Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monola

Co zabrać nad polskie morze na wczasy robię listę rzeczy !!!

Polecane posty

Wybieram sie w lipcu z mężem i 4 letnią córeczką ,na dwa tygodnie nad polskie może .Pomóżcie mi zrobić listę potrzebnych rzeczy .Boję się ,że zapomnę czegoś .Jest ktoś chętny do pomocy? Zapraszam .Może ktoś ma już taką listę.Pozdrawiam !Monola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy twoje dziecko
yyy stroj kapielowy i recznik ciuchy i buty i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
serio pytasz?.......????????!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaa
Nie gniewamy sie:) zabierz ciuchy - na cieplejsze dni i zimniejsze. Stroj kapielowy, reczniki, kosmetyki - olejki do opalania przedewszystkim, bielizne...nie wiem co jeszcze mozna zabrac. Cos na glowe tez oczywiscie;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwiaaaa! Wiem ,że niektórym się wydaje to śmieszne ,ale ja jestem trochę roztargniona i chcę się dobrze przygotować do wyjazdu. Myślę ,że z taką listą będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaa
Spoko:) Ja tez zawsze robie liste i sprawdzam ja ze 20 razy czy napewno o czyms nie zapomnialam, wiec Cie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Dominika*
dobrze ze tam są sklepy to wrazie czego mozna cos kupic. wez dla córki jakaś kurtke- wiatrówke na spacery jak by bylo zimniej i mocno wialo. ja tam zawsze zabieram spiwór, ale jak kto woli. ladowarka do telefonu, aparat, baterie do aparatu, koc na plaze, klapki i jakies inne buty. moze ci sie przydac jakis nóż, kubeczki czy talezki plastikowe albo miseczki. no i jakies zabawki dla dziecka;) udanego wypoczynku życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_in_blue_jeans
do tego wszytskiego powinnaś wziąść jeszcze parawan (bo nad morzem mocno wieje), jakis duzy koc lub recznik na plaze i moze jakies lezaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino z lodem
oczywiście pieniądze:) jakieś leki przeciwbólowe,po oparzeniu słonecznym, coś na owady, kosmetyki, suszarke do włosów, może czajnik bezbrzewodowy zalezy gdzie jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tak....
dobra pogode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino z lodem
*gdzie będziecie mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ! Czajnik będzie .Będziemy w domku z łazienką i kuchnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurteczke przeciwdeszczowa dla coreczki koniecznie czapeczke na slonce! dobry balasam po opalaniu i do opalania dla malej z duzym filtrem! wiatrochron jesli nie ma go w osrodku jest bardzo potrzebny(mozna tez kupic na miejscu nie sa takie drogie) cos na komary bo wieczorami daja o sobie znac, jakies plastry i wode utleniona na wypadek skaleczen postawowe tabletki cos na bol witaminy cos na przeziebienie moze jakis lek na biegunke i prblemy z zoladkiem.parasol przeciwsloneczny!ogolnie kosmetyki wskazane przy opalaniu szampon ktory chroni wlosy dla Ciebie jesli chcesz jakas pomadka na slonce. jak cos mi sie jeszcze przypomni to dam znac:) jak masz jakies pytania to smialo w tamtym roku bylma nad Baltykim moze moja pomoc sie przyda:) pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne Aliicja ! Ja wyszłam z wprawy ,ostatnio byłam w ogóle na jakichś wczasach jak mała miała 10 miesięcy .To były do zabrania całkiem inne rzeczy .Wtedy jeszcze były pampersy i jakieś zupki w słoiczkach. Naprawdę bardzo mi niektóre pomogłyście.Powoli sobie spisuję .Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabierz książeczki zdrowia ,może jakiegoś grilla małego ,karty do gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co:) nie zapomnij o osobnych recznikach na plaze i do mycia:)i nie rob tego bledu co ja nabralam cala wielka walize ciuchow a skorzystlam moze z dziecieciu sporod nich! naprawde niektore laszki sa calkowicie zbedne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki znam markę Avene , na codzień używam ich kosmetyków .Muszę się wybrać do apteki po coś do opalania właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie masz rację Aliicja.Moja koleżanka jest nad morzem teraz i pisała ,że ciuchów zabrała za dużo ,a ręczników za mało .Nastawiam się raczej na sportowe ubrania , jakieś spodenki i koszulki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż żelazko spinacze...
sznurek do powieszenia prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ja nabrakam ciuchow na \"wyjscie\" a przeciez tam i tak tylko chodzi sie na plaze lub na miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez podobny topik zaloze bo wybieram sie w tym roku na bardziej egzotyczne wakacje i dopiero nie mam pojecia co zabrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok .Załóż Aliicja .Zobaczymy jakie będą porady .A jeśli można wiedzieć gdzie się wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras z greckich wysp Rodos Zakintos byc moze Kos nie potrafie sie zdecydowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fajnie, moja siostra była jakiś czas temu z rodziną w Grecji na Korfu . Ponoć super też jest w Tunezji ,miejscowość Souse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. - cichy ( bierz co masz ochotę, ale nie zapomnij, że pogoda uwielbia się zmieniać, a nad morzem bardzo bardzo wieje :) ) - klapki i jakieś cieplejsze buty + klapki do kąpieli - dobrą książkę :) albo i dwie - krzyżówki - apteczkę ( kompletną ) - dobry preparat na ukąszenia owadów - najlepiej jeszcze jakiś odstraszacz - zabawki dla dziecka i nie tylko :) weź paletki, piłkę, pobawicie się z mężem.. ;-) - aparat fotograficzny - pudełko zapałek i świeczki - śrubokręt - kosmetyki (balsam do ciała, żel pod prysznic, coś chłodzącego, olejki do ciała, coś do opalania.. tu też według uznania, najlepiej pół kosmetyczki :P) - płyn do płukania tkanin/proszek do prania - duuużo ręczników :) - czapki na głowę, zwłaszcza dla dziecka - wiatrochrony + duży koc - okulary przeciwsłoneczne - dobry humor :) to tylko tak dla przypomnienia :) i nie zapomnij telefonu komórkowego i ładowarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :* lubię robić listy :) a nad morze jeżdżę prawie co dwa lata, to obyta jestem :) Nie zapomnij ( ale to już na miejscu ) kupić dużo kefiru i maślanki na oparzenia. I Baw się dobrze!! :) ślicznej pogody życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×