Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowe babskie gazetki

Dlaczego kobiety są zawsze na jakiej diecie??

Polecane posty

Gość subtelnieee
Nie,nie głodzę się,ale widzę ,że Ty masz problem ze zrozumieniem tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotyczny frustrat tutaj zakłada te durne tematy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem na diecie od przeszło roku, żrę co popadnie ostatnimi czasy, ale mam rozwalony metabolizm, więc moje tycie wygląda żenująco. Ważę 39-46 kg od jakiś dwóch lat prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
subtelnieee dziś Nie,nie głodzę się,ale widzę ,że Ty masz problem ze zrozumieniem tego jezyk.gif > pokaż foto ciała, bo pewnie kłamiesz a jesteś wielorybem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co za idiotyczny frustrat tutaj zakłada te durne tematy! 0 czemu durny temat? nie interesuje cie to się nie udzielaj, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocne owłosienie
HatsumomoMita dziś zniszczyłaś metabolizm dietami, niestety ten błąd popełnia masa kobiet, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manipulacja babskim umysłem
Kobiety są na wiecznych dietach, bo chcą wyglądać jak modelki z kolorowych gazetek, tylko tam używają photoshopu aby wszyskie "idealnie" wyglądały a kobiety to łykają jak ryba haczyk, przykre ale też żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie z tego sprawę. Od dwóch lat walczę z anoreksją/bulimią. Dwa lata temu ważyłam 50-53 kg, co przy moim wzroście jest niezłym wynikiem. Mam 165 cm. Obecnie ważę jakieś 45 kg, przynajmniej tak mi się wydaję, bo nie mam nawet wagi w domu. Ćwiczę tylko na nogi, bo tam mam mięśnie, ale dosyć zwiotczałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Przez przypadek trafilam na post warzywno owocowy na którym schudlam : ) to taki efekt uboczny tego postu... Lepiej sie czuje jak wazę mniej i gdybym utyla to źle bym sie z tym czuła, tak by było : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babskie gazetki to zło
HatsumomoMita dziś przykre że tak się zniszczyłaś goniąc iluzje z babskich gazetek, przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wy się tak kobiet uczepiliscie. Ja tam widuję więcej grubych facetów, a ostatnio to już epidemia młodych brzuchaczy przed 30stką.. Sprawdź sobie ile ma procent tłuszczu szczupła kobieta, a ile szczupły facet. To jest ogromna różnica. Kobieta ma z natury więcej tłuszczu, do tego potrzebuje go do prawidłowego funkcjonowania układu hormonalnego. Do tego większość była lub będzie w ciąży. Facetowi jest o wiele łatwiej zachować szczupłą sylwetkę, a i tak większość zapuszcza brzuch i myśli, że nadal jest piękny jak Alvaro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden brzydki psychol
Prosze bardzo, 180cm waga 63KG, BMI 19.4 ( w normie ), nie jadam na mieście, w restauracjach ani w fast foodach, wszystko domowe i robione od zera, minimalne ilości mięsa, codziennie rano kanapka z nabiałem, dżemem itp, w południe banan, potem w środku dnia toasty z reguły lub owoce, na obiad potrawy bez mięsa. Nic nie jem nigdy po 20tej. Śpie już o 22 zwykle. W weekend mleko niepasteryzowane z płatkami bez GMO, kanapki, potrawy z ryżem, lub kuchnia meksykańska, zależnie od tego co w lodówce jest. W pracy robie śrenio 5km na piechote dziennie, w weekend spacery z psem kilka godzin, wieczorem tenis lub koszykówka. W weekendy śpie do oporu. Ogólnie jestem leniwy i lubie się wylegiwać. Aha, zero alkoholu każdego typu, nie pale też, pije soki robione z owoców z targu lub wode źródlaną. Można? Można. Nie biore żadnych leków. Wyglądam o 15 lat mniej niż mam. Mam żone i dzieci i często ich zaciągam do aktywności fizycznej choć też gramy w mase gier komputerowych. Jestem brzydkim zbokiem i przegranym prawikiem z małym fiutkiem oczywiście, bo tylko tacy tu piszą, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na takiej niby diecie, ale to polega glównie ze staram sie ograniczac w jedzeniu, bo inne diety zawodza. Na skutek tej diety po prostu nei tyje. Jak kiedys miałam pomysł, zeby sie nie przejmowac i jesc do syta, tzn nie w nadmiarze, bo bym dała rade znacznie wiecej, to przytyłam ponad 15 kg w półtora roku. u mnie po prostu rodzinne problemy z waga w rodzinie, mam 152 cm wzrostu, przytyłam do 65 i wyglądałam jak potwór. Rok mi zajęło zrzucenie tego i juz nigdy wiecej. Moja matka zawsze miała ok. 80- 90 kg przy moim wzroscie, babcie jeszcze teższe, a mój syn długo sie dobrze trzymał, po czym jak znalazł prace i zaczeło go byc stac na kupowanie róznych frykasów, to tyje w tmepie 10 kg na rok, zaczał z 70 , a teraz ma ponad 100 kg i wyje nadal. A sie rusza, bo pracuje przy remontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydki Psychol........... jak dla mnie to jesteś straszna chudzina takie BMI to mogą mieć nasi skoczkowie a nie normalny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden brzydki psychol
gość dziś nie choruje i nie biore "lekarstw", nie mam nawet bóli głowy, ćwicze też średnio 2x w tygodniu minimum godzine, dla mnie waga wacha się między 57kg- 66kg praktycznie całe życie. Jest ważne nie tylko CO jesz ale i składniki tego co jesz, np. nie jadam nic z HFCS itd, nie pije żadnych pepsi czy innego syfu z puszek, ani nic gazowanego, przez co nie musze nawet do dentysty chodzić bo nie mam problemów z zębami, nie myje zębów pastami z fluorkiem, siarczaną lauralu, sacharyną, ani z glikolem propylenowym jako składniki bo to dobija zdrowie i zęby. Zacznijcie interesować się składnikami w jedzeniu a nie tylko ilością, oraz nie kupujcie najtańszego syfu, bo to sama chemia która wam powoduje różne choroby i was truje. Lepiej kupić mniej i zjeść mniej ale wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - ja bym sie wolała zabic jak bym miała zyc tak jak ty, wszystkiego sobie odmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden brzydki psychol
gość dziś brakuje ci dyscypliny i tyle, ale rób jak uważasz a potem będzie płacz że choroby i lekarze cie trują "lekami", powodzenia z mafią medyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie musisz się zabijać, system zrobi to za ciebie jak zrobił już za innych, oni wygrają i liczą zyski a ty przegrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale 63/ 180 u faceta, to nie jest żaden wzór sylwetki. Wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsy i TV
gość wczoraj Sorry, ale 63/ 180 u faceta, to nie jest żaden wzór sylwetki. Wręcz przeciwnie. > przecież się ziomek nie zabije z tego powodu, ma co ma i tyle, nie jedna laska by chciała takie proporcje a są grube świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariola 27
Bo na siłe chcą sobie lub komuś coś udowodnić, Mam kila takich koleżanek i zastanwiam się nad tym czy aby nie potrzebują one pomocy psychologa. Bo sama też po ciąży się odchudzłam, stosowałam Slimunox. Wróciłam do swojej wagi i swojego rozmiaru czyli 38, nie mniej ja dalej nie szaleję. Jestem jaka jestem i dobrze się czuję, a one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrzebują psychologa tylko chirurga aby im wyjąć resztki mózgu i wsadzić nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarciaT
To raczej zależy od osoby. Ja kiedyś też odmawiałam sobie wielu rzeczy, bo zaraz przytyję, ale teraz wiem, że to była głupota. W ciąży przytyłam prawie 20 kilo czułam się świetnie, ale potem chciałam jednak wrócić do swojej figury. Nie było łatwo ale też że miałam jakieś ścisłej diety. Tak naprawdę wystarczyły regularne posiłki, iqgreen na lepszy metabolizm i trochę ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie potrafią powiedzieć NIE jedzeniu, żrą wszystko, szczególnie śmieci różnego typu, podjadają w ciągu dnia, nawet nieświadomie, potem dup/a jak garaż, głupie, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważę 48kg i nigdy nie byłam na żadnej diecie ale mogę znajome i ludzie dookoła wiedzą lepiej i ciągle słyszę żebym się nie odchudzala.żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika P
ja nie jestem. Odchudzałam się, stosowąłam Foreverslim schudłam, jestem taka jaka chciałąm i koniec z dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to pustaki i łatwe do manipulacji reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olga
Po trym jak pozbyłam się nadwagi dzięki Slimunox, nie jestem na diecie, więc nie do końca to prawda, ze każda z nas i zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×