Odpowiedz na ten temat

Czy zdecydowac sie na szkole kosmetyczna?

 • gość 2017.01.30 [07:24]
  Kluczowe znaczenie ma solidna praca nad sobą, tak właśnie dochodzi się na właściwy poziom i realizuje cele. Żadna nie zostanie kosmetyczką w ciągu kilku tygodni, nad tym wszystkim trzeba mocno pracować i w ciągu kilku tygodni naprawdę będziecie na innym poziomie.
 • gość 2017.02.16 [07:25]
  Dokładnie tak - szkolenia zawodowe dają bardzo dużo i pozwalają szybciej ogarnąć zakładany poziom. Nie twierdzę, że jakoś natychmiast musicie od razu zrealizować cele, wcale nie jest to powiedziane, ale docelowo na bank zakładane sukcesy ogarniecie.
 • gość 2017.03.13 [07:10]
  Zdecydowanie tak - nauka dla kosmetyczki musi być konkretna i praktyczna. Czyli nie przerabianie nie mających znacznenia bzdur, tylko same konkrety. I właśnie w taki sposób dochodzi się do zawodu - ciągle się rozwijając.
 • gość 2017.03.28 [07:19]
  Szkolenie robisz w Beauty lux, tam nauczą zawodu, ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Kosmetyczka musi nad sobą pracować, stale sie rozwijać, korzystać z możliwości. I wtedy dopiero docelowo ma większe szanse na osiągnięcie czegoś poważniejszego.
 • gość 2017.09.19 [07:18]
  Również sugeruję Beauty lux. Tam uczą zawodu, a szkolenia są konkretne. Sama doskonale wiem, ile się w taki sposób nauczałam. Pewnie że zawodowe wymaga opanowania wielu zagadnień w krótkim czasie, ale jakoś sobie z tym radzę. A jak było u was?
 • gość 2017.09.26 [09:09]
  Ja uwazam ze zawsze warto inwestować w siebie! Owszem, szkola czy szkolenia kosmetyczne wymagaja duzo nauki, ale i duzego nakladu pracy wlasnej. W tym zawodzie ciagle trzeba być na bieżąco! Dlatego co jakis czas decyduje sie na jakies ciekawe szkolenie, ostatnio bylam na szkoleniu z IPL: http://www.cosnet.pl/szkolenia.html , bylo super, polecam usmiech.gif
 • gość 2017.09.27 [07:20]
  Beauty lux + maksymalne zaangażowanie i efekty nadejdą. Jestem kosmetyczką od kilku lat, doskonale sobie radzę, nie mam żadnych problemów. Rozwijam się tylko na szkolenia, a dalej sama doskonalę umiejętności. Zawodowo wszystko jest do zrobienia, ale po prostu trzeba chcieć coś osiągnąć.
 • gość 2017.10.12 [07:13]
  Tylko szkoleniami. Najszybciej, najłatwiej, najbardziej konkretnie. Moim zdaniem to najłatwiejsza droga do zawodu, bo nie traci się czasu. Pracujecie z pominięciem wszelkich bzdur, których w normalnych szkołach macie po prostu mnótwo.
 • gość 2017.11.06 [07:14]
  Patrzcie przede wszystkim na program miejsca, w którym chcecie się uczyć. Wtedy na pewno zrealizujecie wszystkie cele, a w tym zawodzie liczy się po prostu nieustanna praca nad sobą. Kosmetyczka musi się stale rozwijać i dopiero w taki sposób może realnie osiągnąć prawdziwe cele.
 • gość 2018.03.06 [10:37]
  Najlepiej zrobić technikum kosmetyczne - niczego wielkiego się nie nauczysz, ale jakieś minimalne podstawy zdobędziesz. Będziesz mieć tytuł, który w sumie nie ma żadnego znaczenia. Dalej - robisz zawodowe szkolenia w Beauty lux, z tego zakresu, jaki cię interesuje. I tak na spokojnie przygotujesz się do pracy. To są wymagające szkolenia, nawet 160h, długie programy, a całość kończy się egzaminem. To naprawdę najlepsza i najkrótsza droga do zdobycia zawodu, a piszę na podstawie doświadczeń moich, jak i koleżanek.

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...