Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malena=-=-

Dieta sportowcow - CKD, kto stosowal, stosuje?

Polecane posty

Gość Malena=-=-

Dla mnie najlepsza dieta bo: - mozna jesc do syta - reguluje poziom insuliny wiec nie mamy napadow glodu - traci sie tylko tluszc- nie miesnie - monotonia diety jest przerywana weekendowym ladowaniem wegli - nie mam po niej efektu jo-jo - latwe komponowanie posilkow Jemy 5 dni na weglach w granicach 10-30, 2 dni bez ograniczen (weekendy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena=-=-
up up ... oppa gangam style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena=-=-
serio? nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena=-=-
w necie jest pelno kulturystow stosujacych ta diete, jednak przydalyby sie tez opinie kobiet, bo zupelnie inne cele im przyswiecaja. wiec podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena=-=-
Najskuteczniejsze wydają się być diety ketogenne, czyli wysokotłuszczowe i jednocześnie bardzo nisko-węglowodanowe modele żywieniowe, które nasilają proces zwany ketogenezą. Ketogeneza to proces syntezy ciał ketonowych pośrednich metabolitów przemian kwasów tłuszczowych, których produkcja rośnie przede wszystkim w okresie przedłużającego się głodu. Można więc powiedzieć, że diety nisko-węglowodanowe, pomimo że dostarczają składników odżywczych to w pewnych zakresach naśladują „głodówkę. cyt ze strony- http://potreningu.pl/diety/artykuly/60/najnowsze-doniesienia-na-temat-w-diety-nisko-weglowodanowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chciałabym coś wiedzieć
o efektach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
efekty u mnie byly super, np w 5 dni z 73 na 68 w pasie, caly zbedny tluszcz z brzucha zgubilam. nie mam tez po niej jo-jo. 3 dnia diety odzczuwam przyplyw energi i rozgrzanie ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja po każdym treningu piję izolat białka :) Uważam,że świetnie to wpływa na odbudowe mięśni po tym jak poddane były ogromnemu wysiłkowi na siłowni, basenie czy w inny sposób. Jeżeli chcecie równiez rozpocząć przygodę z siłownia i suplementami, to polecam wcześniej kontakt z ekspertami z http://www.elitesportfood.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Monika
Ja stosuję pudełkową dietę białko eat fit. Na pewno do czasu kiedy nauczę się sama przygotowywać posiłki, a póki co to dla mnie bardzo wygodna opcja. Zdrowe, zbilansowane posiłki dla sportowca przygotowane przez specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawełn
Też ostatnio zastanawiałem się nad taką dietą pudełkową długo trenuje a po treningach nie chce mi sie już samemu gotowac ? A jak u nich z dowozem są na czas czy jak to wygląda można zamówić na próbę na kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję dietę masa+ z Tummy Heaven, mam dokładnie 3000 kcal w ciągu dnia :) pyszne jedzonko i ładnie zapakowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam polecam wam przedtreningówkę molecular nitro z firmy molecular project z******ty środek na treningi daje wytrzymałość ,wydolność w czasie terningu mięśnie chce rozerwać ma dużo beta-alaniny wółosy stają dęba super sprawa z******ta pompa tlenowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonias33

ja stosuje się do diety dla sportowców od cateringu wysmakowani.waw.pl - posiłki są fajnie zbilansowane, mają odpowiednią ilość kcal i idealnie sprawdzają się między treningami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×