Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goshaa

podróż poślubna w Krakowie

Polecane posty

Wybraliśmy sobie za cel podróży poślubnej Kraków i teraz zaczynamy planowanie. Szukamy noclegu, romantycznych restauracji - możecie coś podrzucic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robi Wam różnicę jaki to region Krakowa będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej centrum, żeby było blisko do rynku magicznego wieczorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heejjj, może hotel best western?? na opolskiej, bardzo fajne miejsce! i blisko centrum więc będziecie mieć o rzut beretem od rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opolska? Rzut beretem od Rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazimierz jest urokliwy jeśli ktoś nie lubi obleganego centrum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że Kazimierz to fajna opcja, chociaż tam na co dzień bywa jednak bardziej brudno, bo okolice Rynku bardziej sprzątane, ale i na Rynku nocami śmietnik się robi, niestety. Na Kazimierzu wszędzie knajpki, restauracje, fajne miejsca na spacery i mniej tłoczno, tak samo blisko nad Wisłę, fajny spacer na Rynek właśnie bo to trzeba zobaczyć. Z knajpkami nie doradzę, każdy co innego lubi, nietrudno na coś trafić. Z hoteli mam sprawdzony tylko hotel Kazimierz na Miodowej, ładnie, czysto, bardzo przyjemne pokoje ale myślę że ogólnie nietrudno na cokolwiek trafić. Tyle że jeśli zdecydujecie się w sezonie turystycznym i bliskiej okolicy Rynku, liczcie się z hałasami w nocy. Sama pracowałam kiedyś w takim hotelu i goście regularnie prosili o noclegi od ulicy, bo Stare Miasto, bo piękne widoki, a potem przychodzili w nocy się skarżyć że głośno... jednak Kraków całą noc się bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo podobało się w http://hotellenart.pl/ w Wieliczce, to bardzo blisko Krakowa. :) Nocleg w hotelu ze SPA był znakomity, do tego świetna restauracja, dancing i masa atrakcji. Było super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, blisko Krakowa, ale sama Wieliczka to dziura z jedną, nieatrakcyjną zewnętrznie kopalnią soli. A SPA to raczej dla podstarzałych "byzneswoomen", a nie młodej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ja znam np. taką jedną urokliwą kawiarnię w centrum, gdzie spotykali się Skamandryci, nie pamiętam dokładnie jak się nazywała, ale tam jest bardzo dużo takich urokliwych miejsc, idealnych dla zakochanych. Na pewno coś znajdziecie. A czym jedziecie? Własnym samochodem, pociągiem, samolotem? Fajnie polecieć do Krakowa teraz np. samolotem, a potem na miejscu wypożyczyć jakieś eleganckie auto na taką wyjątkową podróz, np. z www.facar.com.pl. Myślę, że to fajne rozwiązanie na podróż poślubną. Mają różnorodne samochody, również z tej wyższej półki, jak: BMW czy Mercedes. Wypożyczaliśmy z narzeczonym od nich auto do ślubu i bardzo dobrze się sprawdziło. Ich samochody są bezpieczne, komfortowe i atrakcyjnie się prezentują. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella31
Zaczęłabym od szukania noclegu, bo to jeden z najważniejszych elementów. Skoro to podróż poślubna to pewnie interesuje Was coś w fajnym standardzie. Może tu: http://www.hotele.pl/krakow/hotel-niebieski/ ? Jeśli chodzi o atrakcje, na pewno nie będzie im Wam brakowało ;) I wcale nie musicie mieszkać w centrum, czy na Starówce, żeby się nie nudzić. Cały Kraków to magiczne miejsce, więc na pewno nie będziecie żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×