Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowe babskie gazetki

Dlaczego kobiety są zawsze na jakiej diecie??

Polecane posty

Gość kolorowe babskie gazetki

poj/ebane psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dwoch powodow. 1.dla 95% facetow najwazniejszym atutem kobiety jest uroda, a tu najwazniejsze, aby byla szczyplutka 2.organizm kobiety z powodow biologicznych jest przystosowany do gromadzenia tluszczow na wypadek ciazy. Kobietom kilka razy trudniej pozbyc sie nadwagi i kilka razy latwiej tyja, niz mezczyzni. Wiele kobiet, aby byc szczuple, musi byc non stop na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem na diecie, nazbierało mi sie trochę za dużo kilogramów , ale i tak mam w nosie odchudzanie. Tylko potem nie płacz na tym samym forum, ze wolisz chude, anigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczne dietowe pigulki
czyli kobiety nie mają własnego rozumu i przez żarcie jak świnie rośnie im doopa, czy coś pominięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okładki to fantazja
gość dziś dla mnie kobieta musi mieć troche mięsa na sobie, na wieszaki i inne z anoreksią patrze z politowaniem, bo mają coś nie tak z psychiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarni wolą grubaski
dla mnie chuda = chora, a chora nie nadaje się na matke moich dzieci, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zdecydowanie nie jestem chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie tyle żreć
zielonakawa_40 dziś "tendencja do tycia" = żarcie czipsów i picie wina do seriali w TV z nudy i depresji, a potem du'psko jak garaż. Ogólnie przyjęte = jesz gòwno to jesteś gòwnem, więc nie zwalaj na genetyke. Ciało odkłada energie której dostaje nadmiar i nie wykorzystuje. Diety NIE DZIAŁAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kobiety nie mają własnego rozumu i przez żarcie jak świnie rośnie im doopa, czy coś pominięte? nie trzeba jeść jak świnia, jeść normalnie i z wiekiem zawsze przybedzie, no chyba ze ktoś z każdym rokiem zacznie się coraz bardziej głodzic. U facetów to tak samo działa- masz 20 lat i zeżarłbyś wszystko a nie utył, ale jak masz 30, 40 i wiecej to już też d...rośnie nawet jak jesz zupełnie normalnie a nie w mc donalds. wystarczy siedząca praca, brak regularnego sportu i po figurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMI detektor
gość dziś no to zdecydowanie nie jestem chuda > ile wzrost/waga? Czyli jakie BMI masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160 i 73 kg. I 45 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie mam tendencji do tycia ;) Dbam o siebie A za chipsy dziękuję bo nie jem Seriali też nie oglądam :D Jabłka, adocado, banany Jogurt naturalny :) To dominuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca biurowa dobija
gość dziś czyli interesują mnie tylko kobiety które mają prace fizyczną nie biurową gdzie siedzą cały dzień na doopie i żrą czipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 160 i 73 kg. I 45 lat > masz nadwage 10kg na twój wzrost bo twój BMI jest 29.5, masz nadwage na pograniczu z otyłością ( otyłość to BMI <30 ), twoja waga powinna być między 48- 63.5kg, najlepiej między 55-60, polecam więcej aktywności fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielonakawa_40 dziś jaki wzrost/waga/wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli interesują mnie tylko kobiety które mają prace fizyczną nie biurową gdzie siedzą cały dzień na doopie i żrą czipsy x wiesz, ja nie jem chipsów, ostatnia rozpakowaną paczke to chyba widziałam ze 3 lata temu na jakiejś imprezie, nie jem fast foodów (tylko 2 razy w roku jestem w mc donalds - jak jadę do rodziny na wieś w odwiedziny, to po drodze sie zatrzymuje i to tylko na sikanie i kawię), nie jem kartofli i pieczywa,smażonego, tłustego miesa- w sumie bardzo mało mięsa i wędlin jem, nie słodzę herbaty i kawy, nie piję alkoholu. Mam słabość do słodyczy, ale od jakiegoś czasu też po kilka dni z rzędu nawet nie dotykam. Po prostu wiek, praca za biurkiem, 3 lata przerwy w ćwiczeniach, nieregularne pory posilków i sie uzbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
> masz nadwage 10kg na twój wzrost bo twój BMI jest 29.5, masz nadwage na pograniczu z otyłością ( otyłość to BMI <30 ), twoja waga powinna być między 48- 63.5kg, najlepiej między 55-60, polecam więcej aktywności fizycznej x wiem, no i co z tego w sumie? Ważyłam już 49, 52 kg, kiedy ćwiczyłam regularnie 3 razy w tygodniu, ale powiem szczerze, ze od jakiegoś czasu mam na to totalnie wywalone, przestało mi się chcieć ćwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to mniej jedz jak nie masz aktywności fizycznej, uciąć jedzenie o 75%, szczególnie porcje, ale nie musisz ćwiczyć, wystarczy np gra w tenisa czy nawet spacer kilka km dziennie po okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Ja nie jestem i nigdy nie byłam. jem na co mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielonakawa_40 dziś nie wygłupiaj się tylko pisz jak ktoś pyta, przecież to nie tajemnica narodowa, nie wydziwiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palec do gardła
subtelnieee dziś Ja nie jestem i nigdy nie byłam. jem na co mam ochotę. > bzdury, jesz a potem rzygasz w kibel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to mniej jedz jak nie masz aktywności fizycznej, uciąć jedzenie o 75%, szczególnie porcje, ale nie musisz ćwiczyć, wystarczy np gra w tenisa czy nawet spacer kilka km dziennie po okolicy x nie pyszczku, nie zamierzam sie głodzić jedząc 25 % , choćby dlatego ze jak sie przegłodze to mam okropne bóle zołądka- reakcja na blizny po wrzodach jakie miałam. Tenis odpada przez problemy z kolanem, poza tym to jak najbardziej forma ćwiczeń. A chodzić i tak chodze po pracy i to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co cię obchodzi mój wiek :) Wzrost i waga? Może jeszcze adres i rozmiar biustu :D Nie za dużo chcesz wiedzieć? Mam 175cm wzrostu Nie mam pracy siedzącej Na szczęście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
palec do gardła dziś Nie muszę,bo nie mam problemów z nadwagą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek z ameryki
zielonakawa_40 dziś podaj wszystkie rozmiary to c***aczke z ciuchami przyśle, adres też pomocny będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiar dopasowany
zielonakawa_40 dziś masz nr buta pomiędzy 42 a 43 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkie straszydło
subtelnieee dziś bo się głodzisz jak jakiś typowy wieszak i kościotrup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×