Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *+bezrobotny+*

PROFI CREDIT - OSTRZEGAM

Polecane posty

Gość *+bezrobotny+*

ci ludzie są nie poważni. Dają ogłoszenie na kierownika, jechałem 50km na rozmowę, po kilku dniach się dowiedziałem, że przeszedłem i mam przyjechać na podpisanie umowy i szkolenie. Jechałem znowu 50km w jedną stronę. Na miejscu się dowiedziałem, że mam być doradcą finansowym na prowizji. Jaja sobie z ludzi robią. Łącznie przejechałem 200km wiadomo jak ktoś pracy szuka, to liczy się każdy grosz, a oni tak sobie pogrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????,???
a znacie jeszcze inne firmy, które w ten sposób postępują ze starającymi się o pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pajacuj chłopie !!!
A czy Ty myślałeś , że kierownik to jakaś fucha nieziemska ? ja robiłem w Profi , jeszcze to był Profireal i zarobiłem za rok ponad 40.000 , czyli wylicz sobie , jak potrfisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++chyba sie nie zrozumielismy
chodzi o to, że skladałem aplikacje na kierownika i z ta myślą jeżdziłem na rozmowy kwalifikacyjne, a oni dopiero na ostatnim spotkaniu informuja mnie, że to praca doradcy na prowizji. to jest wg mnie hamskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz nas.rane
Chłop przestrzega innych a ty sie czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty chyba masz nasrane
Myślałem , że chodzi mu o zarobienie kasy , a jemu widać KIEROWNIKI po nocach się śnią. Nie czepiam się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilen
Masz racje, to nie sa profesjonalisci, to jakies patalachy. Dziekuje za ostrzezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz jeszcze
Ostrzegający - ok ostrzegłeś, ale z taką pisownią, z taką polszczyzną, to ja bym Ci pracy na stanowisku biurowym nie dawała. Ale może Ci się poszczęści - popracuj nad ortografią. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×