Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ślubniczka 2012

zaproszenia, problem, poprawiny

Polecane posty

Nie spotkałam się z taką informacją w zaproszeniach, z reguły jak Młodzi proszą gości na wesele to informują, że będą poprawiny, a na weselu orkiestra przypomina, że na następny dzień Państwo Młodzi zapraszają na poprawiny na taką, a taką godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi ulżyło,jakos nie bywałam na weselach, przestraszyłam sie, bo zaproszenia mi przyszły, a później własnie mi przyszło do głowy że nie ma tej informacji, to dobrze, zapomniałam też o podaniu numerów tel. do potwierdzenia, ale to juz mniejszy problem, bo można ładnie nakleic czy napisac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio bywam na średnio dwóch weselach w roku i większość była z poprawinami i nigdy nie było informacji na zaproszeniu o poprawinach. Spokojnie wystarczy, jak poinformujecie gości przy zapraszaniu, że wesele będzie trwało 2 dni, a orkiestra czy dj poinformuje na weselu na którą goście mają się zjawić w drugi dzień :) Jeśli chodzi o numery to już gorzej, proponuje albo dokleić, jeśli będzie to w miarę ładnie wyglądało i nie zepsuje zaproszeń albo kupić papier wizytowy, który będzie pasował do zaproszeń, nadrukować i włożyć takie wkładki do zaproszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisałam i nigdy nie spotkałam się z taka formą by o poprawinach była mowa na zaproszeniu :) U nas wszyscy wiedzieli że będą poprawiny formą pantoflową oraz przy wręczaniu zaproszeń goście nas się pytali.Dodatkowo podczas wesela jakieś 2 razy orkiestra w imieniu PM i rodziców zapraszała na poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wam dziekuję za cenne wypowiedzi, tak zrobimy wszystkich poinformujemy przy zapraszaniu że są poprawiny, i druzba weselny będzie gosciom mówił ze są poprawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub i wesele
Witam, zapraszam na www.superslubiwesele.blogspot.com gdzie znajduje sie wiele ciekawych artykulow, również na temat zaproszeń, mam nadzieje, że znajdziesz tam interesujące cię treści, pozdrawiam i zapraszam www.superslubiwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze a jak ktos czyli goscie jada 300 kilometrów na wesele i iformuja ich podczs wesela to jest oki i co z noclegiem czy nalezy sie poinformować gosci pozdrawiam właśnie szykuje sie na wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej jest poinformowac od razu w zaproszeniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×