Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość huraganka

30 dni do sexi pośladków ktoś ze mną?

Polecane posty

Gość huraganka

Ktoś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam z Tobą :D mam już za sobą squat challenge jakiś miesiąc temu - wtedy skończyłam na 150 - teraz czas na więcej :) cwiczysz coś jeszcze? ja zaraz idę na siłownię do tego turbo spalanie z Ewą Chodakowską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Ja się przymierzam jeszcze do skalpela i orbitreka ale nie umie się jakoś zmobilizować kurde no ale trzeba. Turbo też robiłam kilka razy, wolę turbo niż killera. A jakie są Twoje wymiary? Skalpela też robisz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
I co dały Ci coś te 150 przysiadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Dziewczyny, dajcie za kilka tygodni znać jakie są efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
A dały CI coś te przysiady? widać czy czuć jakąś różnice? Ja w sumie mam bzika na punkcie brzuchu ale pupke miec ładną też nie zaszkodzi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Dziewczyny, dajcie za kilka tygodni znać jakie są efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Ariam dołącz do nas już teraz :P Przysiady to naprawdę nie wymagają aż tylu czasu i wysiłku chyba :D A mogą dać fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
a przysiady co konkretnie dają? zmniejszą czy powiększą pośladki? Jak zrobie 10 to będzie dobrze a co dopiero 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie logować się
ja o 7 kwietnia to ćwicze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
"nie logować się" i co widać już coś? Ja też tak myślałam, że nie dam rady ale jak zrobiłam 50 to tak lajtowo poszło dałabym rade spokojnie drugie 50 a moj mąż mi wmawiał, że na drugi dzień nie będę mogłą chodzić, a tu nic zero zakwasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! te 150 przysiadów bardzo ujędrniło mi pupę, podniosła się - nie jest już naleśnikiem :D obwody mi spadły od innych ćwiczeń, zrobię dziś zdjęcie i aktualizację za 30 dni :) wczoraj 60 przysiadów z wskakiwaniem na step :D ogólnie ćwiczę od połowy lutego - często jestem na silowni (5,6 a czasami 7 razy w tygodniu), na poczatku robiłam skalpel (18x) trochę ćwiczeń z mel b, ostatnio próbowalam tiffany ale jakiś za bardzo tańczący zestaw jak dla mnie :P no i turbo spalanie (20x) + przysiady. na moje przed i po zapraszam na turbospalanie.blogspot.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
O rany ale efekt!! Ja mam w brzuchu 84 :( i w sumie tylko to mierzę, bo na tym mi najbardziej zależy. A robisz jakąś dietę teraz czy tylko ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) staram się nie objadać - bo to był mój największy problem, praktycznie wszystko ale z umiarem, unikam smażonego, chipsów, ciast, jem więcej warzyw, mięsa, zdrowych węglowodanów, piję dużo wody - staram się wprowadzać zasady zdrowego żywienia, bez głodzenia się czy jakichś drastycznych diet! pozatym uważam że nie ma diety cud! zdrowe odzywianie się i ćwiczenia mogą zdziałać cuda, żałuje tylko że wpadlam na to dopiero teraz bo doświadczenia mam różne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsd21
robicie te przysiady z obciążeniem czy bez? Ja planuję robić z obciążeniem, niedużym, czytałam że bez obciążenia efekty słabe. MI zależy na podniesieniu i ujędrnieniu pośladków i ud, boję się tylko, że je sobie rozbuduję (co nie wyglądałoby dobrze przy obecnym obwodzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
fdsfsd21 możesz połączyć jedno z drugim tzn stosować trening aerobowy dzieki ktoremu schudniesz i trening siłowy na wybrane mięsnie , dzięki którym "podniesiesz i ujędrnisz" a co do obciążenia to zależy , na początek półprzysiady wystarczą , pełnych przysiadów nie rób bo to zza bardzo obciąża kolana i rób w seriach tzn np 20 przysiadów , chwila odpoczynku , druga seria , trzecia, do powiedzmy pięciu możesz spokojnie robić , a przerwy tak żeby oddech całkiem uspokoić jak widzisz , że za dużo robisz przysiadów, powiedzmy tak koło 40 , to możesz robić ćwiczenie tylko na jedną nogę tzn stoisz koło krzesłą żeby utrzymać równowagę , i pochylasz się w przód , prawie do poziomu a drugą nogę dla rownowagi do tyłu , jakbyś robiłą jaskółkę i wtedy uginasz nogę , na której stoisz , tyle ile się da hardkorowe ćwiczenie ale bardzo skuteczne :) i jak dasz radę to też kilka serii , oczywiście raz jedna raz druga noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsd21
myślę, że zacznę z małym obciążeniem, np. 2 kg, albo 4 kg, dziś poćwiczę, zrobię jedną serię około 20-25 przysiadów. Mam nadzieję, że ot zadziała na pupę, cellulit i galaretowate uda. Oprócz przysiadów ćwiczę na orbitreku około 45 minut dziennie na najlżejszym obciążeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
fdsfsd21 robienie jednej serii jest bez sensu , naprawdę włóż sobie małe podwyższenie pod pięty , takie dosłownie 2, 3 centymetry np jakąs deseczkę , lepiej się wtedy ćwiczy i jak robisz przysiad to klatkę do przodu i plecy proste , sama poczujesz wtedy ,że napinają ci się mięśnie pośladków i koniecZnie zrób co najmniej trzy serie i tak możesz ćwiczyć nie więcej niż trzy razy w tygodniu , oprócz oczywiście aerobów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsd21
dzięki Dede, w takim razie będę robić na razie 2 albo 3 serie po 10-15 przysiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
fdsfsd21 w każdej serii powinnaś robić tyle ile jesteś w stanie , ze zrozumiałych przyczym są to serie schodzące czyli np w pierwszej zrobisz 20 to pewnie w drugiej 16 a w trzeciej 12 ale szybko będziesz nabierać siły i dojdziesz do wiekszej liczby , więc powinnaś zwiększyć obciążenie , zacząć ćwiczyć z ciężarkami jak będziesz czula si na siłąch to spróbuj na jednej nodze , jak pisałem wyżej , cięzkie ale skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheeers!
Ja dziś zaczynam ! ale ten program który zaczyna się od 20 przysiadów. Niestety moja kondycja jest na tyle słaba, że wole się nie forsować tak od razu. Czy ktoś rownież ćwiczy? Kto chce mieć tyłek jak brzoskwinka ? ;) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
Cheeers! a spróbuj w kilku seriach przysiady ile dasz rady a właściwie półprzysiady , tak ,żeby udo było równolegle do podłogi , niżej nie trzeeba, plecy proste pośladki mocno napięte i robisz tyle ile dasz radę , chwila przerwy i tak 3 serie na początek rób tak co drugi dzień , efekty będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsd21
Dzięki Dede. Ćwiczyłam w sobotę 3 serie po 10 powtórzeń, wczoraj również, z 4 kg obciązeniem. Nie wiem, czy dziś też robić czy zrobić przerwę. Zakwasów brak. Tak się zastanawiam, czy te ćwiczenie tych przysiadów 3 razy w tygodniu to nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
fdsfsd21 w takich ćwiczeniach ćwiczy się do upadku mięśnia , czyli ile się da , i zazwyczaj kolejne serie są coraz słabsze czyli np , w pierwszej jak dasz rade 10 to w następnej nie ma siły powtórzyć 10 więc nie wiem czy tak zaplanowałaś , że robisz po 10 czy tak wyszło z przysiadami jest tak , że zawsze można ostatnie przysiady trochę oszukać i jeszcze kilka wycisnąc , a zakwasy tak po pierwszych treningach powinny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Dede widze ze jestes trenerka fitness chyba:) powiedz cos jesli mozesz na temat cwiczen na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
huraganka a co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×