Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moonlight

fusy z kawy...?

Polecane posty

Dziewczyny jak to w końcu jest z tymi fusami? Przejrzałam masę wątków na temat walki z cellulitem i chyba są 2 szkoły co do przepisu na peeling z fusów: 1.zaparzone fusy + liwa 2. niezaparzone fusy czyli kawa mielona świerza + oliwa To która wersja jest lepsza? Stosowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoparzona kawa
+ żel pod prysznic antycelulitowy to moja wersja i całkiem nieźle skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKK
Ja też do zaparzonych fusów dodaje żelu pod prysznic lub balsamu i wtedy skórka jest gładka, a w dodatku mięciutka.Czasami dodaje cynamonu - zwęża rozszerzone pory! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Może więc nie ma różnicy między zaparzonymi i niezaparzonymi fusami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w sile ściernej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa zaparzona
jest roznica: kofeina rozpuszcza sie w wodze wiec zaparzone fusy wydzielaja jej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli do jakiego wniosku doszlismy :P ?? lepiej nie parzyc kawy czy zaparzona :) Ja osobiscie robie z zaparzonej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to zrozumiałam tak, że z zaparzonych bo kofeina się wtedy ładnie z fusów \"wydziela\". Skoro się rozpuści w wodzie, to pewnie tak się łatwiej z tej mikstury wchłonie w skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię sobie taki peeling, tylko że nie używam rozpuszalnej kawy tylko taka najtańszą prawdziwą zmieloną. Do tekiej kawy dodaje przegotowaną wodę i parę krpopli balsamu do kapiel - skóra potem jest ekstra gładka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×