Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie myślę czy warto

ADRESOWANIE KOPERT....praca dodatkowa

Polecane posty

Gość tak sobie myślę czy warto

otrzymałam dzis takiego maila...myslicie ze warto sprobowac???pamietam ze z dlugopisami kiedys trafiłam na oszustów, czy tutaj tez jest takie ryzyko??Zna ktos ta firmę? treść maila: Firma Usługowo - Handlowa ROWALEX Regon: 277575243 Ul.Skłodowskiej 4/32. 42-400 Zawiercie NIP: 649-109-62-01 SZANOWNI PAŃSTWO Pragniemy przedstawić Państwu naszą propozycję pracy, która można wykonywać w domu, daje ona Państwu możliwość zarobku - 2.000zł./ miesiąc brutto. Tyle możecie państwo zarobić współpracując z nami oczywiście przy naszej całkowitej organizacji oraz stałej kontroli. Wystarczy jedna osoba i niewielkie pomiesczenie, wiek, płeć, wykształcenie, oraz miejsce zamieszkania nie stanowią żadnej przeszkody. Wykonywanie tej pracy jest łatwe i lekkie, Jest to propozycja warta Państwa zainteresowania, ponieważ gwarantujemy rzetelną współpracę i pewny sukces finansowy. Swoją pracę będziecie Państwo wykonywać w domu, w godzinach, które Wam odpowiadają, aby szybko przekonąc się, że przy odrobinie chęci można zarobic godziwe pieniądze tak bardzo każdemu potrzebne. Miejsce zamieszkania nie stanowi większego problemu, gdyż wszytsko odbywa się na zasadzie kontaku pocztowego. Prace, którą Państwo oferujemy polega na adresowaniu kopert. Nie narzucamy sposobu adresowania kopert, mogą one byćadresowane ręcznie, maszynowo lub komputerowo. Za 100szt. otrzymują Państwo 300zł. (koperta = 3zł.). Oprócz dochodu z adresowania kopert, wypłacamy Państwu dwa rodzaje prowizji, zależnej od czynników, które będą opisane w załączniku do umowy. Mimo dużego dochodu już na początku, będzie on stale powiększał się z miesiąca na miesiąc. Wynagrodzenie jest gwarantowane w umowie. Nie trzeba temu zajęciu poświęcac dużo czasu wystarczą 2-3 godz. dziennie w ciszy własnego mieszkania. Jeszcze jedną zaletą tej działalności jest bardzo szybi dochód - ok.2 tyg. od rozpoczęcia współpracy z nami będą wpływały do Państwa pieniądzie z tytułu prowadzonej działalności, zakładając rzetelną pracę z Państwa strony. Szanowni Państwo, jesteśmy zmuszeni pobrać od Państwa kaucję w wysokości 20zł. Kaucje będzie zwracana i ma na celu ograniczenie ilości wysyłanych ofert tylko do osób poważnych i naprawdę zainteresowanych. Wystarczy wpłacić 20zł. na konto naszej firmy: nr konta bankowego: 03116022020000000130222377 i wysłać na nasz adres E-mail: rowalex.koperty@interia.pl swoje dane Po paru dniach od wpłynięcia kwoty na nasze konto do Państwa domu zawita kurier z umową do podpisania. I od tego czasu do 7 dni zostaną dostarczone koperty, wraz z materiałami i przykładami. Pytania prosimy kierować na nasz adres E-mail: rowalex.koperty@interia.pl Z poważaniem Dyrektor F.U.H ROWALEX Grzegorz Rodzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostajesz 3 zla za koperte, ale koperty i znaczki musisz kupic sama wiec Ci zostaja grosze za sztuke - poczytaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seseseseseeeee
śmierdzi jak kał po ostro zakrapianej imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę czy warto
no wlasnie mi tez..znajac zycie po wplacie tych 20 złotych przyjedzie instrukcja i kolejna priosba o wpłatę kasy....:-( czy już nie ma uczciwych ludzi na tym swiecie??czemu ktops wykorzystuje ludzi ktorzy potrzebują dorobic troche grosza?? Poza tym 100 kopert i 300 zł???????????to jakaś żyła złota...cos tu śmierdzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uloslawa
Nie daj sie nabrać!!!! Ja kiedyś też zgłosiłam się na adresowanie kopert i tylko straciłam kasę. Siedzę w domu z dzieckiem, pracy normalnej nie mogę znaleźć więc sie zgłosiłam do pracy w domu. Okazało sie że to całe adresowanie kopert polega na tym że to ja muszę te ogłoszenie powielać i namawiać innych do podjęcia tej pracy i jeszcze zgłoszenia miałyby przychodzic na mój adres a kasa z tego tak marna że śmiech mnie ogarnia do tej pory. Penego dnia ktoś wkur.... spalił by mi dom za te oszustwa! NIE!! NIE!!NIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO PIEPSZONY OSZUST
TO OSZUST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO PIEPSZONY OSZUST
Wyszukiwanie REGON Wyszukiwanie (stan danych na dzień: 2011-02-11) Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę mechanizmu cookie. Do działania wyszukiwarki potrzebna jest włączona obsługa cookie. wg numeru REGON wg numeru NIP Proszę wprowadzić: numer REGON podmiotu Proszę wprowadzić: numer NIP podmiotu kod weryfikacyjny z obrazka poniżej Jeśli kod jest nieczytelny - PROSIMY O OCZEKIWANIE NA ODPOWIEDŹ TRWA ŁĄCZENIE Z BAZĄ DANYCH Numery identyfikacyjne, nazwa podmiotu, osoba prowadząca działalność gosp.: Numer identyfikacyjny REGON 277575243 Numer NIP 6491096201 Nazwa FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "MILANEX" MILANOWSKI MICHAŁ Nazwisko MILANOWSKI Imię / imiona MICHAŁ EDWARD Adres siedziby: Województwo ŚLĄSKIE Powiat ZAWIERCIAŃSKI Gmina/Dzielnica lub Delegatura ZAWIERCIE Ulica, miejscowość UL. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 4 lok.32, ZAWIERCIE Poczta 42-400 ZAWIERCIE Pozostałe (udostępnione) dane: Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ Kod i nazwa szczególnej formy prawnej 99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJ Kod i nazwa formy własności 214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007 8299Z - POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA Data powstania podmiotu * 2003-06-06 Data rozpoczęcia działalności ** 2003-07-01 Organ rejestrowy / ewidencyjny PREZYDENT MIASTA ZAWIERCIE Nazwa rejestru / ewidencji EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Numer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny 11191/2003 * dla podmiotów wpisanych do rejestru REGON w I etapie jego wdrażania (1975-1976 r.) za datę powstania podmiotu przyjmowano datę wpisu do rejestru REGON ** dla podmiotów wpisanych do rejestru REGON przed 2000 r. data rozpoczęcia działalności jest tożsama z datą powstania podmiotu Jednostki lokalne: PODMIOT NIE POSIADA JEDNOSTEK LOKALNYCH (LUB ICH NIE ZGŁOSZONO) Nowe wyszukiwanie Strona rejestru REGON Strona główna GUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO PIEPSZONY OSZUST
prosze wejść na link i wpisać numer regon , ten który podał oszust , co założył temat. Ja to przeniosłem w całości , są to dane jawne , nie podlegają ustawie o ochronie danych itp..... Jak widać firma taka istnieje ,, ale............ pod innym nazwiskiem. Jeszcze sprawa konta , podane konto jest w banku Millennium , miasta nie udało mi się ustalić , ale może to być konto podstawione oszusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adresowanie kopert, skręcanie długopisów to kpina. Kiedys dałam sie nabrac. Nie miałam wtedy internetu, ale z prasy lokalnej "zaczerpnęłam" okazyjne ogłoszenie o pracy....Kazali wysłac zaliczke. Nie dajcie sie nabierac. dlatego tego typu ogłoszeniomi podobnym nie traktowac na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulejuk z Ranczo
firma podana na wstępie już nie istnieje !!! potwierdzam, tego typu oferty to bez wyjątku próby wyłudzenia w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Daj sobie spokój z adresowaniem kopert,ale od czegoś trzeba zacząć, zawsze znajdziesz chętnych na kosmetyki, polecam Oriflame bo super jakość i fajne promocje, naprawdę warto, nic Cię to nie kosztuje, zawsze dla siebie możesz kupować taniej, kurier przywozi do domku, super sprawa Czy warto???- oczywiście, że Tak, sama jestem konsultantką Oriflame i Marizy (chętnych do współpracy proszę o kontakt iboska@poczta.onet.pl lub 884109131) - a co też się ogłoszęPomogę i doradzę co wybrać. Wg mnie kosmetyki Oriflame to super jakość za niską cenę i dużo możliwości, Kosmetyki Marizy, też niezłe i tanie. zależy na jaką klientelę trafisz. chętnie pomogę, warto w swojej ofercie katalogowej mieć różnorodność, polecam Betterware - produkty do domu, swietnie się sprzedają i są niedrogie, a bardzo dobre jakościowo. zapraszam w tych wszystkich firmach musisz mieć sponsora czyli osobę która Cię wprowadzi - chętnie pomogę. Proponuję też coś nowego EFG - przyszłość trzeba zabezpieczyć, pomyśleć o oszczędzaniu i emeryturze i nie trzeba NIC SPRZEDAWAĆ, a zyski są nieporównywalne do Oriflame czy Avonu, to nie jest 5 zł na produkcie. zainteresowanych proszę o kontakt, sprawdź nas!!!!!!!!! iboska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrK
2k brutto, ale 20 zeta trzeba wpłacić? HAHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POKRZYWDZONA
nie dajcie sie oszukac mnie jedna baba z nich oszukala ze niby place tylko 25 zl na poczatku wysylam 2 koperty ze znaczkami i pozniej dostaje umowe owszem umowe przyslaLA na malej byle jak wydrukowanej karteczce i dopiero z tej karteczki sie dowiedzialam ze musze placic za koperty i informatory po ponad 100 zl niby daja zarobic a oszukuja innych i wyludzaja tylko kase tak to jest jak pracownik pani anna dzeksonowska podaje zle informacje a jak napisalam ze che odzyskac pieniadze zaczela mnie zwymyslac wiec zostaje tylko opcja pojscie na policje nie dajmy sie wiecej oszukiwac tym oszustom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!, PRZECZYTAJ DO KOŃCA A NIE POŻAŁUJESZ ! ! ! ! ! Na początku dziękuję bardzo za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Oznacza to, że nie należysz do osób, które tylko siedzą i narzekają, jak jest im źle w tym kraju. Tylko tak samo jak ja biorą swój los w swoje ręce. Ostatnio bardzo długo szukałem sposobu, aby zarobić dodatkowe pieniądze, które są mi niesamowicie potrzebne. Byłam już całkowicie zdesperowana i zaczęłam szukać jakiegoś dochodowego zajęcia w Internecie, do którego to nigdy nie byłem przekonana... . Nie należę do osób, które łatwo się poddają i w końcu po jakimś czasie znalazłam sposób na dodatkowe pieniądze, na którym bardzo dobrze zarabiam i którym właśnie teraz chcę się z Tobą podzielić! Mega Pensja to system, który naprawdę działa. Na początku sama byłam sceptycznie nastawiona, tak jak do wszystkich tego rodzaju "fantastycznych biznesów" przez internet. Ale mimo wszystko postanowiłam spróbować, bo nic nie traciłam, trzeba było zainwestować na początku kwotę 15 zł. Moje zdziwienie było ogromne, gdy po tygodniu wpłynęło na moje konto 165 zł, wtedy uwierzyłam i poświęciłam więcej czasu i pierwszy miesiąc skończyłam z dochodem 1260 zł. System, który naprawdę działa. A to wszystko pracując nie więcej niż dwie godziny dziennie, dodatkowo pieniądze przychodzą bezpośrednio na moje konto bez żadnych bandyckich prowizji. Jestem naprawdę zadowolona i stać mnie teraz na parę dodatkowych rzeczy więcej. Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywała, ponieważ całość działa i wygląda dokładnie tak jak jest to opisane na stronie, którą znajdziesz w przesłanym przeze mnie linku: http://megapensja.pl/?user=gonia Kliknij ten link, dokonaj swojej rejestracji i zarabiaj. Serwis jest stosunkowo nowy, ale to czyni go tym bardziej atrakcyjnym, ponieważ jest jeszcze całkiem dużo ludzi do zaproszenia. Gdy zarejestrujesz się i wejdziesz aktywnie do udziału w programie, dostaniesz wskazówki, jak skutecznie się promować i zarabiać. Spróbuj i przekonaj się sam że to naprawdę działa i nie wciskam Ci oszustwa ani łańcuszka, bo sam tak zarabiam i dzisiaj nie żałuję Kliknij ten link, dokonaj swojej rejestracji i zarabiaj. http://megapensja.pl/?user=gonia Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
dziewczyno! zastanów się, czy jakiejś firmie by się coś takiego opłacało? wysyłać komuś koperty do adresowania, odbierać je i jeszcze dobrze płacić? bez sensu. żadna firma by czegoś takiego nie robiła. Można adresować komputerowo, drukować dowolną czcionkę, nawet zbliżoną do ręcznego pisma. Koszt żaden dla firmy. Co innego oszuści, oni muszą coś wymyśleć i proszę, już wiesz, co tym razem jakiś oszust wymyślił. Zastanów się zawsze, czy jakiejś firmie coś takiego się opłaca i już wiesz, czy to oszustwo, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnbbbn
pic na wode fotomontaż ....bylam swiadkiem jak kobieta rozmawiala przez telefon bo jak twierdzi adresowala koperty i te koperty podobno nie trafily do adresata ....ona byla bardzo zdenerwowana podejrzewam ze zrobiono ja w ciula.... pozniej cos mowila o pieniadzach wyglada na to ze sie napracowala i nie dostanie ani grosza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destelonapetrolena
Jak chcecie zarobic sobie kase, moze nie są to jakieś mega wielkie pieniądze, ale przynajmniej są i są pewne ok. 400 zł miesięcznie to polecam https://www.studentswatch.pl/student/rejestra cja?ref=21180 aaa no i zdradze wam tajemnice, jak zaznaczycie, ze macie więcej niz 40 lat to się dostaje dodatkowe pieniądze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaa
oszustwo. na marginesie, nikomu nie polecam chałupnictwa typu adresowanie kopert czy skręcanie pisaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemka! ja myślę, że w obecnych czasach najlepsza alternatywa to zarabienie przez internet. Ja tak robię i mam fajny dodatek do pensji. Mogę Wam np polecić paytask.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia GOŚĆ
Klikanie na linki, adresowanie kopert czy wypełnianie ankiet to ściema. Za wypełnienie 5 ankiet pewna firma obiecywała 30 zł i co?! zamiast kasy wysłali jakieś śmieszne kupony do zrealizowania w sklepach odzieżowych za zakupy powyżej 150 zł -20% taniej (równowartość 30 zł)..... Ostatnio koleżanka poleciła mi fajny program lojalnościowy w jednej z reklamowanych firm i na początku miałam obawy, ale mile mnie zaskoczyli jak przelali 500 zł zgodnie z umową. Jak ktoś chce mogę podać szczegóły co to za firma i co musiałam dokładnie zrobić npoczta7@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto spróbować jako copywriter np. tutaj http://outwork.pl/ ? Fajna opcja. Jak sie zarejestrujesz w odpowiednim miejscu, to będziesz dostawać zlecenia od firm, które szukają ludzi do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza34
to ja słyszałam że moje znajoma znalazła prace jako copywriter na http://outwork.pl/ , początkowo musiała przejść testy kwalifikacyjne ale przynajmniej jak później ktoś ją zatrudniał to wiedział jakie ma umiejętności i czego może od niej oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_bebiko_32
Już kiedyś tu pisałam - żadne ankiety, mlm, klikanie w reklamy i inne śmieci. Na MLM dorobić się można tylko będąc na samej górze i kilka osób z średniego szczebla - piramida, proste. Ankiety i klikanie w reklamy ? Jak chcecie "zarobić" astronomiczne 5-10 dolarów miesięcznie siedząc 4 godziny dziennie przed ekranem - gratuluje straty czasu ! Ja kiedyś wpadłam tutaj : http://www.jakzarabiambezetatu.pl/ I cieszę się z tego strasznie. Po porodzie nie musiałam wrócić do pracy - bo "pracuje" w domu (około godzinki dziennie :P). Nie namawiam ! Tfu tfu tfu - ale być może komuś to pomoże tak jak mi. Wszystko poparte dowodami - kontakt z autorem, dla mnie rewelacja. Tyle co Autor nie zarabiam (było by super :P) ale starczy na życie + jakaś przyjemność, a to mi w zupełności wystarczy. Tym bardziej że mam wolne i nie muszę tyrać na etacie. Pozdrawiam świeże mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam płatne ankiety. Podaję poniżej 2 portale, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam płatne ankiety. Podaję poniżej 2 portale, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×