Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lula_90

płaki brzuch

Polecane posty

czy rowerek z uniesionymi nogami, pomaga spalic tłuszcz z brzucha? bo jak robie taki rowerek to czuje, ze moje miesnie brzucha sa napiete, wiec spala kalorie tez i na brzuchu? i co zrobic, zeby rsmiona wysmulic, mam strasznie grube ramiona i mam na nich cellulit:o, jakies wymachy czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz dziewczyno
na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222222222222222222
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgh
wejdz na wdziek.info tam sa zestawy cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam o tym na innym topicu, ale polecam gorąco skakankę! Ćwiczy się wtedy wszystkie mięśnie od łydek, nóg, ud, pupę, po brzuch, ramiona, ręce. No i oczywiście jak się poskacze pół godzinki dziennie to tłuszczyk też się wypala :) Proponuję jednak zaopatrzyć się w dobrą skakankę, bo to jest połowa sukcesu. Można tanio zamówić naprawdę przyzwoitą przez internet i dostawa jest w ciągu 24 h. http://mmo.pl/skakanka-skora-sk-535-p-347.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, nie da się spalić tłuszczyku tylko z brzucha, jak się już spala to z całej ilośći ciała... A żeby spalić to potrzebne są treningi kardio, czyli areoby a do tego zalicza się : ~taniec ~jazda na rowerze ~basen ~rolki ~skakanka ~biegi No i wtedy się spala tłuszczyk... Tak ok 45-60 min... Na prawde działa i jest extra... A żeby brzuszek był płaściutki... To A6W jest świetne, może i monotonne ( jak niektórzy twierdzą ) ale działa... Efekty extra... ;D Do roboty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakanka działa na całe ciało... Nie tylko na brzuszek a w szczególności na nogi... Pewnie zobaczysz jakieś efekty... A dobrze też by było gdybys sie rozciągała po skakaniu, to Ci nóżki wysmukli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziulenkaK
Moja wypowiedz z innego posta dotyczacego brzucha: Ja na brzuch uzywam wspinania na sciance, najlepiej przewieszonej. Nic nigdy nie dawalo mi takich efektow. Naprezaja sie wszystkie miesnie brzucha przy kazdym ruchu. 6 weidera juz dawno nie musialam robic, a wyniki podobne, no i przyjemniej. Jak byscie chcialy sie dowiedziec czegos wiecej to polecam: http://www.wspinaczki.pl/kacik-dla-poczatkuj acych/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba znów zacznę skakać na skance. też mam nadzieję, ze 200skoków dziennie i za jakiś czas będę super efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam gdzieś, że wałkowanie brzucha takim zwykłym wałkiem do ciasta daje efekty. Wie ktoś może coś na ten temat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wałek to nie, ale podobno tłuczek do mięsa daje fantastyczne efekty! Odchudza i rozbija tkankę tłuszczową. Tylko nie bijcie za mocno, bo zaczniecie przypominać kotlety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulineczka 33
co ty,samatko, laura na pewno jest absolutnie powazna PS blondi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, jaja se robię:-D Nie mogłam się powstzrymać, jak przeczytałąm o tym wałku do ciasta;) PS. Ja blondi???? W życiu, przecież mam latynoskie pseudo, nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie blondi :P tu trzeba uważać z takim radami - bo kolejne gotowe uwierzyć że to działa, jak z tą co chciała nogi w gips wkładać żeby jej łydki schudły ;) co do tego masażu brzucha to chyba bezpieczniej kupić zółtego garniera z rolką i masować - ja kiedyś dostałam dwa gratisowo do jakichś zakupów garniera i jak dla mnie pic na wodę, ale może komuś z wiekszym problemem z brzuchem masaż pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×