Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salonn

Sprzęt kosmetyczny

Polecane posty

Gość Salonn

Witam, zamierzam otworzyć salon kosmetyczny może ktoś z Was już to przerabiał i poleci gdzie kupić sprzęt do wyposażenia salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj2558
Ja obecnie zamykam działalność i powoli pozbywam się sprzętu więc w razie pytań proszę o kontakt na maila woj2558@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssg
www.szwedogroup.eu - całe wyposażenie do gabinetu kosmetycznego, zarówno sprzęt kosmetyczny, medyczny jak i fotele specjalistyczne, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej korzystam z oferty sklepu internetowego, którą znajdziesz pod adresem gabinetspa.pl. Zawsze znajduję tam wysokiej klasy sprzęt do mojego salonu kosmetycznego, z którego jestem zadowolona. Ceny są konkurencyjne więc moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zaopatrzeniu hurtownii kosmetycznych nie zawsze jest potrzebny ale niszowy kosmetyk krem znieczulający z lidokainą. Należy o nim pamiętać ze względu na komfort klientek. Taki krem nie jest normalnie dostępny w drogeriach lub aptece. Przydaje się przy ingerencji w skórę np oczyszczanie twarzy lub usuwanie pieprzyków. Ja swój krem kupiłam na stronie www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanuulka
A ja sobie teraz czytam http://www.dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy czyli o infuzji tlenowej i się zastanawiam czy taki sprzet warto do swojego gabinetu kupic? Sporo klientek chwali w internecie z tego co czytam, a jesli dzieki takiemu zabiegowi bede miec u siebie wiecej klientek to chyba warto, co? Jest tu jakas osoba ktora ma dermaoxy u siebie w gabinecie i moze opisac jak to wszystko wyglada? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieluska
Witaj, ja posiadam Dermaoxy od 2 miesięcy. Influzja tlenowa to ciekawy zabieg i mam już pokaźne grono klientek dzięki temu, warto kupić to urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriska
Ja również zastanawiałam się nad kupnem dremaOXY ale w końcu się zdecydowałam i było warto. Dużo informacji jest właśnie na tej stronie http://www.dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy a z biegiem czasu coraz więcej osób decyduje się na takie zabiegi sprzęt zaczyna się szybko zwracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokola144
Kupiłam Dermaoxy z polecenia kilku kosmetyczek z grup faceookowych. Inwestycja zwróciła się dość szybko i zabieg influzji tlenowej z wykorzystaniem tego urządzenia przynosi niezły zysk :) więc polecam zakup takiego sprzętu przy okazji wprowadzając nową usługę w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosikaaa
Posiadam to urządzenie już od dawna. Warte zakupu, jest popyt na zabiegi influzji tlenowej z wykorzystaniem urządzenia dermaoxy i klientki płacą za taki zabieg niemałą kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RitaH

ja akurat jestem lekarzem medycyny estetycznej i oprócz sprzętu bardzo ważna jest tez higiena, jak np używanie Custom Packów, które jakiś czas temu wypuściło Restylane. Zestaw składa się z gazików, opatrunków, czepka dla pacjentki oraz fartucha. Wszystko jest hermetycznie zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×