Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co myslicie

znacie ćwiczenia slim in 6? co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość co myslicie

bo dzis się na nie natknęłam, da się schudnąć? to są ćw. aerobowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam :) Osobiście nie ćwiczyłam tego dłużej, bo mnie trochę znudziło, ale koleżanki bardzo sobie chwalą i podobno mają efekty (nie powiem czy widać, bo to netowe znajomości). Ale na pewno ćwiczenia nie zaszkodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie
dzięki:), bo spotkałam się z opinia, że nie ą to ćw. aerobowe, tylko siłowe i trzeba jeszcze aeroby dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem są aerobowe i do odchudzania się świetnie nadają. Ludzie myślą że jak gdzieś jest coś np z hantlami to zaraz im nie wiadomo jakie mięśnie się zrobią. Najlepiej w swoim życiu chudłam przy ćwiczeniach z Cindy Crawford, a tam sporo siłowych jest. Nawet na rowerku jak sobie trening spalający tłuszcz ustawię to mi zwiększa obciążenie tak, że pedałowanie się bardziej siłowe robi :) Tak wiec spokojnie możesz ćwiczyć na odchudzanie te Slim in 6, a jak sobie troszkę mięśnie wyroisz to tylko lepiej będziesz pewnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie można dostac te ćwiczenia, na czym one polegają? Mnie zależy konkretnie na wysmukleniu ciała, a szczególnie na zrzuceniu oponki z brzucha. Chyba samo hula hop mi nie wystarcza. Co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia są w necie, nie widziałam w sklepach (no ze stanów można kupić). ja tradycyjnie polecam \"Kształtuj swoje ciało\" z Cindy Crawford. Bywają w Empiku, Media Markt, na allegro itd. Kosztują ze 20 zł. Można też ściągnąć z megauploadu ale jak się nie ma tam konta płatnego to osiwieć się da. Pięknie wyszczuplają i modelują. Przetestowałam na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na siłowni. Ale nie wydaje mi się to specjalnie dobre dla brzucha. Ja miałam wrażenie że tylko nogi i tyłek mi pracują a reszta się obija. Nawet na rowerze miałam większe wrażenie że całość ćwiczy. W dodatku to był wielki steper więc się człowiek bardzo ruszał, na taki mały kiedyś się u koleżanki wpakowałam to w ogóle dziwnie było... Nie wiem co chcesz konkretnie osiągnąć, bo jak tylko coś aerobowego potrzebujesz to polecam raczej rower albo orbitrek. A jak chcesz przy okazji się trochę wyrzeźbić to jednak ćwiczenia z płyty, takie gdzie i wymachy są, przysiady, brzuszki i ćwiczenia z obciążeniem (właśnie Cindy to ma). Oczywiście łączenie nie zaszkodzi :) Ale powiem szczerze że steper mnie nie przekonuje. Może nie jestem obiektywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie
tak wąłsnie na necie są tylko te ćw. ja znalazłam je na rapidshere, a trafiłam na nie przez wizazz:), niestety Cindy tam nie ma, a właśnie tego szukałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia z Cindy były właśnie na wizażu :) Jak chcesz to podam linki, ale na megauploadzie są niestety. Ale myślę że na prawdę warto je mieć. Mnie rezultaty bardzo poważnie zaskoczyły. Oczywiście na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podam linki, co mi tam :) Działają, sprawdzałam :) (chociaż chyba jakieś limity są o tej porze) "Kształtuj swoje ciało" http://www.megaupload.com/?d=W7NF3ZHH część I http://www.megaupload.com/?d=X2Q363PL część II http://www.megaupload.com/?d=WIACZSTX część III http://www.megaupload.com/?d=P5SU8VSO część IV http://www.megaupload.com/?d=Z9N2IUSB część V crc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie
dziękuję bardzo:), będę próbowac sciągnąć z megauploud, ale może być trudno włąsnie przez te limity nieszczęsne! teraz mam konto na rapidshare, więc fajnie by było gdyby tam było:).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rapida nigdzie nie ma (a szukać umiem dosyć dobrze :) ). Może jest na torrencie itp, ale nie używam więc nie wiem. Na pewno kupienie oryginalnej płyty wyjdzie taniej niż konto premium na megauploadzie, tym bardziej że nie jest ono rewelacyjne... Miałam na MU, mam na RS więc mam porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie
o nieee, kupowac tam nie będę, jedno mi wystarczy:). dziś nie próbowałam ściągać, ale popróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0504
ja na megaupload nie mam żadnych limitów, a nie mam konta premium, wystarczy tylko zainstalować ich program :) a co do slimów to właśnie je ściągnęłam tylko powiedzcie mi po ile dni ćwiczy się każdą część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.b7
Do Neit: Jestem właśnie w trakcie ściągania z MU Cindy i gdy ściagnęłam pierwszy plik dzialał on bez zarzutu w allplayerze, próbowalam w ten sam sposób włączyć drugi i informuje mnie że plik uszkodzony! Teraz ściągam trzeci.. Ratuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peacemaker
asia.b7 napisasła: (asiunia.b7@wp.pl) Do Neit: Jestem właśnie w trakcie ściągania z MU Cindy i gdy ściagnęłam pierwszy plik dzialał on bez zarzutu w allplayerze, próbowalam w ten sam sposób włączyć drugi i informuje mnie że plik uszkodzony! Teraz ściągam trzeci.. Ratuj Ja wczoraj ściągnęłam i wszystko działa elegancko. Tylko trzeba pliki scalić w Total Comanderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×