nie dziala
ale chyba nmajlepsze jest mycie zebow. ogolnie probuje sie czyms zajac, ale nie zawsze da sie oderwac uwage od glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bardzo skutecznie głód zagłusza szpinak. Ma bardzo mało kalorii i jest zdrowy, choć nie wszyscy lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście nie przepadam za słodyczami, nawet zmuszam się od czasu do czasu do zjedzenia batonika FITNESS czy jak one sie tma nazywają z nadzieją że może on mnie zapcha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej mauzerem albo jakim
innym gunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięta-----
mycie zębow pastą miętową miętowa guma do żucia herbatka miętowa. etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, herbatkę miętową mam aqrat w szafce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki zwykły mrożony szpinak. Może też być gotowy w sosie śmietanowym. Ale radze jednak nie oszukiwać głodu niskokalorycznymi przekąsakmi. Zawziąć się i przetrzymać kilka dni, potem to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, chyba powinnam założyć topik nie o głodzie a \"Odkupię troche silnej woli\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na głod polecam Pu-erh Czerwona...;D... nie ma nic lepszego... polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z Was \"obżera się\" może jogurtami Activia? Czerwoną herbatę na pewno kupię, bo tego żem jeszcze nie próbowała. I tak miałam iść do apteki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie wczoraj kupiłam sobie pierwszy raz, też suszoną śliwkę, pychota, ale czy działa na te jelita? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna wola........
ja lubie czerowona herbate:) zwlaszcza lisciasta..... nie jadlam nigdy activi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, przez tydzień rzucam się na miętówkę, czerwonkę i activię ;-) zobaczymy jakie efekty chyba że ktoś coś jeszcze dorzuci od siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przeczytałam sobie o czerwonej herbacie, ładnie to wszystko brzmi... za pół godziny śmigam do apteki, a potem na basen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfollkLLLLL
NIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, przy kawie zeszłam z 3 łyżeczek do 1 (piję w mega-kubku), ziołowe herbatki (bo tylko takie piję) ostatnio próbuję pić bez cukru, ale nie sprawia mi to przyjemności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zabijać głodu!!! Głód to znak, że organizm się domaga jedzenia do życia! Ja właśnie jestem wściekle głodna, już nie wytrzymam! Idę jeść: Mam świeży okrągły chrupiący chleb pięknie wypieczony, pachnie i ma chrupiącą skórkę złot0-brązową. Posmaruję cudownie świeżym prawdziwym masłem śmietankowym łaciatym. Na to położę świeżutki serek topiony, a na drugą skibkę pasztet wiesjki z Piotra i Pawła. Na drugim talerzyku położę pokrojonego wplasterki czerwonego pięknego pomidora, ale się do mnie smaczni! Posolę odrobinkę tego pomidora wielkiego czerwonego do smaku i będę jadła, a skórka będzie chrupała od tego świeżego chlebka, a sok z pomidorka będzie mi ściekał po brodzie, mnniaaaammm SMACZNEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×