Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ill

ginekolog

Polecane posty

hej,chcialabym do niego pojsc, jeszcze nigdy nie bylam, a wiem,ze powinnam. Co mam mu powiedziec? ze chce calkowite badanie? zrobi wymaz, zbada ? Ile takie badanie kosztuje? prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj się. Idź śmiało, najlepiej do prywatnego, i faceta (są lepsi, wstydzić się nie ma czego) i powiedz że jesteś 1szy raz i chcesz po prostu sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Na pewno potraktuje cię specjalnie delikatnie. Nie boli, chyba że jak jesteś bardzo spięta, to troszkę boli. W prywatnym gabinecie taka wizyta kosztuje ok 50 zł. Do przychodni lepiej nie idź, bo potraktują cię jak intruza i jeszcze pewnie opieprzą, że nigdy wcześniej nie byłaś, i uraz na całe życie murowany:)Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO
pocieszylas dziewczyne,nie ma co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
A ja chodzę do przychodni.I jest spoko.Nie ma co marudzić.W w-wce wizyta kosztuje od 70 do 150zł.Więc nie wiem po co latać prywatnie,jak w przychodni można mieć za darmo to samo.Tyle,że trzeba dłużej czekac,no ale tobie chyba się nigdzie nie śpieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczerze to bede musiala isc niedlugo, bo czuje, ze cos jest nie tak.Chyba mam jakiegos miesaka w srodku i boje sie:/ Czy ktos sie orientuje ile kosztuje prywatny w Krakowie? dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×