Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SZUKAM MĘŻA

Polecane posty

Gość gość

przystojnego dojrzalego emocjonalnie nie chama milego bez nalogow bez dzieci nie erotomana wiernego kochajacego kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle, jestem PEAWIE idealny. No ale cóż nic na to nie poradzę że jestem erotomanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:41 Giń dziwaku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć autorko że byłoby zero seksu? . Nie da się znaleźć męża tak na zawołanie i przedstawiać go w punktach. Próbowałaś listu do mikołaja? , akurat jest okazja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniała dodać że ma być książe z bajki, model i z minimum 20,000 netto, oraz pałac z pełną obsługą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko facer
gość dziś a dobrze się umiesz roohać? czy leżysz jak kłoda? jeśli jeszcze robisz pałe z połykiem to zaryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przystojnego dojrzalego emocjonalnie nie chama milego bez nalogow bez dzieci nie erotomana wiernego kochajacego kobiete X Myśle że się nadaje. A w jakim wieku ma być ten mąż? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XIII-XIV pewnie by odpowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam duzych wymagan, a zaden sie na meza nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukasz. Zamiast szukać wypisujesz swoje życzenia na babskim forum. To tak samo, jakbyś grzybów szukała na rynku przed ratuszem. Jeśli rzeczywiście szukasz, zamknij kafeterię i weź się za szukanie tam, gdzie możesz znaleźć. Bo tu nie znajdziesz, naprawdę. I nie oszukuj, że szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do programu "szopka od pierwszego wejrzenia" tam ci znajda meza jakiegi bedziesz chciala :D:D:D wymogi co do meza wpiszesz do kwestinariusza a eksperci reszte zrobia za ciebie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chętnie porozmawiał z autorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Kilka kont na portalach randkowych, szukam tam i spotykam mezczyn w wielu innych miejscach na co dzien. Zaden wolny poznany przeze mnie nie spelnia podstawowych wymagan na meza i nie nadaje sie do powaznego zwiazku na stale. Nawet tak malych, przyziemnych wymagan nie spelniaja faceci, jakie stawiam. Nie oczekuje kokosow tylko dojrzalego mezczyzny nadajacego sie do zycia. Znalezienie kolesia, ktorego tylko imprezy interesuja i wyrywanie lasek czy chama rzucajacego wulgaryzmami na kazdego nie stanowi zadnego problemu. Tylko, ze ja szukam meza na cale zycie a nie chloptasia na sobotnia noc czy piatkowa impreze w klubie. Do tego pelno gowniarzy z infantylnym podejsciem do zycia (choc szkole juz dawno skonczyli) i jeszcze wiecej kolesi szukajacyh tylko laski do lozka. Juz nawet wiek jest mi bez roznicy (30 czy 40 czy 50), grunt by mial w glowie poukladane i byl jeszcze wolny. Tragedia, nic powaznego i sensownego, sami beznadziejni kolesie nie warci mojej uwagi na dluzej niz 2 minuty. Gdzie mam szukac, moze mi powiesz ? ale meza a nie kolesia do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra zmiana dziś - Mam wiele atutow i nie tylko mlodosc. Gdybym byla desperatka to wzielabym szybko byle co, by tylko nie byc sama. Mnie byle co nie interesuje, nigdy nie interesowalo i nigdy nie zainteresuje. Zainteresuje sie tylko odpowiednim mezczyzna, a nie byle jakim kolesiem, ktory zostal i chce laske by miec na kim rozladowac napiecie seksualne, bo tylko tacy zostali, niedojrzali, nie traktujacy kobiet powaznie. Tacy mnie brzydza, sa wstretni i oblesni i odrzucaja na dzien dobry. Wolnych jest sporo, ale nie znalazlam wsrod nich normalnego mezczyzny, ktory nadaje sie na meza i wspolne zycie, sami wybrakowani ktorym daleko do prawdziwego mezczyzny. Jak znajde wartego uwagi mezczyzne to z nim bede, jak nie znajde to bede sama, na pewno nie zamierzam marnowac zycia z jakims idiota - jak wiele polek, by potem narzekac na meza i zmarnowane z nim zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróże staropanieństwo. Nie wierze aby nikt się nie nadawał. Sama nie wiesz czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiem, co chce i kogo. Czy niewystarczajaco jasno i klarownie napisalam?:D widac, ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale to juz twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie znajde (a jeszcze daje szanse facetom) dojrzalego normalnego mezczyzny to bede stara panna, o tak :) i nie popelnie samobojstwa z racji staropanienstwa. Na pewno nie bede marnowac zycia z pierwszym lepszym pasozytem, dla ktorego mialabym byc sluzaca🖐️ o nie ! Nigdy w zyciu nie bede z byle jakims kolesiem, ktory do niczego sie nie nadaje, na ktorego mialabym narzekac i meczyc sie zamiast byc szczesliwa. A tak swoja droga, to teraz malo ktory facet do czegokolwiek sie nadaje. Faceci teraz szukaja sluzacych, wygod, seksu na zawolanie, a od siebie nic nie daja i wiecznie zyliby chwila i bawili sie, zamiast w koncu dorosnac. Na portalach randkowych beznadziejne roszczeniowe przypadki szukajacy idealow, jakby zyli w bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo zle swiadczy o wspolczesnych mezczyznach, ze nie nadaja sie na mezow. Kiedys czasy byly inne i faceci potrafi dbac o rodzine, potrafili byc dobrymi mezami i ojcami, a teraz facet juz czesciej jest zbednym elementem w zyciu kobiety, bo nic nie wnosi do zycia kobiety, a na pewno nic pozytywnego. Coraz gorszy sort facetow sie rodzi. Spotkac teraz mezczyzne, ktory bedzie wierny, nie jest psycholem-erotomanem egzystujacy tylko by zaliczyc kobiete, nie ma zlej przeszlosci, nie jest nalogowcem, ktory dojrzal juz w koncu emocjonalnie i dorosl do zycia, jest mily dla kobiet i potrafi szanowac, prawdziwie i szczerze kochac kobiete chyba graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez dluzszy czas na kilku portalach nie znalazlam ZADNEGO faceta, ktory by te kilka zyciowych punktow spelnial (j.w.). To mowi sama za siebie, ze nie ma w czym wybierac, ze nie nadaja sie faceci do zycia, malzenstwa i zakladania rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź już nie przynudzaj. Idz do kościoła ze swoimi żalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam i nie moge znalezc meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie licho szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci teraz szukaja sluzacych, wygod, seksu na zawolanie, a od siebie nic nie daja i wiecznie zyliby chwila i bawili sie, zamiast w koncu dorosnac. Na portalach randkowych beznadziejne roszczeniowe przypadki szukajacy idealow, jakby zyli w bajce. dorzucę do tej wypowiedzi tylko tyle, że też spotykam takich panów - wolnych i zajętych, tymi ostatnimi zajmują się partnerki - wszystko za nich robią :)) wolni wybrzydzają, bo każda jest nie taka, jak okazuje się za mądra i dobrze zarabiająca, to zamiast się cieszyć, zaniżają jej zalety jak tylko się da, bo kobieta nie może przewyższać mężczyzny :P jak dziewczyna nie pracuje i nie ma mgr, to też nie chcą, bo głupiej nie wezmę... i tak wokoło macieju, od czasu do czasu zaliczą jakąś dla rozładowana napięcia, o samych sobie mają jak najlepszą opinię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie ;-) A ty zajęta czy wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spelniam tylko bycia przystojnym bo jestem przecietny. Trudno odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
negocjuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie musze negocjować, wszystkie wymagania spełnim z wykrzyknikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kogo ci mężczyźni mają być niby męscy? Dla dzisiejszych kobiet? Śmiech na sali, weźcie wy najpierw e lustro tak obiektywnie popatrzcie bo koło prawdziwej kobiety to większość z was nawet nie stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×