Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tipsyangell

TIPSY - Tanio! - Zabrze, Gliwice, Katowice, Bytom, Ruda Śląska

Polecane posty

Gość tipsyangell

Marzysz o pięknych dłoniach, choć sama masz miękkie,rozdwajające się,łamliwe lub obgryzione paznokcie? Wejdż na: http://www.tipsyangell.piczo.com Przekonaj się, że to marzenie może stać się prawdą i z przyjemnością będziesz podawała dłoń na powitanie. PS.za niedługo (zapytaj kiedy) będzie także możliwość przedłużenia lub zagęszczenia włosów!Możesz mieć włosy jak "Gwiazda” !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TANIO ZNACZY
BEZNADZIEJNIE jeżeli chodzi o jakośc a to w przypadku paznokci najwazniejsze więc oferujcie te swoje usługi na targu!Ja też się już raz połasiłam na tanie tipsy i rzeczywiście były warte swojej ceny..........kompletna beznadziejna taniocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek poleca Antidotum
W Studiu Antidotum, robia fajne tipsy, cena jest normalna, ze tak powiem, tzn nie jest kosmiczna, ani tez smiesznie niska swiadczaca o jakosci. Stylistka jest dokladna i zna sie na rzeczy, polecam http://studio-antidotum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanio znaczy że niestety
nie na długo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ageszka
Zapraszam do założenia tipsów:) Pracuje u siebie w domu w Bytomiu kontakt: 691234708 gg: 8202474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ageszka
Witam zapraszam do założenia tipsow. Pracuje u mnie w domu w Bytomiu. Kontakt tel: 691234708, gg: 8202474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam
TYPSYANGELL!! Połasiłam się na parę złotych i żałuję, w życiu nikt mi nie zrobił takich kulfonów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenmagda
Kulfony, o boże, łopaty, góry, doliny!! Masakra. To, że tanio ,to nie znaczy żle, czy złej jakości produkty, teraz ceny są tak niskie, że trzeba też spóścić ze swoich. Za założenie pazurków u mnie płaci się 60zł ,ale przeważnie klientki chcą kwiaty akrylowe, i zostawiają po 80zł - na przykład. Ja pracuję na produktach Sylwi Pfaifer SPN NAILS BEAUTICA ŁÓdŻ, żele charakteryzują się bardzo dobraą przyczepnością do naturalnej płytki. Od kąd pracuję na tych produktach nie miałam ani jednej reklamacji i o to chodzi,prawda? A moje pazurki możecie podjrzeć na stronie www.tipsymagdy.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super w antidotum
bylam w antidotum POLECAM, super. Pani Dominika, ktora robi tam paznokcie jest boska, zrobila mi takie pazurki ze jestem przeszczesliwa. Naprawde polecam, a cena 100zl, moze dla niektorych wygorowana, ale ja wole dolozyc 20zl wiecej i miec ideał a do tego nie bac sie ze odpadna po kilku dniach. Pozatym zachwycilam sie studiem, kapitalny wystrój, w przyszlym tygodniu ide wyprobowac fryzjera ponoc tez jest dobry ale jak to ja najpierw musze to sprawdzic, jeszcze raz polecam jesli chodzi o pazurki http://www.studio-antidotum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubuuuuuuuuuu
Uwazajcie na ta kretynke ktora reklamuje sie stronka tipsyangell !!! Jest antypatyczna i wredna!! A na dodatek nikt nie jest zadowolony z jej uslug! Nie zna sie wogole na swojej robocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzz
TIPSY! Wypielęgnowane paznokcie wspaniale zdobią dłoń kobiety, są też efektownym dopełnieniem stroju i makijażu. Mężczyźni zwracają na nie uwagę bardziej, niż nam się wydaje, dlatego warto dbać o ich zdrowie, a także poświęcić trochę czasu na ich zdobienie. Czyż nie o tym marzy każda z nas??? Jednak ani najstaranniejsze malowanie, ani lakier najbardziej renomowanej firmy nie dodadzą paznokciom urody, jeśli będą one zaniedbane i chore. Płytki zdrowych paznokci są gładkie, twarde, nie szpecą ich rowki i pęknięcia. Tylko na takich ładnie wyglądają lakiery i emalie. Aby utrzymać paznokcie w dobrej kondycji, należy przede wszystkim zadbać o dietę bogatą w witaminy i mikroelementy. Wskazane jest też jedzenie żelatyny, a więc galaretek (zamiast słodkich owocowych, które tuczą, lepiej wybrać galaretę np. z kurczakiem lub niskokaloryczną rybą). Nie służy natomiast urodzie paznokci częste, długie moczenie w cieplej wodzie i kontakt z detergentami. Wszelkie urazy: stłuczenia, nadłamania, przygniecenia nie tylko zniekształcają chwilowo płytkę paznokcia, ale również mogą powodować jej rozdwojenie w przyszłości. Dlatego do wszystkich prac manualnych - zmywania, sprzątania, prania - warto wkładać gumowe rękawiczki ochronne, zaś po zakończeniu prac należy ręce posmarować pielęgnacyjnym kremem. Natłuszczajmy szczególnie starannie nasadę paznokcia, czyli miejsce, z którego wyrasta. Każda z nas inwestuje ciągle w wyszukane mało skuteczne diety, ograniczając przy tym wykonywanie codziennych czynności ale po co? Zamiast diet, i ograniczeń w wykonywanych na co dzień czynnościach zapraszam serdecznie wszystkie panie do skorzystania z moich usług. Zajmę się Twoimi pazurkami, o każdej porze dnia i nocy. Kolorowe? Zdobione? Klasyczne? Długie czy też krótkie? To żaden problem! Mówisz i masz! Już od dziś nie musisz ograniczać się w wykonywaniu codziennych obowiązków, pranie, mycie czy gotowanie bez różnicy! I tak możesz mieć piękne paznokcie których pozazdroszczą Ci koleżanki a, i Twój mężczyzna będzie zadowolony! Działam na terenie miast Zabrze/Gliwice przez 7 dni w tygodniu! Wolisz bym odwiedziła Cię w domu? To żaden problem! Skontaktuj się ze mną a omówimy szczegóły! Kontakt: gadu-gadu - 7777505 tel. 793-496-568 e-mail - madzz.czeko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOlaaa_23_23
************* PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW ************** Oferuje: * włosy naturalne * włosy syntetyczne * pasemka proste * fale * loki Duży wybór odcieni i atrakcyjne ceny. Przedłużanie i zagęszczanie w cenie 5zł za 1pasemko NATURALNE ! 3zł za jedno pasemko syntetyczne. Na meila moge przesłąć zainteesowanym swoje prace ( zdjecia jak przedłużam włosy). Mam ukończone kursy. Pracowałam też z fryzjerem w Chorzowie. Od Listopada bede pracowac w Bytomiu i przedłużac włosy w salonie. ******************* TIPSY ******************* Teraz od 50zł ! Dobre produkty, pełne zadowolenie klientki . MANICURE ( biologiczny, klasyczny) PEDICURE Do wglądu moje dokumenty tzn. Kurs manicure i pedicure, ukończony POZYTYWNIE z wyróżnieniem. Kurs stylizacji paznokci. *** PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS *** > kępki ( cena od 50-100zł) Tel. 515-573-703 gg: 10387472 Ola:) ŚLĄSK !!!!! sLASK !!! SLASK !!! Możliwy dojazd do klientki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karik
Witam, Chciałam przestrzec wszystkie dziewczyny które zamierzaja robić tipsy w katowicach na 1000-leciu,"salon kosmetyczny" znajduje sie w bloku przy ul.Zawiszy Czarnego 6.Znajduje sie tam róznież solarium i Body-Space..Przyszłam na korektę,którą robiła mi szefowa. Pani niestety była całkowicie nieprofesjonalna co dało się zauważyc juz od początku.Ustaliłysmy,że pani "ściągnie "tipsy i nałoży nowy żel na moje paznokcie,do tego celu uzyła tzw.frezarki. Niestety takim rodzajem pilnika trzeba umieć się posługiwać!!! Efekt jest taki,że mam zupełnie zniszczone paznokcie."Profesjonalistka" zrobiła mi dziurę w paznokciu,a reszta jest bardzo słaba,cienka i poszarpana,co było wynikiem zbyt długiego działania frezarką.Pani miała na tyle godności,że nie wzieła odemnie ani grosza,ale cóż z tego,skoro minął miesiąc a paznokciom ciągle towarzyszy ból.Dobra rada,zanim pójdziecie gdziekolwiek zakładać paznokcie pytajcie o kwalifikacje pani która będzie zakładac tipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszunia_91-99
Witam Serdecznie, Oferuje Panstwu zabiegi fryzjerskie baleyage - pasemka. W mojej ofercie znajda Panstwo profesjonalne porady oraz inne uslugi fryzjerskie takie jak np. baleyage Usluga oczywiscie z bezplatnym dojazdem do Panstwa na terenie Zabrza Bytonia Gliwic Tarnowskich gór farbowanie- 35zl pasemka-45 baleyage-60 zl (2 kolory) gg.8811638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stein333
Stylizacja Paznokci Paznokcie są ozdobą każdej Kobiety ! Masz słabe łamliwe paznokcie lub nie jesteś zadowolona z ich wyglądu ? Zapewne nie raz patrzyłaś z zazdrością na piękne pazurki Twoich koleżanek.. Zafunduj sobie i Ty odrobinę luksusu ! ;)) !! NAPRAWDĘ NISKA CENA !! Pamiętaj dłonie są Twoją wizytówką ... ! Mam na imię Marzena, tipsy metodą żelową wykonuję na wysokiej jakości żelach renomowanych firm- zwłaszcza SUN FLOWER I ACTIV. W jesiennej promocji tipsy french bez zdobień jedyne 30zł!!!!!!!! Paznokcie wykonywane są z gratisowym dojazdem do klientki na terenie Gliwic i okolic!! Szczegółowy cennik oraz galerię moich prac można zobaczyć na: www.stein333.bloog.pl KONTAKT: GG: 6227599 meil: stein333@wp.pl kom: 511025711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyka Ciała + Gabinet Masażu Zapraszamy Panie jak i Panów do salonu kosmetycznego / gabientu masażu w samym centrum Zabrza. Naszym klientom proponujemy zabiegi na twarz, ciało oraz masaże. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak : Makijaż Masaż Tipsy Manicure Pedicure Depilacje Czyszczenie twarzy Konchowanie uszu Inne To tylko kilka przykładowych usług jakie ofereujemy. W SPECJALNEJ OFERCIE SYLWESTROWEJ – NIŻSZE CENY NA WYBRANE ZABIEGI – Makijaż + Depilacja + Tipsy Tipsy + Masaż + Pedicure Czyszczenie Twarzy + Depilacja + Manicure OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ WŁASNYCH PROPOZYCJII (minimum 3 uslugi) WIĘCEJ INFORMACJII POD NR. TELEFONU – 512 271 064 www.kosmetyka-ciala.prv.pl Email – uroda.vip@interia.pl GG : 4075507 Bogumiła Słobodzian Zabrze, Plac Krakowski 10 (IIIp) – OD LUTEGO 09 NOWY GABINET - TAKA SAMA JAKOŚĆ - TAKI SAM ADRES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olmenek
polecam!! :) ruda śląska tipsy : 40zł żele: 25zł kontakt gg: 1298448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszunia_91-99
Witam serdecznie! Zapraszam do współpracy. Oto moje usługi: Fryzury wieczorowe od 20zl do 40zł  Farbowanie włosów 30 zł Pasemka 40 zł Balejaż 50-70 zl Makijaż 30-50 zł Tipsy żelowe 35-40 zł Pozdrawiam gg.8811638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stein333
Profesjonalna stylizacja paznokci: Paznokcie są ozdobą każdej Kobiety ! Masz słabe łamliwe paznokcie lub nie jesteś zadowolona z ich wyglądu ? Zapewne nie raz patrzyłaś z zazdrością na piękne pazurki Twoich koleżanek.. Zafunduj sobie i Ty odrobinę luksusu ! ;)) !! NAPRAWDĘ NISKA CENA !! WITAM!!! Mam na imię Marzena. Tipsami wykonywanymi metodą żelową zajmuję się ok. 2 lata. Ponieważ jest to przede wszystkim moja pasja a nie sposób na zarabianie pieniędzy, koszt usługi to jedyne 50zł z dowolnym zdobieniem!! Tipsy (w przeciwieństwie do wielu innych stylistek w tej kategorii cenowej, które parcują na najtańszych materiałach;/) wykonuję przy użyciu żeli oraz innych produktów znanej i renomowanej firmy SUN FLOWER, co jest gwarancją trwałości i wysokiej jakości!! Robiąc u mnie pazurki możesz być pewna profesjonalizmu, miłej atmosfery w czasie zabiegu, a także dużego wyboru ozdób (brokaty, hologramy, cyrkonie, kruszone muszle, pióra, naklejki i wiele innych). Więcej pazurków mojego wykonania oraz pełen cennik można zobaczyć na: www.stein333.bloog.pl Pamiętaj- dłonie to twoja wizytówka!!! KONTAKT: stein333@wp.pl GG: 6227599

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackGirl
Witam wszystkie Panie! Stylizacja paznokci to moja pasja, którą zajmuję się już od ponad roku. Pragne zachęcić wszystkie kobiety, które chcą mieć piękne dłonie. Bo przecież dłoń do nasza wizytówka ;) Tipsy żelowe - 40zł Korekta - 35 zł Pozdrawiam serdecznie i zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitt
beauty & style STUDIO Katowice Centrum ul. Matejki 3 (obok dyskoteki Wyższy Wymiar) Po rezerwację terminu wizyty proszę dzwonić 0 507 77 67 47 www.extreme-nails.pl Kolorowy i pe­łen fan­ta­zji świat na Twoich paznokciach! - przedłużanie żelem i akrylem na tipsie i formie - rekonstrukcja paznokci obgryzionych i zniszczonych - utwardzanie naturalnych paznokci - paznokcie szklane, zdobienia ślubne i akryl 3D Prowadzimy także sprzedaż produktów marki Golden Nails oraz indywidualne szkolenia stylizacji paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenoczka33
witam serdecznie !!!! nie bede rozpisywac i was bajerowac! konkretnie i na temat ja po otrzymaniu certyfikatu ni nauczylamsie ni czego a czegóz mozna sie nauczyc za 2 dni przedluzam pazurki 3 rok i czego sie nauczylam zawdzienczam tylko samej sobie metodom prob i bledów ,dzis juz przedluzam na szablonach tipsach opanowalam akryl i arylozel , malowanie farbkami akrylowymi postaci , ptaki, ruze i inne kwiaty, pracuje z frezarkom przy uzupelnieniach i nikogo jeszcze nie skrzywdzilam poniewaz nie spilowujesie frezom ostatniej warstwy a tylko dopilowuje polerkom opanowalam sama zaciski na akrylach i zelowych szablonach chodz nawet w salonie spytajcie co to jest zacisk za pomocom kturego otrzymujesie piekny tunel paznokcia to malo ktura stylistka wogule o tym slyszala zawsze swojej klientce muwie co bede robic co moze odczuwac zawsze goroca kawka super nastroj i relax chcesz sie przekonac prosze bardzo zapraszam zadzwon i sie dogadamy 501252846 gg915 2698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena Caspa
Zapraszam do mojego Studio Urody w Gliwicach na ulicy Architektów 288 Oferujemy Stylizację paznokci ( Tipsy żelowe , manicure , pedicure , zdobienia , parafina....itd.) Zageszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes Mikrodermabrazja Masaże rehabilitacyjne Masaże dzwiękiem Pełna oferta usług kosmetycznych oferowanych w Caspa - Studio Urody dostępna jest na stronie : www.caspa-studiourody.pl Serdecznie zapraszam Irena Kasperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena Caspa
www.caspa-studiourody.pl Zapraszam do mojego Studio Urody w Gliwicach na ulicy Architektów 288 Oferujemy Stylizację paznokci ( Tipsy żelowe , manicure , pedicure , zdobienia , parafina....itd.) Zageszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes Mikrodermabrazja Masaże rehabilitacyjne Masaże dzwiękiem Pełna oferta usług kosmetycznych oferowanych w Caspa - Studio Urody dostępna jest na stronie : www.caspa-studiourody.pl Serdecznie zapraszam Irena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aslisz
Tipsy tanio i profesjonalnie z certyfikatami Gliwice . Zelowanie również na naturalnej płytce, przedłużanie na szablonie, tipsy.Cena 50zł ze zdobieniem.Tel. 724335642-Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zapraszam serdecznie na forum internetowe, które poświęcone jest stylistkom paznokci z Zabrza i okolic. www.stylistkizabrze.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zapraszam serdecznie na forum internetowe, które poświęcone jest stylistkom paznokci z Zabrza i okolic. www.stylistkizabrze.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 36
widzę ze niektóre z Was to nie mają co robić tylko wypisują takie pierdoly ze lepiej się nie da! Farbowanie 35 zł ?! Chyba plakatówką ! Laski nie można odstawiac takiej kichy ! Co to za fryzjer który tak nisko się ceni? Albo beztalencie albo beznadziejne kosmetyki, albo jedno i drugie! Prawda jest taka,że jakość musi kosztować.Tipsy dobrze zrobione z bajerami kosztują od 100 -200 a ze svarovskim to nawet 600 zł ale to już wypas,natomiast co do fryzjera to dobra usługa na śląsku to kosz za cięcie od 40-ski w górę kolor między 150 a 300 zł i to nikogo nie powinno dziwić.A jak się nie ma kasy na dobra usługę to lepiej nic nie robić niż póżniej straszyć na ulicy. a wszystkie potencjalne czytelniczki proszę o zastanowienie się zanim pójdą gdzieś i będą żałować.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokieobcasy26
Dobrze Jacku rozumiem te ceny itd...ale powiedz mi czy przeciętną polkę stać na pójście do fryzjera który za ścięcie czy farbowanie bierze 150-300 złoty przy zarobku 1000zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×