Odpowiedz na ten temat

masażysta Warszawa

 • Marcin Masaż 2016.02.28 [22:08]
  Witam mam 32lata.. wykonuję masaż klasyczny i relaksacyjny całego ciała. Dojezdzam na terenie Warszawy z własnym stolem do masażu.. masuję od 2 lat.. poniżej link do ogłoszenia .. jest tam moje foto. NIE swiadczę usług seksualnych ... ( masaż erotyczny możliwy dopiero po kilku sesjach ze stałą klientką) pozdrawiam Marcin
 • Marcin Masaż 2016.02.28 [22:13]
 • kubiss 2017.03.17 [12:02]
  Praktycznie codziennie biegam i w ramach regeneracji całego organizmu zamawiam leczniczy masaż ciała, w tym masaż kręgosłupa i nóg. Najczęściej korzystam z http://masowaniewarszawa.pl , ponieważ pan Dominik działa niezależnie i ma znacznie niższe stawki od standardowych gabinetów odnowy biologicznej. Masaż działa, jestem dobrze rozciągnięty, zrelaksowany i przyznam, że w ten sposób trenuję bardziej intensywnie, bo regeneracja następuje dynamicznie już w trakcie kontaktu z masażystą. Polecam podobne podejście. Lepiej wydać na masażystę niż na suplementy, które u mnie w ogóle nic nie dają.
 • gość 2017.07.05 [10:29]
  Wykupiłem pakiet masaży dla pracowników u Dominika Dragana. Zdolny masażysta, do którego dostałem namiar od kumpla, który leczy się u niego na problemy z kręgosłupem. Masaże z góry opłacam, a później pracownik po prostu się rozlicza z wykorzystanych godzin. U mnie ten pomysł bardzo się sprawdził. Przyznam, że nawet jest większe zainteresowanie nadgodzinami, czy dodatkowymi zleceniami po wprowadzeniu podobnego pakietu motywacyjnego. Sam też korzystam z masażu leczniczego na kręgosłup. W sumie uniwersalne rozwiązanie. Pan Dominik to młody masażysta, ale już widać doświadczony i naprawdę konkretny. Rozmawiałem z kilkoma masażystami, ale u pana Dominika od razu widać pasję, do tego co robi. Z tego powodu polecam, bo tylko takimi ludźmi się otaczam. Numer zostawiam 503 915 768.
 • gość 2017.09.15 [13:59]
  Po rozwodzie rodziców babcia zapisała mnie do psychologa, pana Dominika z gabinetu Afekt w Warszawie. Terapię miałam na Skype w dopasowanych godzinach w atmosferze poufności. Musiałam komuś opowiedzieć o swoich przeżyciach i wszystko w głowie poukładać. Konsultacje psychologiczne na pewno skierowane na problem, a nie na jakiejś luźniej rozmowie. Nic z tych rzeczy. Zbieram się jeszcze, ale psycholog mocno mi pomógł. Polecam, bo nie ma sensu dusić w sobie emocji. Lepiej się wykrzyczeć, wygadać i zaakceptować pewne sprawy, na które nie ma się często wpływu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...