Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weselniczka 21.09.2013

Suknia ecru - jak to zgrać?

Polecane posty

Zastanawiam się nad wyborem sukni w kolorze ecru. Macie pomysł jaką biżuterię do tego dobrać, żeby nie wyglądała chłodno w stosunku do sukni? Postawić na złoto? A co ze strojem Pana Młodego? Śnieżnobiała koszula wykluczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le ile ile ile ileeeeee
Bizuteria niestety nie wiem, ale biala koszula zdecydowanie odpada u mlodego bo ty bys wygladala jakbys miala zolta suknie w sensie stara biel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli od poczatku była szczep
mój mąż miał koszulę w takim samym kolorze, a garniak miał oliwkowy. dodatki miałam srebrne bo nienawidze złota, obrączkę mam z białego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Koszula musi zdecydowanie mieć taki sam odcień jak suknia, bo inaczej przy bieli będzie wyglądać na brudną, a nie ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja miałam suknię ecru, a mąż białą koszulę - i na zdjęciach praktycznie nie widać różnicy. Moim zdaniem koszula ecru nie jest zbyt elegancka na własny ślub. A biżuteria może perłowa? Będzie pasować zarówno do bieli, jak i ecru. Ja miałam delikatne perły, a mąż srebrne spinki z masą perłową do mankietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakohannnnnna
perły mogą być, podobno pasują też kryształy swarovskiego w kolorze crystal AB ( nie mylić z crystal ;-) Koszula śnieżnobiała chyba raczej odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokdhfbdst
Ja równiez mialam suknie ecru ze złotymi wstawkami z koronki. Mąż miał koszule również ecru, oraz musznik i butonierke równiez w ciemniejszym ecru z elementami złotymi, garnitur pomiedzy czernia a brązem - w swietle bardziej brązowy... co do bizuterii - srebro , obraczki mamy mieszane złoto zółte z białym, kwiaty - biało-różowe... Rowniez bralam slub we wrzesniu - 23.09.2006 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×