Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jedzonko z neta

Polecane posty

Gość gość

Czy kupujecie jedzenie przez neta? Jeśli tak to gdzie ? Mam sporo alergii spożywczych i kupowanie przez neta bardzo ułatwiłoby mi zycie, ale nie wiem czy to jest w 100% bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo chętnie zaczęłabym zamawiać, tylko nie wiem gdzie. Mam duży problem z alergiami i bardzo ułatwiłoby mi to życie. Znasz jakieś fajne sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie ja polecam wam sprawdzić sobie Ekooi – zamawiam tam bardzo dużo fajnej ekologicznej i zdrowej żywności. Zupełnie inny smak zupełnie inna jakość. I oczywiście, że zamawianie przez internet jest bezpieczne :) Nie wiem skąd w ogole przyszło ci do głowy, że …. że nie jest! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu nie kupuję już w ogole wędlin w supermarketach. Od kilku miesięcy kupuję mięsko w tym sklepie http://www.podlaskiespecjaly.pl/ i polecam go wam z ręką na sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest innego w tej wędlinie niż w tej ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przede wsyzstkim smak, zupełnie inny niż w tej wędlinie pełnej chemii. W ogole byłam w szoku, ale taka wędlina to się zupełnie inaczej starzeje. Te wędliny z supermarketu robią się takie brzydko obślizgłe i ślizowate gdy są stare. A ta w ogole czegoś takiego nie ma. Mięso po prostu się … zsycha! No i po tym przede wsyzstkim widać tę ogromną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że kupowanie przez internet jest bezpieczne. Patrz zawsze mniej więcej na to jak wygląda sklep, jak mają opisany regulamin itp. Mnie się jeszcze nigdy nie zdarzyło "naciąć się" a kupuję dużo przez internet. Jesli szukasz sklepu z żywnością, a masz alergie itp to polecam Ci zapoznać się z ofertą sklepu www.spizarniezdrowia.pl, w którym kupisz naturalne i ekologiczne produkty, bez żadnych ulepszaczy i innych syfów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×