Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

Jak zrobić fryzure taką jaką ma Weronika Rosati?

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[26.09] 19:17 Lilien niebieskooka Wiem, że ona ma doczepiane włosy, ale nie w tym rzecz. Ja mam naturalne, ale dokładnie ten sam kolor, długość etc, tylko mi opadają... nawet jak próbowałam je natapirować czy utrwalić lakierem. Jak zrobić żeby tak ślicznie się układały? [26.09] 19:23 kobietta13 Warszawa, salon fryzjerski jagi Hupalo, 6000 zl i gotowe. serio. [26.09] 19:31 izabo trzeba je nakrecic a potem PORZADNIE natapirowac, najlepiej popros o to przy najblizszej wizycie fryzjerke...proponuje powiedziec wlasnie o rosati badz wziac jej zdjecie-to najlepiej obrazuje o co ci chodzi i jesli chodzisz np do jakiejs spoko fryzjerki tak jak ja np to powiedz jej zeby cie nauczyla tapirowac sobie wlosy [26.09] 19:33 Lilien niebieskooka dzięki, tak zrobie, najlepiej popytam fryzjerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Eight
Pierwszy raz doczepiałam włosy w zakładzie fryzjerskim w hotelu MDM na placu Konstytucji w Warszawie (zabieg tzw. zagęszczenia). Jeden kosmyk kosztował 30 zł, więc byłam się nieco spłukałam. Jakaż była moja radość, gdy okazało się, że moja osiedlowa fryzjerka (targówek) zrobiła kurs doczepiania włosów, ma uprawnienia, i za kosmyk bierze jedynie marne 10 zł! Cala głowa to jakieś 80 kosmyków, więc nawet jeśli znajdziesz taniego fryzjera, to zapłacisz 800 zł. Ale dla efektu warto. Ja robiłam tylko tył, ok. 20 kosmyków co 2 miesiące, częściej lub rzadziej nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniut
o rety chyba nie chcesz wyglądać jak ona??? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala
Sposób jest bardzo prosty.Wkadasz głowę do pralki, nastawiasz na wirowanie i gotowe....Proszę bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×