Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość huraganka

30 dni do sexi pośladków ktoś ze mną?

Polecane posty

Gość huraganka
No np jakie najlepsze ile razy w tyg cwiczyc ile powtórzeb itp jak to rozplanowac z jakimi cwiczeniami zeby sie pozbyc oponki czy lepiej skalpel chodakowskiej czy tylko brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
ciężka sprawa , same ćwiczenia na brzuch , zresztą wszystko jedno na co , niee powodują chudnięcia właśnie tam , chudnie się odwrotnie do tego jak tyłaś , niektórzyy mają w genach tak ,że nawet po ciąży czy dużym utyciu chudną tak ,że nikt by nie poznał , że kiedykolwiek byli grubi za to inni , mają wyjątkowo rozciągliwą skórę i po dużym utyciu nie wraca już do dawnego sr=tanu tylko zostają rozstępy , i obwisła skóra ćwiczenia na brzuch spowodują ,że będziesz miała mocne mięśne brzucha , tylko tyle lepiej stosuj trening ogólny , taki po którym będziesz chudną na całym ciele niestety brzuch jest na ogól na końcu listy :) tu trzeba mieć dużo cierpliwości i systematyczności , ten tłuszcz jest najtrudniej usuwalny stosuj duże urozmaicenie treningu , zrezygnuj z cukru czyli słodycze itp , bo to najszybciej sie odkłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsd21
Mam dobrą kondycję i dałam radę 3x10, powoli, na spokojnie. A co do zakwasów- może nie mam ich dlatego, że chwilę się rozciągam po przysiadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Dede dziękuję za odpowiedź, czyli lepiej wychodzi żeby ćwiczyć chodakowską do tego przysiady i abs i/lub orbi. Ok to po weekendzie majowym czyli za cały równy tydzień biorę się do pracy, bo na razie i tak grille i % zniszczyły by efekty. A czy do tego dieta np 1000kcal bedzie dobra czy chyba za malo jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teachocolate
szybko i na 100% sexi pośladki osiągnełam na bieżni 15-20min dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
jak ćwiczenia na sexi pośladki ? ktoś kontynuuje ?, jakieś postępy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100zł??
ja robie od 3 dni, plus od 1,5 tygodnia robie 8 min buns i szczerze mówiąc już z moim tyłem coś się dzieje. Zawsze miałam płaski tyłek dlatego każdy mm w górę to dla mnie super motywator :) Aha pytał tu ktoś o oponkę. Ja polecam rozciąganie, plus 8 min abs, 8 min buns i squat challenge- u mnie efekty już są (jeśli chodzi o brzuszek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia
Hej. Ja robie 220 bez przerwy czyli 25 dzień,efekty są bardzo fajnen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×