Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem z prezentem na slub

Chcemy kupic prezent, ale nie wiemy co ze sprzetow agd czy rtv poradźcie

Polecane posty

Gość problem z prezentem na slub

Mamy zaproszenie na ślub, który będzie w czerwcu. Dostaliśmy je jakoś na początku kwietnia. No i tak kombinowaliśmy z kasą. Bo jednak nam nie zbywa. A tu nagle mój chłopak pracujący w sklepie rtv agd dostał bon o wartości 500zł. Tak w sumie to nam nic nie potrzeba, bo jeszcze nie zaopatrujemy się w te sprzęty, a na ślub będzie jak znalazł. Najlepiej byłoby wsadzić bon w kopertę niech sobie kupią sami, ale on jest tylko dla pracowników. Także nikt trzeci nie zrobi sobie zakupów za niego. Ludzie pomóżcie co mamy im kupić z takiego sklepu? żeby nie władować kasy w błoto. Pytaliśmy siostry panny mlodej, ale ona mowi, ze najlepiej to kase by chcieli. Juz jej nie tlumaczylam ,ze mamy bon i chcemy go zrealizowac. No i teraz nie wiem. Co zrobic. Wolimy cos za ten boj kupic, a sobie zostawic kase, bo jednak kasa nam sie przyda bardziej niz jakis sprzet, bo my jeszcze razem nie mieszkamy. I byloby jak znalazl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pana mloda to ja
mnie dzis kolezanka zapytała co chcemy bo mowi ze woli dac prezent niz pieniazki wiec z racji tego ze sie dopiero urzadzamy podałam jej 3 rzeczy mikser philipsa z misa obrotowa, opiekacz do tostów tez philipsa, komplet bałych recznikow bo mamy łazienke w kolrze biało- szaro- zołtym wiec dodatki takie potzrbujemy... moze cos z tego wybierze...najlepiej zapytac, osttanio mielismy najazd gosci i dostałam pucharki do lodów kryształowe;] nie wiem co z tym zrobie i kolejne zdublowane zinnej parafii lampki do wina;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to się podpytać PM ;) Za tą kasę można fajny prezent wybrać ;) Ja bym proponowała ekspres do kawy jeśli są oczywiście smakoszami. Również przyda się : odkurzacz dobry mikser garnki sztućce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z prezentem na slub
No własnie jakby to bylo takiep roste zapytac to bysmy zapytali, ale oni chca kase tyle wiemy od siostry. A samej panny mlodej nie znam to nie moja rodzina. Dlatego szukam na forum ifnormacji co byloby najodpowiedniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z prezentem na slub
Ale my kasy nie mamy za bardzo i dlatego chcemy dac prezent szczegolnie, ze po prostu tego bonu dla siebie i tak nie mamy na co wykorzystac, bo np. laptopa za to nie kupimy czy tv, a jakiegos drobniejszeszego sprzetu nie potrzeba nam, bo po co. Dlatego chcemy wkykorzystac ten bon i juz. Trudno jakos przelkna jeden prezent. Nie chce by bylo to byle co. Wierszyka nie bylo, ze wola kase to nam powiedziala siosta panny mlodej. Takze dobitnie nam nikt nie dal znac o tym takze mysle, ze nie obraza sie za prezent byle cos wymyslic trafionego.. najwyzej sobie sprzedaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Jednak najlepiej zapytaj panny młodej, za 500 zł. może być fajny prezent, ale jeśli niepotrzebny, to tylko szkoda... My np. kawy nie pijemy, więc ekspres odpada. Dostaliśmy raz taki "kombajn" kuchenny, robot typu wszystko w jednym- stoi schowany bo nawet nie ma gdzie tego wyłożyć, niepraktycznie używać. Odkurzacz mamy, nowy bez sensu. Ale np. fajnie byłoby dostać dobre żelazko, a pewnie mało kto o tym myśli bo żelazko każdy ma :P Pewnie dobrym prezentem byłaby np. elektryczna maszynka do golenia dla młodego i prostownica do włosów czy suszarka dla młodej- nawet jak mają to prędzej czy później trzeba wymienić. Jak lubią muzykę, to jakiś sprzęt audio. Jak lubią gotować, to np. grill elektryczny czy inne takie bajery (mi się bardzo przydał mały, porządny blender). Radziłabym zadzwonić i szczerze pogadać, w końcu chcesz im zrobić przyjemność. Ja bym się nie obraziła, jako panna młoda. Możesz wyszukać kilka rzeczy z różnych dziedzin, zapytać czy coś z kuchni, czy z pielęgnacji, czy może do sprzątania czy sprzęt audio, a może nawet gra komputerowa? Jak dasz wybór, to łatwiej im będzie odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Może spróbuj dogadać się z kimś kto też idzie na wesele i mozecie wspólnie kupić np.telewizor,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olatola1
ale dlaczego macie problem z tym żeby zapytać bezpośrednio panny młodej? To żaden nietakt, powiedz jej po prostu że chcielibyście kupić im coś z wyposażenia agd i zależy Wam żeby to był przydatny prezent. Jest masa fajnych rzeczy, ale to para młoda będzie tego używać więc najlepiej by ona się wypowiedziała na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz co napisałaś
"Wolimy cos za ten boj kupic, a sobie zostawic kase, bo jednak kasa nam sie przyda bardziej niz jakis sprzet" A nie pomyślałaś że państwo młodzi mogą mieć dokładnie takie samo zdanie jak ty ? Też zapewne kasa im się bardziej przyda niż jakiś sprzęt którego nawet sami sobie nie wybiorą i dobrze powiedziała siostra młodej że woleliby pieniądze. Popytaj może ktoś znajomy potrzebuje jakiś sprzęt i oni zrealizują bon a dadzą wam pieniądze. A może twój chłopak w sklepie przyuważy jakiegoś klienta który kupuje sprzęt za minimum 500zł i zagada z nim czy może zapłacić tym bonem a chłopak pieniądze dostanie do ręki, czasem tak ludzie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może taką elektroniczną ramkę na zdjęcia? My dostaliśmy od mojej siostry, zapłaciła z tego co wiem właśnie ok. 350 - 400 zł, super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMA CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ
a czy młodzi mieszkali wcześniej ze sobą? czy dopiero będą się urządzać? moje propozycje: blender - sama dostałam i byłam b zadowolona grill elektr mikser z miską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
zobacz co napisałaś --> popieram część wypowiedzi. też pomyślałam o jakiejś formie realizacji tego bonu, tak żebyście dostali kasę, którą dacie młodym. natomiast stwierdzenie, że młodzi też by woleli mnie odrzuca. jak mnie nie stać, to nie będę młodym życia sponsorować, co mnie obchodzi, że oni by woleli? nie mam i już. co innego, jakbym miała, wtedy nie będę paru stówek żałować, a jak młodzi mają z tym problem, to niech zwyczajnie nie zapraszają gości, o których wiedzą, że groszem nie śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorrr
Nie, przesadzajcie dziewczyny, kasa, kasa ale czy gości się zaprasza tylko po to aby kasę dawali? Z przydatnych rzeczy agd: mikser - ja dostałam gdy już swój miałam, postawiłam na półce i za pół roku mi się przydał i ciągle go używam, wiec nawet jak coś się powtórzy za jakiś czas może okazać się przydatne, komplet garnków porządny jeżeli w takim sklepie by się znalazł, mikrofalówka - przydatny sprzęt, warto się wcześniej upewnić czy nie mają już zaplanowanej zabudowy kuchni i mebli na wymiar, gril elektryczny - myśle że fana sprawa, ekspres do kawy - można nie być smakoszem ale czasami jest fajnie się takiej napić, sokowirówka - fajna sprawa, ja np uwielbiam sok własnej roboty, żelazko, maszynka do mięsa - dużo bardziej wole sama zmielić mięso niż kupić w sklepie gotowe. Ogólnie jak ja brałam ślub mówiłam gdy ktoś pytał mówiłam że chce kasę bo poprostu nie miałam pomysłu na to co bym chciała dostac. Ale jak bym dostała maszynkę do mięsa czy porządną sokowirówkę to bym była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z prezentem na slub
Tymi bonami nie można handlować, nawet ja nie zrobię za niego zakupów może tylko mój facet - jest imienny. Tylko pracownicy dostali to była forma premii. Slub bierze jakas rodzina Pawla ja jej na oczy nie widzialam, ani nie znam. Mieszkaja w szczecinie my w Warszawie. Tu mieszka tez jej siostra dlatego pytanie pierwsze skierowalismy do niej. Mozliwe, ze tez sama niezbyt byla zorientowana. I powiedziala na odczepnego. Wierszyka nie znaleźliźmy żadnego w zaproszeniu takze mysle, ze nitk sie nie obrazi jak dostanie prezent. I dlatego go kupimy, bo w innym wypadku po prostu napotkamy trudnosci, razem nie mieszkamy. Ja u rodzicow i on u rodzicow. Ide jako osoba towarzyszaca, a ze moj facet sie nie zna to kazal mi wybrac cos przydatnego. A ja sama nie wiem stad ten temat. Moze ten grill weźmiemy elektryczny, bo mikrofalowke raczej kazdy ma i mikser. A tego nie koniecznie. Takze pod tym katem powiem by moj facet sie zorientowal na pewno cos ise znajdzie tego typu. Dzieki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz co napisałaś
przecież autorka pytała siostry panny młodej i powiedziała ze woleliby pieniądze dlatego śmiałam twierdzić że młodzi by woleli. Nie wymyśliłam sobie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Brakuje takich sklepów z drobnym agd. Chyba tylko na stronie www.agdchrosciel.pl mają pod tym względem dopracowaną ofertę. Są rzeczy do kuchni, do łazienki, są ręczniki, poszewki, mają nawet firany. Dobre miejsce, jak ktoś się dopiero co wprowadził na swoje i musi wszystko od zera kompletować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór takich sprzętów jest dosyć duży, jeżeli już coś wybierać, to najlepiej małego, ale praktycznego. Może taki mikser byłby dobrym pomysłem http://www.zadowolenie.pl/agd-male/do-kuchni/miksery oczywiście są różne modele do wyboru, a to tylko jedna z propozycji, samych sprzętów do różnego użytku i zastosowania jest jednak multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprawdopodobniej młodzi niczego nie potrzebują. Albo nie mają własnego mieszkania, wynajmują jakąś klitkę i nie mają miejsca na jej zagracenie, albo już mają podstawowe sprzęty i bardziej im pasuje kasa na to, czego jeszcze nie mają. Ty jesteś wygodna. Chcesz darmowy prezent w postaci bonu wykorzystać na wesele. To kup cokolwiek, oni nie rozpakują i ten sam szmelc oddadzą ci na twoim weselu. Ty chciałabyś, żeby ciebie z takim lekceważeniem traktowali? Chciałabyś, żeby wcisnęli ci robota, czy odkurzacz, którego kompletnie nie potrzebujesz, a masz inne potrzeby i każda złotówka się liczy? Kup cokolwiek, sprzedaj i daj im jednak kasę. Bo przecież oni to, co od was dostaną, też będą próbowali sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega fajna lista prezentów ślubnych była w artykule na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkovva
ja bym kupowala playstation...:) przyda sie, to fajny sposob na spedzanie razem czasu. no chyba, ze to jacys "ą ę" ludzie ;). nie wiem w jakim sklepie pracuje twoj chlopak, ale w media expert widzialam promocje. fajnie by bylo zlozyc sie z kims na taki prezent, bo kosztuje jednak wiecej niz 500 zl, ale ja zawsze wychodze z zalozenia, ze lepszy jeden wiekszy prezent niz trzy mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldka89
mialam podobna sytuacje, tyle ze wygralam 750 zl na zakupy w media expert. moglam oddac kupon, ale to takie slabe mi sie wydaje... lepsza albo kasa, albo sprzet. i ja kupilam mlodej parze odkurzacz, bo akurat znajdowal sie na ich liscie prezentow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koperta, koperta i jeszcze raz koperta. Pomyślcie sami, chcielibyście jakiegoś klonkra, czy lepiej kasa by się wam przydała, za którą kupicie taki sprzęt, jaki chcielibyście mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdej loterii teraz podnoszą wygrane. nic tylko grać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×