Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agataTenis

znów jestem zgraban juz dwa razy walczylam ze soba udalo się!!!

Polecane posty

znow mam rozmiar 26 -27 dzinsow i cwicze i schudlam starm sie nie myslesc nagminnie o jedzeniu bo mozna sie wykonczym mam andzije ze p[roces bulimiczny chodiz o leczenie jest w lepszej fazie zrestza czuje to!ze kontroluje bardziej!nie mylse o tym czy schudlam czy nie jasne ze fjanie bo cuzjesz sie ok ale starma sie zyc z dnia na dzien sa momenty ze zjem wiecej i niby zaczyna sie atka ale przerywam zjem 2 drozdzowki to wiem ze spale to i tka bo cwicze prawie codzinneie!napisze tka niech bóg ma mnie w opiece i wszystkie walczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina7
masz problem z jaźnią? Piszesz jakbyś była naćpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona tak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata udało się ? pisałysmy kiedys na topiku o diecie kapuscianej,pamietasz? na jakiej diecie i w jakim czasie i ile schudlas? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez chce miec rozmiar 26
26-27 ? To bardzo malo, gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez chce rozmiar 26
26 rozmiar spodni, czyli 34, takie xs 26 jeansy to 85-86 cm w pupie, malenko Ja nosze 27, ledwo sie w nie mieszcze, a w pupie mam 88 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewczynki zaczynalam od cambridge pozniej kapuscianka a pozniej do 1000kcal ale cwicze duzo choc nie powiem nie tma rozmiar 26 no ustalmy z ejeszcze 27 ale pewnie uksztaltuje sywlwetke bo to kwestia uksztaltowania nie wagi wiec bedzie 26 bo mam tkaie spodnie i w biodrach nie dopinaja sie a waga t asmaa co kiedys wiec tu chodiz o doszlifowanie choc sylwetki nie mam zlej tylko inaczej schudlam wiadomo buzikai pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
zmierzyłam sobie tyłek mi mam aż 91cm, a wchodzę spokojnie w jeansy rozmiar 26 Levisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez chce miec 26
A w co ja nie wchodze, ale to wina metek, faktyczne 26 to 85-86 cm w pupie, jakos tak A 27 to 88 cm w pupie 28 to 90 itd Ja mam bluzeczki rozm na metce L a moj to xs- s- gora, takze metki nic nie mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
wątpię w to, że taka firma jak Levis ma "popsutą" rozmiarówkę mogłabym sie jeszcze zgodzić, gdyby to była jedna para spodni, ale ja mam 3 pary Levisów w tym rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam Twoj optymizm agatko :) zawsze w Ciebie wierzylam!:) trzymaj sie cieplutko i dobaj o swoja wage:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikawiktoria
witam ja nosiłam rozmiar 40 i schudłam 17kg wazyłam 65kg przy wzroście 165cmm a teraz 165cm i 45/46kg zalezy rozmiar XS(34) a spodnie 25/26 chyba zalezy od numeracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dominikawiktoria Dziewczyno jak ty to zrobiłas?! Długo ci to zajeło?! tez o tym marze!!masz jakies wskazowki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikawiktoria
witam około 14 miesiecy wskazówki: 0-chleba ,ziemniaków słodycze sporadycznie typuimieniny u babci kawałek ciasta jem duzo warzyw jogurtów z otrebami polecam pyszne zwłaszcza granulowane smakowe ..śliwkowe reguluja pracę jelit itp. nie jem nic na noc godzina 17 tyle dość sniadanie musi być zawsze! gotuje mieso czy ryby na parze ! zdrowsze niż smazone uwielbiam ryż ,kasze, kuskus nimi zastepuje ziemniaki duzo czerwonej herbaty , wody mineralnej a teraz II ĆWICZENIA bardzo ważne ... areobiczną 6 ćwicze juz 2 raz , pilates, rowerek kręcenie bioderkami , przysiady jak na WFie w szkole bieganie kazda forma ruchu jest dobra :) tylko wazne systematycznie i dokładnie nie musi być długo! ja obeznie codziennie ćwicze ok 1godziny pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×