Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JakuśTak

Jakiś romans wskazany????

Polecane posty

Nie wiem sama, ale mam ochotę na romans. Mam stałego faceta, jest w porządku, tylko brak mi zdecydowania z jego strony. Jesteśmy 3 lata razem, widujemy się w weekendy i zaczyna mnie to męczyć. Czasami dopada mnie paskudna myśl, o romansiku, jednak boję się, że coś mogę stracić. Marna sztuka tłumaczenia samej siebie, ale coś mnie ku temu popycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanetkaa
jeżeli o tym myślisz to czegoś Ci brakuje. odszukaj to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZUŁF
No to masz przechlapane! Najpierw zastanów się czy zależy Ci na Twoim facecie. Niektórzy z nas mają szósty zmysł, tylko..... z czasem nam "kurzem zachodzi" Dlatego lepiej zdradzać znudzonego związkiem męża niż czujnego narzeczonego. Moim subiektywnym zdaniem zamiast kochanka powinnaś raczej poszukać nowego faceta. A jeśli nie, to będzie kosztowało Cię wiele zdrowia by nie odkrył w Twoim zachowaniu że coś jest nie tak. Dla Twojej wiadomości... Jak tylko nabierze podejrzeń to już nie odpuści. p.s. Czy to normalne że facet doradza kobietom jak zdradzać? p.s.2 Leżę w łóżku......... klikam...... a kot śpi mi na ramieniu.... Czy ktoś słyszał kota który chrapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, trafne oceny i wcale nie dziwne, że facet podpowiada jak zdradzać:-) Przelotne myśli, jakieś potrzeby, tylko nie zawsze lepsze, w tym wypadku \'\'nowsze\'\' jest wrogiem dobrego. Teraz jest dobrze, ale czy może być lepiej, tego nie wiem, i myślę myślę,,, może cuś wymyślę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia6907
Wskazany, jak najbardziej, tylko uważaj na serce... Mnie romans był potrzebny jak tlen, ale teraz mam problem, bo się zakochałam i nie bardzo wiem, co dalej? Ale "jak nie wiesz co robić - nie rób nic, życie samo pokaże".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko czasem mogą, lub nie:-) pojawić się wyrzuty sumienia.... poza tym drażni mnie brak mego niezdecydowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia6907
Ja wyrzutów nie mam żadnych, do siebie tylko pretensje, że nie potrafię definitywnie zakończyć małżeństwa. A z kochankiem łączy mnie coś więcej niż tylko sex, po prostu jesteśmy razem szczęśliwi, a przecież w życiu o to chyba chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie wiem co tak naprawdę czuję do mojego partnera. Nie mieszkamy razem, więc szalenie za nim tęsknię, z drugiej strony mam dość takiego zawieszenia. no i te myśli o romansie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia6907
Chodzi tu o zdrowie psychiczne - mnie romans bardzo podbudował, uwierzyłam w siebie, w swoje marzenia i pragnienia. Dla męża zawsze byłam "głupia, gruba, brzydka" itp, a najgorsze jest to że podświadomie wierzyłam w te brednie. Teraz to on robi wszystko, żebym od niego nie odeszła, ale ja już nie chcę... Trzyma mnie przy nim tylko dom (na kredyt), no i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, to akurat nie jest mój mąż i zależy mi na nim, nie mamy żadnych zobowiązań, oprócz uczciwości wobec siebie. Romansik jawi mi się niejako rozpadem czegoś między dwojgiem bliskich sobie ludzi, a właściwie oddaleniem, więc skąd te myśli???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
dla urozmaicenia życia, fajnych wrażeń, dreszczyku emocji i dla lubiących ryzyko -jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiiekK
Kurcze dzis caly dzien taka wlasnie mysl mi sie tlukla po glowie znalezc sobie faceta.Jesli kobieta mysli ozdradzie tzn ze czegos jej w zwiazku brakuje.Nie mam na mysli sexu raczej uwielbienia w oczach faceta komplementow napiecia .Na poczatku zwiazku omansu ludzie sa siebie ciekawi a 15 latach malzenstwa ...Mam totalnego dola wszystko sie wali a jeszcz 2 miesiace temu bylo zaj...scie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem głęboko przekonany, że skoro już męczy Cię to na tyle, że postanowiłaś się tym podzielic na forum, to prędzej czy później (przy najbliżeszj okazji) się puścisz. Bardzo współczuję Twojemu obecnemu partnerowi, bo tylko on tak naprawdę będzie cierpiał. A Ty się módl, żeby to nie wyszło na jaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem głęboko przekonany, że skoro już męczy Cię to na tyle, że postanowiłaś się tym podzielic na forum, to prędzej czy później (przy najbliżeszj okazji) się puścisz. Bardzo współczuję Twojemu obecnemu partnerowi, bo tylko on tak naprawdę będzie cierpiał. A Ty się módl, żeby to nie wyszło na jaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×