Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę proszę ona23

pomóżcie proszę, jak malować brwi? czego używacie?

Polecane posty

Gość proszę proszę ona23

mam na chwilę obecną jasne brwi, za często robiłam chyba hennę. moje naturalne to takie średnie, raczej szare i takie efekt bym chciała uzyskać je malując. czarne do moich kasztanowych, ciepłych włosów raczej nie za bardzo.... znacie może jakieś konkretne kredki, z nr, firmami, itp które pozwolą mi uzyskać w miarę naturalny efekt ? chodzę po sklepach sprawdzam, ale większość albo za miękka, albo za ciemna. czego Wy używacie do brwi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowałaś zamiast kredek
do brwi sypkich cieni ?! chyba cienie dają bardziej naturalny efekt niż tłusta nasmarowana kredką linia przetestuj cienie matowe: ciemnoszare, brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erreee
A CZYM TEN CIEN ROZPROWADZAC PO BRWIACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbu
Paleta cieni do brwi marki Sephora, wersja dla blondynek. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęproszę ona23
do cieni przekonana nie jestem, próbowałam wiele razy i z efektu jestem mniej zadwolona niż z kredki. kredką rysuje się na skórze, przetrę pudrem i wygląda ok, natomiast cień w miarę upływu dnia, osypuje mi się :O, nie wiem dlaczego - chyba przez to że trzyma się na włoskach, nie wiem czym lepiej się wtenczas malować - jak używam pędzelka to są prześwity, a jak patyczką z gąbęczką to wychodzi nierówno, u nasady brwi zawsze jakaś kropa a później nie wiem jak się dalej zabrać za brew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miau miau 6
kredka i pędzelek z sephory :) genialne, szczerze polecam, aż dziw mnie bierze, że tak późno go odkryłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafi
Ja używam brązowąm kredkę miss sporty wygląda naprawde ok . polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo naturalny efekt dają cienie do powiek. Ja mam aktualnie czarne włosy i brwi też delikatne zaznaczam czarnym cieniem do powiek. Najpierw zaczesuje brwi do dołu - w stronę oka, następnie cienkim i płaskim pędzelkiem zaznaczam ich linię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam na makijażu w Sephorze, pomalowano mi brwi na brąz. Bardzo mi się podobało, choć zastanawiam się czy ciemnoszary nie byłby lepszy. Zdania są podzielone. Mojemu chłopakowi podoba się brąz, a kolezankom szary, kosmetyczki zalecają mi brąz też. Ale do rzeczy: Makijażystka użyła: -cienia do powiek, który rozprowadziła cienkim dość sztywnym pędzelkiem (mozna kupic w inglocie) -potem wosku nabłyszczającego, dało to naturalny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhgf
polecam kredke do brwi firmy INGLOT brązową z grzebyczkiem. sa naprawde super, efekt naturalny i dlugo sie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brwi, to chyba najlepiej potraktować makijażem permanentnym. Idealny kształt i spokój na jakiś czas. Makijaż się nie rozmazuje itd. Ja sama się wybieram na permanentnt, ale akurat oczu. Widziałam u koleżanki jak wygląda - ładnie. Ona akurtat robiła w Wawie w NewLook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $ylwu$
Delia, korektor do brwi Swietna sprawa, kosztuje grosze, przyciemnia, reguluje brwi oraz nabłyszcza:) ja zapłaciłam za to cacko 7zł, mam juz 2 miesiace a ubylo moze 5% ? przy codziennym stosowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuniaaaaa
do brwi kupujcie tylko twarde kredki!!!!! czasem kobiety uzywaja te do oczu....niestety wloski sie kleja i widac to..pozatym nawet kolor kiedy jest odpowiedni wyglada nie ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżenuuś
ja prawie nie mam bwi więc robie łuk brozową kredką. Jednak w ciągu dnia ona często się rozmazuje.A kosmetyczka robi hennę na włoski a ja prawie wgl ich nie mam. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepszy efekt liquid brow liner z Golden Rose :) Moje brwi nie potrzebują dużo, by dobrze wygladac, ale ten liner ladnie je wykancza bez sztucznego efektu. Wygladaja naturalnie i latwo dopasowalam odcien :) A trzyma sie caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżyczkaBryczka
Nikt nie powiedział że pomalowanie ich kredką musi wyglądać nieładnie i nienaturalnie, do tego jest potrzebna dobra kredka, najlepszej jakości, a jak i to nie wygląda naturalnie, to zostaje tylko kosmetyczka. Proszę na ten temat poczytać http://www.dima.org.pl/kolezanka-miala-idealnie-pomalowane-brwi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Aby brwi wyglądały ładnie i naturalnie najlepiej użyć porządnej kredki. Najlepsza kredka to Sourcil z Bourjoise do brwi z grzebykiem, do tego cienie z inglota:) efekt super, jak po wyjściu z salonu i bardzo naturalny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia789
U mnie sprawdza się żel do brwi i paletka cieni. Zawsze szybko nakładam taki cień rano i rozcieram zgodnie z ułożeniem brwi. Takie podkreślone brwi robią cuda, od razu zmieniają się rysy twarzy. Jakbyście szukały kosmetyków to na http://www.gosh.pl/k/makijaz-brwi/ mają całą serię do brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ja też się kiedyś tak męczylam z kosmetykami do brwi, bo-podobnie do ciebie- mam jasne rzadkie brwi. W koncu uznalam, ze uzbieram na makijaz permanentny i to byl strzal w dziesiatke. Zabieg robila mi Dominika z salonu Jest pieknie w Warszawie. Wyszlo znakomicie, rano nie musze juz glówkować nad kredkami cieniami i innymi kosmetycznymi wymysłami do brwi :) zabieg trwal dosc dlugo, ale efekt byl tego wart- brwi sa delikatnie przypudrowione, za 2 tygodnie ide na korektę, chociaz i bez niej jest elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie nie cierpię malować brwi bo tez uwazam ze wygladam dziwnie. Te kredki i cienie za bardzo mi pogrubiaja brwi a ja w takich nie wygladam dobrze. Noestety teraz jestem na etapie zapuszczania i poprostu nie rosną w tym samym tempie wszystkie wloski i jestem troche skazana na uzywanie cieni do brwi. Ale mysle ze nie kazdemu pasuje podkreslanie brwi. Nawet jasny kolor czy kredki czy cieni przyciemniaja je i u blondynek to wyglada zbyt kontrastowo. Fajnie na zdjeciach ale na zywo juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniahea
Odkąd pamiętam miałam problem z brwiami, odwiedziłam wiele kosmetyczek i zazwyczaj wychodziłam niezadowolona, prawda jest taka, że nie każdy powinien zajmować się stylizacją brwi. W końcu po wielu błędach doszłam do wprawy i sama je reguluję i maluję. Używam kredki Brow Styler Eveline, ona mi bardzo odpowiada, ma też praktyczną szczoteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita56
Ja maluję kredką do brwi z eveline (brow styler) i jestem zadowolona. Efekt nie jest przerysowany, tylko taki subtelny. W zestawie jest sztyft do ujarzmienia brwi, puder w gąbeczce do wypelnienia i szczoteczka do wyczesania. Kilka machniec i mozna stworzyc naturalne podkreslone brewki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Catrice - Eyebrow Set - Zestaw do stylizacji brwi. Jestem bardzo zadowolona. Brwi wyglądają naturalnie A jednocześnie jak u gwiazdy filmowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjowaa

Ja malowałam i w końcu zdecydowałam się na makijaż permanentny metodą włoskową  i była to najlepsza decyzja. Mam ładne, równe brwi, cała twarz na tym zyskała 🙂 Robiłam w salonie magic visage w Warszawie,  trafiłam w najlepsze ręce 🙂 Na prawde warto, a jaka oszczędność czasu rano 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari873

Tak z innej beczki... trafiłam na świetne urządzenie dzięki któremu możesz wykonywać drogi zabieg mikrodermabrazji codziennie  w domu... Serdecznie wam polecam szczególnie, że cena tego urządzenia to jedna wizyta u kosmetyczki...

tutaj kupiłam ozin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z numerami i firmami będzie ciężko bo nie wiemy jaki kolor mają twoje brwi. Na pewno nie wybieraj ciemniejszego odcienia tylko zbliżony albo nawet odrobinę jaśniejszy żeby uzyskać naturalny efekt. Ja polecam zamiast kredek specjalne woski (można dorwać za grosze np. Wibo) lub puder do brwi Golden Rose, łatwiej się ich używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metera

to prawda wybór miejsca to podstawa, jak trafimy do dobrej osoby to można rewelacyjnie wystylizować oko, ja brwi robiłam w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52 i jestem bardzo zadowolona z efektów, dziewczyny super stylizują indywidualnie do każdej klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×