Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smurff

herbata pu-erh

Polecane posty

Gość smurff

hey, czytałam sobie, że ta herbata ma wspaniałe właściwości odchudzające. pijąc przez miesiąc regularnie można schudnąć ok. 10 kg. może się ktoś podzielić swoimi doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie
pilam ja codziennnie kilka razy przze przynajmnhije 3 miesiace i nic nie schudlam, kompletnie nic chybanawet przytylam troche, tak pislao ze mozna normalnie ejsc to co sie je i sie schudnie wiec normalnie jadlam myslac ze chudne a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---józka---
PIJĘ TE HERBATĘ OD PONAD DWÓCH LAT CODZIENNIE I NIE SCHUDŁAM ANI PÓŁ DEKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzArNuLeCzKa19
a ja piję i schudłam tylko naprawde w dużych iościach pije:) i schudam bez wiekszych wyrzeczeń ale z mała dieta ok 5kg przez niecałe 1,5 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smurff
w dużych ilościach tzn ile? a gdzie ja można kupić, w zwykłym sklepie chyba nie, apteka, sklep zielarski? i jaka jest cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---józka---
JA PIJĘ PU-ERH 5-6 KUBKÓW DZIENNIE I JAKOŚ NIE SCHUDŁAM, A PIJĘ TĘ HERBATĘ JUŻ PONAD 2 LATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzArNuLeCzKa19
no ale ja sie odchudzam ta herbata to jedynie wspomagacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka puu
bo te herbatki i inne cuda dzialaja tylko przy dietach,jakby nie patrzec nie schudniesz po zadnych cudach jedzac,gdyby to bylo takie proste to wszystkie kobiety bylyby szczuple:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---józka---
sport przede wszystkim, a nie jakieś tam pu-erhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzArNuLeCzKa19
herbatka może być jakims wspomagaczem ale jak sie dużo je i pije ja to napewno się nie schudnie masz racje sport;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keszesze
ja tez pije ta herbatke od ponad roku :) w sumie sie tak przyzwyczailam, ze pije ja temu bo mi poprostu smakuje, ale nie sadze ze sama pomoze schudnac moze z dieta tam pomaga (chociaz ja sobie tlumacze ze jakbym jej nie pila to bylabym grubsza :P ale tez raczej nie wierze w jej "cudowna mo"c :P) kupic ja mozna w praktycznie kazdym sklepie czy markecie duze opakowanie kosztuje ok 5 zl :) pijcie dziewczyny podobno czerwona na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---józka---
JA TEŻ PIJĘ TĘ HERBATĘ, BO LUBIĘ, A ODCHUDZAĆ SIĘ NIE MUSZĘ, BO JESTEM W SAM RAZ. NATOMIAST WSZYSTKIM PRÓBUJĄCYM ZRZUCIĆ KILOGRAMY POLECAM SPORT, SPORT I JESZCZE RAZ SPORT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijąc herbatę nie schudniesz, ona tylko podkręca przemianę materii to wszystko. Przy okazji pozbędziesz się szkodliwych produktów przemiany materii (toksyn) z organizmu. Ja piję dużo zielonej herbaty. Od niej też nie schudłam ale z moim żołądkiem jest lepiej i nie mam zgagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu gruba
moim zdaniem ta herbata to najlepszy dodatek do diety... sama niewiele da ale on plus mądra dieta= równa się cuda:) wiem bo kiedyś sprawdziłam teraz musze na nowo spróbować niestety:( a co do tego sportu- to jaaasne, ale sam sport to też za mało. Sport też jest tylko dodatkiem do diety. Przy złym żywieniu żaden sport nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---józka---
ALE SPORT ZAWSZE DAJE WIĘKSZE EFEKTY NIŻ GŁODZENIE SIĘ, A NIESTETY DZIEWCZĘTA W TYM KRAJU NAJCZĘŚCIEJ MÓWIĄC, ŻE STOSUJĄ DIETĘ PO PROSTU GŁODZĄ SIĘ DLATEGO WSZYSTKO W WYWAŻONYCH PROPORCJACH: ZDROWA DIETA, RUCH I SUKCES GWARANTOWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ją pije od tygodnia i schudłam 1kg. ale pewnie dlatego ze stosuję też dietę (nie głodókę ;)) i właśnie mam pytanie.. czy ta herbata mogła mieć w tym jakiś udział?? no bo jak nie ma zadnych efektów po tej herbacie.. to po co mam ją pic?? :o ja pije ok 4 szklanek dziennie. może zacząć jednak pić te \"spalanie, oczyszczanie, stabilizacja\" jak myślicie??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu to JA
No właśnie kupiłam sobie wczoraj tą herbatę spalanie. Co o niej myślicie, czy coś pomorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu to JA
Sorki POMOŻE :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie się zastanawiam czy dalej pić tą pu-ehr czy moze te spalanie kupić????? a dzie mogę dostać tę herbatkę \"spalanie\" i ile kosztuje jedno opakowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laaaaampart
Chodzi o to, że ta herbata rzeczywiście odchudza ale NIE DZIALA herbata kupowana w sklepach, taka ekspresowa!!! Trzeba kupić najlepiej albo w aptece (taką sprasowaną, w kostkach, kilkanaście zł kosztuje) albo w herbaciarni. I taka działa, że ho ho!! Chudną nawet starsze panie, moja ciotka i jej koleżanki pochudły na tej herbacie (prasowanej, w kostkach, kupowanej w aptece) po 7-8 kg. To naprawdę nieźle!! Aha, w miesiąc czasu tyle schudły. NIE ZMIENIAJAC DIETY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8888
Takiego efektu nie ma się co spodziewać i nie polecam herbat typu suplement diety z apteki.. Najlepiej pić po prostu zieloną herbatkę albo zioła, które dobrze przyspieszają metabolizm.. ja mogę polecić ziółka z teekanne, jak nie przepadam - tak te mi smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy dziennie pijecie tą herbatę? I jakąś zwykłą pu erh czy smakową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej odchudza zielony jęczmień:) Sprawdźcie sobie najchętniej wybierane w 2018 rozwiązanie z nim w składzie: http://zbijaniewagi.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×