Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duzymisio

wyspa piękna wrocław

Polecane posty

Gość duzymisio

ktos byc? jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzymisio
zadna z was tam nie byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika345
Chodzi o gabinet na Armii Krajowej? Jest tak, to rewelacja! Byłam tam ostatnio i powiem wam, że rewelacja! Po pierwsze mają duży wybór zabiegów, a po drugie panie kosmetolog są super! Warto się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia881
Byłam w tym gabinecie w styczniu. Super tam jest. Mają fajne zabiegi z kasami. Można o siebie tam kompleksowo zadbać. Panie, które tam pracują są bardzo miłe i sympatyczne. Podsumowując: fajny gabinet, profesjonalne zabieg i jest tam bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Gruszka
Świetny gabinet, mąż zrobił mi prezent i umówił nas tam na zabiegi dla dwojga. Było wspaniale , świece i wspaniała atmosfera. Byliśmy zachwyceni i bardzo zrelaksowani. Panie kosmetolog to pełen profesjonalizm i ogromna wiedza na temat zabiegów jak i pielegnacji skóry. Dostaliśmy wiele cennych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna6
Zgadzam się z koleżanką. Byłam u nich już kilka razy i jestem mega zaskoczona ogromnym profesjonalizmem oraz wiedzą z zakresu kosmetologii. Zabiegi wykonywane są bardzo starannie , cuudowne i mega odprężające masaże . Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goga5
Wspaniałe miejsce! W prezencie urodzinowym otrzymałam voucher do tego salonu i tak mi się spodobało , że chodzę do nich bardzo często. Uwielbiam zabiegi na twarz i ciało 'Dotyk piekna' są rewelacyjne.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaaaS
Zgadzam się z koleżankami, według mnie to gabinet kosmetyczny nr 1 we Wrocławiu. Zabiegi w nim są w pełni profesjonalne, panie znają się na rzeczy . Przemiła atmosfera i świetne kosmetyki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaa8
Dostałam od siostry na urodziny voucher do tego gabinetu w prezencie, poszłam do nich i muszę przyznać że jeszcze w żadnym gabinecie nie czułam się tak dobrze. pełen profesjonalizm , świetne podejście do klienta. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttyskaaaa
Byłam i polecam jak najbardziej , miejsce wspaniale ! Muszę przyznać że p. Karolina to mega profesjonalistka. Zabieg wykonuj***ardzo dokładnie i delikatnie , dzięki czemu odprężyłam się i zrelaksowałam . Dawno nie czułam się tak wspaniale jak po zabiegu w tym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
W tym salonie nie byłam ale z własnego doświadczenia polecam salon COCO-TIME na ul. Trawowej 53A . Same zobaczcie jak rozbudowaną ofertę zabiegów tam mają http://www.coco-time.pl/zabiegi . Jestem ich stałą klientką od lat - świetna atmosfera i bardzo konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiita
Miałam okazję być w tym gabinecie i jestem pod ogromnym wrażeniem. Panie kosmetolog które tam pracuja są bardzo profesjonalne , zabieg na jakim byłam był wykonany w przemiłej atmosferze , delikatnie i na bazie świetnych kosmetyków. Moja skora po nim była nawilżona i bardzo delikatna . Czułam sie lekko. zapisałam się na kolejny zabieg i nie moge się już doczekać !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkaa99
jak najbardziej polecam to miejsce! W gabinecie jest bardzo przyjemne . Podczas zabiegu pełen relaks i profesjonalizm w każdym calu. Byłam tam kilka razy i nigdy nie wyszłam nie zadowolona. Cudowne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaritaaRR
Ja chodzę do Wyspy Piękna i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Zabiegi wykonywane są bardzo profesjonalnie i z należyta starannością. Zawsze mogę liczyć na poradę . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martittaa7
Zgadzam się z dziewczynami co do Wyspy Piękna , miejsce to jest warte uwagi i polecenia . Dawno nie czulam się tak dobrze po zabiegu kosmetycznym. Wyszłam z gabinetu jak nowo narodzona .Podejście do klienta rewelacyjne . gabinet kosmetyczny na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadzia88
Według mnie Wyspa Piękna to jedyny gabinet który jest godny polecenia , pracują tam profesjonaliści i znają się na tym co robią doskonale. Jestem ich klientką i bardzo ich sobie chwalę. Także śmiało możesz się wybrać bez żadnych obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitca
Dla mnie to najlepszy gabinet we Wrocławiu. W lutym robiłam tam usta, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, Panie sprawiły że poczułam się znów piękna i atrakcyjna a więc jeśłi ktoś się waha to polecam , do tego regularnie korzystam z ich masażu które działają jak miód na moje nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×