Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki jakiś ludek

Z kobietą nie jest możliwa przyjaźń

Polecane posty

Gość taki jakiś ludek

większość chce związki i tylko pod tym kątem rozmawiają z facetami, a szkoda bo przyjaźń to fajna sprawa, niestety coraz rzadziej spotykana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli facet zajmuje sie jej dzieckiem to jest najlepszym przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń z mężczyzną? Niemozliwe. Prędzej czy później facet sie zakochuje. Mówię z własnego doswiadczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamstwa, jestem facetem i miałem przyjaciółki kompletnie platoniczne, dopiero przez żone musisłem zerwać z nimi bo była zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to nie chodzi o same kobiety, czy mężczyzn samych w sobie tylko generalnie przyjaźń damsko - męską. Zdarza się, że taka przyjaźń jest możliwa, ale to jednak na dłuższa metę grząski temat i jest duże prawdopodobieństwo, że sprawy się dalej pokomplikują gdy jedna z osób zapragnie czegoś więcej. Z mojego doświadczenia: miałam dobrych kolegów, kumpli, na których mogłam liczyć, ale z tych bliskich koleżeńskich relacji z mężczyznami przetrwała tylko przyjaźń z moim kuzynem i chyba własnie dlatego, że między nami nie może być mowy o żadnym "romantycznym napięciu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwa jest przyjażń, jestem tego przykładem, kobiety nawet jak mają mężów, kreują to co im brakuje, w 90 procentach to one zabiegają o coś więcej, mało jest mężczyzn które te cechy posiadają i takiego zaakceptuje w przenośni poleci 90 procent kobiet a po upływie czase to i 100 procent jest. To od mężczyzny zależy aby zostać w przyjażńi mimo by chciały coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze trzeba, mieć wygląd i być zadbanym, jak wchodzę w jakąś grupę kobiet to od razu się interesują, i przełamać wstyd i obyczaje je przełamuje, i być komunikatywnym, i nie nudnym. Nie uwieżę że np wszystkie 20 chciały od razu jako za partnera , choć jest to możliwe większość chłopów to d**y z wąsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
Ja zgodze się tylko na przyjaźń ( może być tylko internetowa ), nie musze nawet widzieć fotki danej kobiety, wystarczy że fajnie się z nią rozmawia, ma coś do powiedzenia, oraz po prostu lubi się komunikować, otwarcie mówić itp lub się do tego potrafi przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń będzie jeśli te osoby nie będą się unikać ponieważ wtedy wzmaga się tęsknota i zaczyna zależeć.Jeśli oboje się wspierają ,rozmawiają a jeszcze znają się dłużej to przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaźń z kobietą jest niemożliwa, one zawsze będą dążyć do związku, taka ich natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że jest możliwa, tylko każdy powinien znać swoje miejsce w tej relacji, zawsze chciałam mieć przyjaciela - kochanka ale mężczyźni się mnie bali z powodu mojej otwartości i myśleli że przez to mogę być problemowa.. Nie wiem tak czy siak wielka szkoda że do tej pory tego przyjaciela nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
Ja bym chciał TYLKO przyjaciółke ale nie kochanke, ale to jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe ? Trzeba chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były niedoszły
Wykluczając skrajne przypadki przy dłuższej przyjaźni między kobietą i facetem wcześniej czy później pojawia się chemia, a to w prostej drodze prowadzi do łóżka. Jeśli oboje potrafią oddzielić miłość od seksu to tak przyjaźń ma szanse przetrwać. Jeśli nie to zaczynają się kłopoty. Uciekanie od tego magnetyzmu też nie ma większego sensu bo zwykle ucieka tylko jedna strona a druga zaczyna się bardziej starać i ciągle odrzucana po prostu cierpi. Wtedy najmniejszym złem jest przetwanie takiej znajomości co jednak nie zawsze oznacza konieć cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
gość 2017.11.16 Możliwe ? Trzeba chcieć Zgłoś Ja chce ale nie moge takiej znaleźć. Każda chce potem związek, bo taka ich natura. Żadna taka znajomość nie przetrwała dłużej niż rok. Dlatego szukam tylko przyjaźni internetowej, bez spotkań a nawet bez zdjęć, i dlatego miejsce zamieszkania tej osoby jest mi obojętne. Ciekawe czy znajdzie się chętna na taką przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
tak jak mówiłem, kobiety chcą tylko związków i potrzebują tej fizyczności, a szkoda, bo nawet przyjaźń internetowa jest lepsza niż żadna w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ AdamGG nie ufaj nikomu w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
gość wczoraj czemu nie? nie wysyłam nikomu nic i nic nie daje, szczególnie kasy, pogadać moge z każdym co ma o czym pogadać, moge pogadać nawet z tobą jak masz ochote, daj jakiś namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
awila@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwa. Mam przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze trzeba, mieć wygląd i być zadbanym, jak wchodzę w jakąś grupę kobiet to od razu się interesują, i przełamać wstyd i obyczaje je przełamuje, i być komunikatywnym, i nie nudnym. Nie uwieżę że np wszystkie 20 chciały od razu jako za partnera , choć jest to możliwe większość chłopów to d**y z wąsami. x UwieRZ, że w twoim przypadku pora zainteresować się słownikiem ortograficznym, kobiety nie lubią analfabetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwa . Mam przyjaciółkę taką od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś awila@wp.pl Zgłoś ten adres nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjażń jest możliwa!Czy wy wszyscy myślicie tylko o jednym? jeśli tak to szukacie kochanki a nie przyjaciołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jakiś ludek
Ja tam szukam tylko przyjacióki do pogadania, tylko w necie, i raczej się nie spotkamy, nic innego mnie nie interesuje, czy są tu takie kobiety którym wystarczy tylko szczera rozmowa naróżne tematy? czy każda musi mieć związek lub obietnice związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Moonlight_
Przyjaźń między kobietą a mężczyzną nie jest jest łatwa i nie zdarza się często ale jest możliwa tylko trzeba do tego naprawdę poważnie i odpowiedzialnie podejść a nie jeden facet ma z tym niestety problem. Kobietom też się zdarza nie panować nad hormonami jednak to przeważnie facetom zdarza się to częściej. Przyjaźń to zaufanie do drugiej osoby które budowane jest długo, nie rzadko latami. To odpowiedzialność z obydwu stron, trzeba naprawdę zasłużyć sobie na zaufanie drugiej osoby i przekonać że jest się przyzwoitą i wiarygodną osobą. W dzisiejszych czasach nie zdarza się to rzadko bo ludzie niestety często grają i udają ukrywają swoje prawdziwe intencje. Zawsze jest też jakaś nieufność i strach przed nawiązywaniem bliższej znajomości z facetem. Zdarzają się jednak naprawdę szczere przyjaźnie budowane latami. Sama mam taką osobę. Znamy się od dawna, jesteśmy dla siebie trochę jak brat z siostrą. Ten człowiek dawno zdobył moje zaufanie, często był dla mnie wsparciem, pomógł mi nie raz, wiem że mogę mu się zwierzyć i traktuję jak starszego brata. Przez wiele lat dał się poznać jako osobą uczciwą i godna zaufania. Od kilku lat mimo że jestem w związku to z przyjacielem cały czas mam kontakt. Mojemu partnerowi już na początku wszystko powiedziałam. Ufamy sobie i nie mamy nic do ukrycia. Z resztą on też zna go już dość dobrze. Jesteśmy z jednej okolicy. Co jakiś czas się okazjonalnie spotykamy razem z paczką znajomych i to jest pozytywne. Myślę że podobnych przypadków jest więcej. Przyjaźń między kobietą a mężczyzną może nie zdarza się zbyt często ale jest możliwa. Buduje się ją latami wymaga też wzajemnego zrozumienia, cierpliwości i umiejętności opanowania i dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli kobieta nie ma kożyści z faceta to nie jest zdolna ani do przyjazni ani do miłości. Bycie w zwiazku przyjacielskim ani miłosnym z kobieta nie jest oparte na partnerstwie. Kobiety sa nastawione na czerpanie z kogos... To istoty dość ułomne i w życiu i w uczuciach. Kompletnie oderwane od rzeczywistosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba jak nie ma korzyści to nawet koleżanki i własnych rodziców oleje, a co dopiero faceta, większość to wyrafinowane suki, są perełki ale to jak trafić w totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie wierzycie w przyjażń?tylko jedno wam w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×