Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deeze

Owoce i warzywa, basen- bede szczupla! start!

Polecane posty

Gość deeze
Waze 107kg. chce schudnac dla zdrowia. wiec zaczynam juz dzis:) dieta: warzywa i owoce; sport- basen(codziennie, z wyjatkiem niedziel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefwfef
ja waze 73 i tez chce schudnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się przyłączyć? ja ważę 110 kg staram się ograniczać jedzenie do jedzenia 1-2 razy dziennie + rower (nie codziennie ale staram się często w miarę możliwości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisi
a ja waze 94 po ciazy i tez chce schudnac...juz 300 tys. razy zaczynalam diete ..ktora trwala zaledwie 20 min...do czasu kiedy doszlam do spozywczaka;)....ehh ja chyba nigdy nie schudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to walczmy! trzeba zaczac! koniec ze zbednymi kilogramami! skoncz z tyciem- ciesz sie zyciem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie! wstep wolny:) bardzo milo, ze ktos sie w ogole odezwal:) mam nadzieje, ze w te wakacje pozbedziemy sie polowy naszego zbednego bagazu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh kisi skąd ja to znam, te dlugotrwałe diety :D ale przynajmniej zapał był tylko że jakbym miała taką dużą motywację jak wagę to bym teraz była chuda jak patyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zdalam sobie sprawe, jak bardzo mi psuje zdrowie moja otylosc. juz mam w glowie plan, juz dzis wiem, ze wytrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jutro albo we wtorek wybiorę się do lekarza może on mi coś doradzi, może trzeba będzie jakieś badania zrobić bo tak w sumie to dużo nie jem masy rzeczy wogóle do ust nie biorę (jeśli mięso to tylko z kurczaka) a jednak tyję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kazda na forum tak ma;) hehe, ale czlowiek nie jest idealny... trzeba cwiczyc swa silna wole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja już od lutego próbuję sie odchudzac i tylko próbuję i od lutego wybieram się do lekarza i nie mam czasu iść, teraz trochę chora jestem więc może to mnie zmotywuje do wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 175. skoro masz taki problem to koniecznie sie wybierz, bo gdy bedziesz nadal odwlekac to w koncu przyjda powazne skutki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiaciarka, napisałaś, że starasz się ograniczać jedzenie do 1-2 razy dziennie. Lepiej jeść jednak częściej a mniej, by pozwolić organizmowi lepiej strawić to co zjesz. Ponadto w ten sposób nie spowolnisz sobie przemiany materii. A co do wizyty u lekarza - popieram. Zawsze fachowa opieka jest bardziej wskazana, niż eksperymentowanie. Powodzenia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że powinnam jeść częściej a mnie ale teraz jak jest upał jakoś mi się nie chce jeść a pozatym do późna śpię i wstaję czasami koło 11-12 i śniadanie mi ok 13 wychodzi więc i nawet nie ma kiedy często jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zatanawiam wlsanie ile posilkow dziennie mam jesc... bo tak naprawde chce juz po basenie nic nie jesc... zalezy jeszcze od tego , o ktorej bede chodzila na plywalnie... w sobote poszlam o 18 ale jutro bedzie to wczesniej... a jesli juzp ojade o 13, to juz po 13 nic nie przekasze.... zamierzam plywac ok 2h, bo lubie plywac- relaksuje sie w wodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ambitny plan szkoda że ja nie umiem pływać :O a co do ostatniego posiłku to słyszalam że ostatni można 3 godziny przed snem jeść, ale czy to prawda to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda:) najlepiej nie później, niż 3 godz przed snem, by organizm zdążył strawić jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak slyszalam... tyko chodzi o to, ze ja chce wlasnie jesc tak do 16 maxymalnie... a tak w ogole to ja jesc przed basenem nie moge az 3 godziny... najlepiej gdybym chodzila na basen wieczorkami ale niestety, nie moge sobie na to pozwolic :(ale cos sie wymysli;) dodatkowo bede pila 2 litry wody i 2 szklanki ziewlonej herbaty- rano i wieczorem. a takze blonnik i bio cla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! widze, ze juz wszystkie wymiekly... bywa :( przyszlam sie pochwalic ;) weszlam dzis na wage i co widze? ;) 104, 5kg ;) dalej trwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wymiękłam chociaż pozwoliłam sobie dzisiaj na odrobinę złodkości to za karę :D jeździłam na rowerze przez 1,5 godz i potem jeszcze przez pół poszłam na spacer, ehh za takie katorgi to chyba raz dwa oduczę się jeść słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze, ze ten topic nie ma przyszlosci ale ja tam trwam ;0 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam diete Montignaca
dzieki niej ,dzisiaj jestem 16 kg.lzejsza.Zaczelam w 20 marca z waga 84 a dzisiaj rano waga wskazywala 68.Dieta godna uwagi ale jesli chce sie schudnac nalezy ograniczyc posilki tluszczowe do 1 dziennie. www.dietamm.com lub www.dieta-montignac.pl Nie glodujcie bo istnieje ryzyko,ze z wielkim apetytem rzucicie sie na jedzenie.Na w/w diecie nie bedziecie glodowac i wasz humor bedzie lepszy nie mowiac o checi do dalszego dietowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×