Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aalfa

Łuszczyca skóry głowy

Polecane posty

Bardzo chcę pomóc mojej przyjaciółce, która od wielu lat cierpi. Mieszka we Wrocławiu. Kontaktowała się telefonicznie z ON CLINIC, kuracja szalenie kosztowna, czy komuś pomogła? Warto w to inwestować? Czy ktoś stosował Dermatitis...Z jakim skutkiem? Bardzo dziękuję za wszelkie rady, przecież musi być na to sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarka
NIE!!!!!!!! Pic na wode i wyciąganie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
dermatitis...-jeżeli to taki lek chiński to ja stosowałam mojej córce,po kilku smarowaniach łuszczyca zniknęła a leczyłam ją różnymi maściami od lekarzy ok roku,teraz jak pojawią sie małe ogniska to raz -dwa razy posmaruję i po kłopocie :) naprawdę nam pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
moze kolezanka powinna zaczac myc glowe,zeby zadnego syfa nie zalapac i byloby po klopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
moze kolezanka powinna zaczac myc glowe,zeby zadnego syfa nie zalapac i byloby po klopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaaaaaaa
Jesli mozesz Aalfa to podaj mi swoj @ to przesle ci pare informacji ktore mam na temat ł. Gru. nie badz taki madry! Łuszczyca to choroba przewlekla ktora jest w organizmie juz do konca zycia! Nie ma nic wspolnego z higiena zew.! Nie wiesz co piszesz wiec siedz cicho. Pamietajcie! To nie jest zarazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
biedronkaaaaaa ico ty k**** pierdolisz bez sensu............... wypierd********** do swojego zajeba*************** discountu spozywczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 1111111: tak chiński lek. A na strupy moznaby zastosować? Teresa obawia się tego. Do gru: pętaku to jest choroba z autoagresji, ale ty tego nie zrozumiesz. Higieny od takiej osoby mozesz się tylko uczyć. Do biedronkaaaaaaa słabo mi net chodzi, ale chyba odbiorę. hajdam@o2.pl Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×