Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Makijaż permanentny w domu

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie odnośnie robienia makijażu permanentnego w domu. Podejrzewam, że wiele z Was zaczynała robić go w domu.. w związku z tym mam kilka pytań Czy otwierałyście swoją działalność od razu ? Jeśli nie to : Co w przypadku reklamacji? W sensie pigment się źle przyjął.. uczulenie itd. ? Jak się przed tym bronić na początku nie mając swojej działalności ? Wiem, że panie na początku wypełniają ankietę dotyczącą zdrowia itp. ale wiecie jak bywa... Czy któraś z Was miała takie przypadki ? Proszę o pomoc, podpowiedzi itp... Dziękuję :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ci wspolczuje. Bylam ostatnio u najlepszej kosmetyczki w miescie i przede mną była franca, która sie wykłócała o usługe, bo jej ciało źle zareagowało i odrzucilo produkt :D odgrazala sie jakas instytucja (inspekcja pracy?) mimo ze kobiety stawały na głowie by jej to zrekompensowac. Nie radze ci sie w to bawic jak nie masz dzialanosci, bo jak do US dojdzie cynk ze robisz bez podatkow to bekniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ma czego współczuć, jeszcze nic nie zrobiłam ;) Pytam czysto informacyjnie jak dziewczyny zaczynały:) Bo wierzyć się nie chce, że od razu otworzyły działalność gospodarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaZuza
Bardzo dobry makijaż permanentny robi Krzysiu z Vici Clinic. Bardzo profesjonalne, ciepłe podejście do klienta - zabieg w takiej atmosferze to czysta przyjemność. Makijaż trwały, kolory nie blakną ani się nie zmieniają. Jak dla mnie brak minusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiasz sie czy robić w domu bez działalności, a skąd weźmiesz 20 tysiaków na kursy i sprzęt, barwniki?? To mało nie kosztuje na start. Pomijam fakt czy bedziesz sie w ogóle nadawać do wykonywania zawodu linergistki, bo jednak trzeba mieć wyczucie i odrobine talentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na start to minimum 15-20 tysięcy. Mam na myśli porządne szkolenie i barwniki, a nie jakieś chińskie g. W życiu nie dałabym zrobić sobie tego typu zabiegu domokrążcy. Mojej kuzynce baba w gabinecie spieprzyla cwaniar jedna i nie chciała oddac kasy. Skoro masz autorko dylematy na temat czy otwierać działaności czy robić w domu to nie wiem czy Ty chces kobieto robić?? I czy masz kwalifikacje?! To nie jest zabawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max123456
Makijaż permanentny ostatnio jest bardzo na topie. Nic dziwnego - to rozwiązanie bardzo wygodne, które znacznie ułatwia wykonywanie makijażu każdego poranka :) Nie robiłabym tego jednak na własną rękę. Poczytajcie na stronie Vici Clinic z Krakowa trochę więcej na ten temat. U nich makijaż permanentny wykonuje Pan Krzysztof metodą Biotek. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJaworska
Moim zdaniem super opcją jest makijaż permanentny. Nie musimy się codziennie martwić o to, aby nasz makijaż wyglądał perfekcyjnie. Ja robiłam brwi i kreski w Vici Clinic w Krakowie za pomocą urządzeń i produktów marki Biotek. Zabiegi wykonywał przemiły Pan Krzysztof. Efekt jest naprawdę super, nic nie blaknie, a makijaż wygląda naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea99
Od kiedy za namową koleżanki zdecydowałam się na makijaż permanentny, dużo mniej czasu spędzam każdego dnia przed lustrem. Zabiegi robiłam w Vici Clinic w Krakowie, gdzie pracuje przemiły pan Krzysztof. Pracuje na marce Biotek. Polecam wypróbować - same zdecydujecie, czy było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też próbowałam ale słabo mi to wychodziło, znajoma mówiła mi o http://dolcevitasalon.pl i tam poszłam zrobić, wygląda o niebo lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coconuuuut
Wszystkim polecam makijaż permanentny, dzięki któremu oszczędzam codziennie rano mnóstwo czasu. Trzy miesiące temu zrobiłam sobie kreski na powiekach i brwi w Vici Clinic w Krakowie. Pan Krzysztof używał w tym celu urządzeń i produktów marki Biotek. Efekt jest lepszy niż sobie to wyobrażałam. No i nie ma czego się bać - nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111kasia111
Polecam makijaż permanentny, szczególnie ten wykonywany przez pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie. Mega profesjonalne podejście do klienta, efekt zabiegów Biotek przerósł moje oczekiwania. Obawiałam się, że brwi będą wyglądały sztucznie ale efekt jest świetny i polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×