Odpowiedz na ten temat

USŁUGI KURIERSKIE K-EX

• gość 2016.12.14 [14:39]
    Tragiczna firma Jeszcze gorsi kurierzy. Jestem cały czas w domu a dowiaduję się z maili od K ex że przesyłka do mnie awizowana bo adresata nie było w domu. Jakaś kpina. Kurierzy oszukują nie przyjeżdżają a infolinia udaje głupa
  • gość 2016.12.14 [14:56]
    Tez nie polecam, kiedy wiezli dla mnie przesylke na odcinku 20km przez 3 dni robocze, juz pieszo bym szybciej po nia byla usmiech.gif
  • gość 2017.03.30 [16:17]
    K-EX/Geis to totalna porażka - nawet nie wiem jakimi słowami to wyrazić. Są najtańszym kurierem, ale w tej chwili różnice cenowe są niewielkie. Mają plus za to, że przyjeżdżają z wydrukowaną naklejką na paczkę (chyba jako jedyna firma) i nie trzeba samemu nic drukować. Natomiast NIC nie zrekompensuje, nieprofesjonalizmu, chamstwa i nerwów jakie człowiek ponosi przy kontakcie z tą F I R M Ą. Niestety kilkukrotnie przekonałam się już o tym osobiście.
    Brak kontaktu z odziałem szczecińskim, opóźnienia, nawet ponad tygodniowe w dostawie/odbiorze przesyłek ( "Szybko i niezawodnie "). Jedyny dostępny kontakt w Warszawie, gdzie Panie każdorazowo (patrz: codziennie) uprzejmie informują o bezskutecznej próbie połączenia telefonicznego z oddziałem lub kurierem, a także o wysyłce emaila ponaglającego kuriera. Totalna KPINA i ŻENADA.
  • gość 2017.04.11 [13:28]
    Przesyłkę sprzedawca wysłał tą firmą w weszły czwartek tj. 6.04 i przesyłki nie ma do tej pory. Myślałam że to przez to że był weekend, ale podobno w soboty też dowożą ( jasne...), a dziś jest k... WTOREK !
    Tel. oczywiście nie odbierają i nr przesyłki do monitorowania na ich stronie NIE ISTNIEJE.
  • gość 2017.04.11 [13:33]
    Dodam jeszcze że mój chłopak też coś zamawiał na allegro też 6.04 tylko innym kurierem i towar przyszedł 8.04 w sobotę z drugiego końca Polski.
  • gość 2017.10.12 [11:02]
    Pozytywnie oceniam obsługę na stronie www.kurierpolska24.pl . W jednym miejscu można zamówić dowolną przesyłkę, czy to zwykłej koperty, czy to palety do 1 tony (i akurat z tego drugiego korzystałem niedawno). Konkretne podejście do tematu, szybki odbiór i terminowa dostawa. Polecam zwłaszcza firmom takim jak moja, które regularnie muszą dostarczać różnego typu – większe/mniejsze zamówienia. Nie ma jakiś minimalnych obrotów miesięcznych do wypełnienia u nich.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...