Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kathrina88

KTO ROBIL PIERSI U DR ZUKOWSKIEJ W LODZI ???

Polecane posty

Dziewczyny prosze jesli ktos robil piersi u dr Zukowskiej w Lodzi prosze o jak najwiecej informacji o niej, o zabiegu, i o efektach oczywiscie !!! prosze pomozcie bo sama chce u niej zrobic piersi i potrzebuje jak najwiecej info o niej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciulala
hej ja też chciałam u Niej robic ale jest sporo negatywnych komentarzy i powiem szczerze ze sie wystraszylam czytalam o niej na forum beauty i jest tam na czarnej liscie lekarzy.zastanawiam sie nad Pisera rowniez jest z łodzi slyszałas moze o tym doktorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac tez duzo czytalam, ale negatywne komenarze na temat żukowskiej pisza dziewczyny po operacjach nosa,oczy itp. nie widzialam nic zlego na temat tego jak ona robi piersi, wszystkie dziewczyny wychadzace od niej sa po prostu zachwycone !! i polecaja ja !!! moze piersi to jej specjalnosc a inne rzeczy jej gorzej wychodza-sama niewiem..... jesli znalazlas jakies zle rzeczy o niej to prosze przeslij mi linki do tych stronek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego Pisery dzwonilam do niego kiedys, i wydawal sie bardzo mily, dziewczyny tez pozytywnie o nim pisza, ale ja sama nie zdecydowalabym sie na zabieg u niego niewiem czy dobrze mysle ale on jest bardzo mlody, tylko kilka lat w zawodzie, w zwiazku z czym uwazam ze moze miec mniejsze doswiadczenie niz starsi lekarze co operuja juz powiedzmy od 20 lat. No ale to tylko moje zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za nic
robilam u niej piersi i nie jestem jakas wscipska konkurencja, wiem ze dziewczyny robia u niej biusty bo ma bardzo tanio,ale uwierz mi jakosc uslugi jest tragiczna!!pokoje nie sa przystosowane do pacjentow,nie ma aparatury,do dyspozycji maja jeden monitor ktory masz podlaczony do siebie tylko przez ok 1h baaaa bo tyle trwa kolejny zabieg nastepnej pacjentki,na noc zostajesz sama z pielegniarka ktora nie posiada telefonu do pani doktor,piersi od niej wygladaja jakby rozcinaly je dwie rozne osoby,jesli pojawia sie jakies komplikacje to jedynie pani miskiewicz jest zainteresowana i pomocna,za wykonany zabieg nie otrzymasz zadnego potwierzdenia zaplaty a w karcie wypisu jest zapisany kod refundowanego zabiegu operacyjnego....zreszta poczytaj sobie o tym na beauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciulala
Własnie na beauty dziewczyna pokazywała zdjecie piersi powiekszonych u Zukowskiej.Wyglądały tragicznie jakby ,miała kwadratowe implanty włozone. Dziewczyna przestrzegała przed Pania Zukowska...ja sama nie wiem miotam sie miedzy Brzuchanskim a Pisera no i cena i krotkie terminy kusza zeby isc do Zukowskiej w sumie duzo dziewczyn jest z niej zadowolonych... sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejciu dziewczyny teraz to juz mam taki metlik w glowie za juz sama niewiem..... :-( widzialam te znieksztalcone piersi-rzeczywiscie nieladne, ale jest tez mnostwo dziewczyn ZADOWOLONYCH efektami, i sama juz niewiem czym mam sie kierowac.... ojej pomocy !!! czy ktos mi moze polecic godnego zaufania lekarza z w miare rozsadna cena ?? wiem ze to decyzja na cale zycie, i chyba warto zaplacic troszke wiecej, i byc szczesliwa, niz potem plakac ze nia sa takie o jakich marzylam. czekam na wasze rady dziewczyny POMÓŻCIE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za nic
katarina---wiedze ze czytasz troszke forum wiec sama musisz dokonac wyboru.Ja z perspektywy czasu moge ci powiedziec ze to w jaki sposob beda wygladaly twoje piersi zalezy od doswiadczenia i predyspozycji lekarza,dodatkowa sprawa o ktore sie nie mysli przed zabiegiem jest cala otoczka;mam na mysli szpital,obsuga,podejscie po zabiegu.Dzis wiem ze nie zdecydowalabym sie nigdy wiecej na zabieg wlasnie u niej!!!To co ona wykonuje jest tzw tasmowa praca:a mianowicie rozcina i wklada.Nie ma mowy o podniesieniu,lub zmniejszeniu brodawki a powiekszenie piersi metodą laparoskopii przez pepek to kompletne marzenie.Katarina jesli masz mozliwosc obejrzyj kilka odcinkow programu E!- jest on poswiecony operacjom plastycznymi trasmituja go o 22-35.Pewnie sie dziwisz dlaczego sie nie ujawniam skoro robilam u niej piersi,ja i wiele dziewczat nie chcemy mowic o tym co z nia przeszlysmy poniewaz w momencie komplikacji zaden chirurg plastyczny nie chce podjac sie poprawki i zostaje nam tylko ona :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciulala
za nic- przstraszylaś mnie tym co napisałaś wyrzucam Zukowska z mojej listy zostaje mi Pisera lub Brzuchanski kurcze szkoda że tak mało jest info o Piserze.U brzuchanskiego sa długie terminy a ja bym chciała zrobić operacje w styczniu 2009...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ciulala, ja tez sie chce zoperowac w styczniu !! w sumie to nie mam zamiaru bazowac tylko na opinii internautek,bo to nie ma sensu najlepiej bedzie jak pojade na konsultacje i sama ja ocenie. Widzialam kilka zdjec \"udanych\" piersi od nich i bardzo mi sie podobaly. Nie to zebym jej bronila ale to tylko czlowiek,kazdy popelnia bledy zaloze sie ze jesli o jakim kolwiek innym lekarzu zaczelabym szukac na necie, napewno znalazlyby sie dziewczyny narzekajace i niezadowolone- z kazdym lekarzem tak jest. a ty \"za nic\" dziwie sie ze piszesz anonimowo, i czemu np nie pokazesz zdjec ?? ciulala, a ty skad jestes? z lodzi? a niewiesz moze gdzie operuje ten brzuchanski i jakie ma ceny??znasz jego stronke?jak tak to wyslij link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciulala
Jestem z Warszawy. Zgadzam sie ,że nie mozna oceniać po komentarzach innych ja robiłam uszy u lekarki ,którą wszyscy polecali niestety uszy mam jak połamne tragedia... ale z drugiej strony...o Zukowskiej jak dla mnie jest za dużo negatywnych opini i zraziłam sie do niej.Uszy połamane zniose ale biustu kwadratowego nie. hihi!!! Co do brzuchanskiego wpisz w wyszukiwarke Martin Brzuchanski i znajdziesz Jego stronke.Przyjmuje w Czechach i czeka się u Niego ok 1 rok na operacje dlatego nie bardzo mi pasuje.. poza tym trochę mnie przeraża odległość chciałabym w razie wątpliwosci po operacji móc podjechać i porozmawiać z lekarzem no a do brzuchanskiego ciężko by było...Ceny ma konkurencyjne chyba ok 7000 koszt. ale nie wiem dokładnie.Póki co szukam informacji o Piserze... Daj znać jakbyś wybrała się do Żukowskiej na konsultacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za nic
katarina nie dziwi mnie twoje podejscie,bo ja rowniez postanowilam sprawdzic osobiscie na konsultacji,ale jak juz wczesniej pisalam pani doktor byla przemila.To Ty dokonasz wyboru i to twoje zdrowie i twoje piersi, trzymam kciuki by sie udalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ona
takim ludziom jak pani doktor powinno sie zabierac specjalizację i zakazać praktyki,gdybym wiedziała ze tak mnie potraktuje nigdy nie zdecydowałabym sie na nia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halll
ja mialam plastyke powiek u tej pani i mam okropne blizny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa_lie
Nie ona,a jak cie doktor potraktowala?Ja tez mialam u niej zabieg pow piersi ,nie tak dawno ,ale do tej pory wygladaja bardzo zle :( . Sama doktor jest bardzo mila ale to chyba nie wystarczy by byc zadowolonym z uslugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×