Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lbnka

stomatolog lublin

Polecane posty

Gość lbnka

mam ogolnie popsute zeby i bardzo boje sie pojsc do dentysty :( jest mi zwyczajnie wstyd :( a to ze sa takie popsute jeszcze to potęguje :!:nawet wstydze sie usmiechac.. jakiego dentyste mozecie mi polecic ?zeby sie nie smiał ani nie komentował,tylko pomógl ?! dzieki z gory i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Ja też się strasznie bałam, ale poszłam... i nie żałuję. Byłam u dr Świderek w Euromedzie przy ul. Harnasie. Naprawdę przemiła kobieta, robiła mi bez znieczulenia a nic nie bolało! Samemu można zdecydować czy się chce znieczulenie. Ja byłam na NFZ, ale można tez pójść do niej prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Mój brat u niej też był, a skoro jego zębów sie nie wystraszyła, to TY już nie masz się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbnka
dzieki dziewczyny za odpowiedz :) a mozecie cos wiecej powiedziec? ile kosztuje i w ogole wszystko,bo jeste spanikowana !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
ja chodzilam na NFZ czyli za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbnka
a czy tam trzeba sie wczesniej rejestrowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbnka
i ile płaci sie za plombe itd??ja pewnie kanałowe bede miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
trzeba sie rejestrowac, najlepiej telefonicznie.. jak juz pisalam-chodze na NFZ, czyli nie place... nie wiem ile kosztuje prywatnie.. zadzwon i sie popytaj - 7403929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbnka
acha rozumiem ale za zadna plombe nie płacisz?? białe sa te plomby? bo moj brat tez chodzi ggdzies NFZ a za plombe płaci 60 pln dzieki wielkie ze odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
za biala sie chyba doplaca 30zl, ja mialam robione srebrne bo to w osemkach i nie zalezalo mi na bialych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Przychodnia "Gabinety Galeria" na Zana między media marktem a leklerkiem. Dr Bolibok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduś
dziewczyny ja tez chodze do dentysty na nfz i mam w zwiazku z tym pytanie czy macie jakis niesmak w ustach po tych srebrnych darmowych plombach?bo ja mam okropny nie wiem czy to wina plomby czy cos innego,ale jestem ciekawa czy ktos tak jeszcze ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentysta
Chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjent 1975
Teraz dr. Świderek przyjmuje prywatnie. Rejestracja telefoniczna 602 357 431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie się nie bój! lepiej szybciej zacząć działać niż później wstawiać implanty :D ja chodzę do Dentamedu na Pileckiego: http://dentamed.lublin.pl/ jestem zachwycona jakością leczenia. Też mialam spore problemy z zebami, ale już się zbliżam do końca :) poczytaj opinie, popytaj znajomych i idź jak najszybciej do dobrego dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Tutaj http://www.aldent.lublin.pl/ też może podejdź. Bardzo dobre opinie ma klinika i sami lekarze od nich. Poszukaj sobie w sieci opinii o doktorze Paradowskim - same pozytywy. Ale generalnie mają wykwalifikowaną kadrę i dobry sprzęt więc pewnie Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lublinie to http://przychodniadental.pl/ dobre wyosażenie, spora oferta i miłe podejście do każdego pacjenta. Zawsze jak u nich jestem to mi się bardzo podoba ich standard pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję korzystać z pomocy stomatologicznej z tego gabinetu. Bardzo bolał mnie ząb i szybko ulżyli mi w cierpieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie http://new-dent.pl/ ! Dzięki ich profesjonalizmowi udało mi się wyleczyć zęby o wiele szybciej, niż bym się tego spodziewał. Bardzo miła atmosfera, którą polecam niemalże każdemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą przychodnią stomatologiczną jest http://przychodniadental.pl/ przy Lwowskiej. Dobre miejsce, bo i dentyści cierpliwi do trudnych pacjentów i cennik uważam, że całkiem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Lublinie znam tylko jeden dobry gabinet w http://przychodniadental.pl/kontakt/. Leczyłam tam zęby i nie zbankrutowałam przy okazji + ceny bardzo przystępne. Przy poważniejszych zabiegach dostaje się super znieczulenie- nie czuć kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam okazję bywać w gabinecie stomatologicznym www.przychodniadental.pl - bardzo chwalę sobie ten gabinet bo opieka jest tam na wysokim poziomie. Ostatnio robiłam na nowo piaskowanie i jak zawsze wyszłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od bardzo dawna chodzę do stomatologa w www.citydent.lublin.pl i jestem zawsze zadowolona z usług. Leczenie jest bezbolesne i nawet maja przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten punkt stomatologiczny i jestem zdania ze to jeden z lepszych gabinetów w Lublinie....wiec i ja podpiszę się pod tym postem pozytywnie co to City-Dent .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, za rozsądne pieniądze i kompleksowo można zęby wyleczyć w https://przychodniadental.pl/ ich polecam również za bardzo miłą obsługę i podejście do klienta. Trochę boję się stomatologów, ale u nich opieka jest bardzo dobra więc wizyty nie są stresujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym gabinetem stomatologicznym w Lublinie to wybierzcie się do gabinetu www.new-dent.pl Sama tam chodziłam na leczenie kanałowe. Wyleczyli tam moje zęby, które teraz są w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dawna chodzę do gabinetu stomatologicznego Dental w Lublinie. Teraz chodzę tam tylko na wizyty kontrolne, jednak wcześniej moje zęby nie były w najlepszym stanie. Leczyłam się tam z zapalenia dziąseł. Miałam też robiony kanałowo jeden ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym gabinetem stomatologicznym. Ja od siebie mogę wam polecić www.new-dent.pl  Jest to centrum stomatologiczne, które posiada dwie placówki na terenie Lublina. Polecam wam się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczkamarka
Dnia 23.10.2018 o 16:55, Gość gość napisał:

Ja już od dawna chodzę do gabinetu stomatologicznego Dental w Lublinie. Teraz chodzę tam tylko na wizyty kontrolne, jednak wcześniej moje zęby nie były w najlepszym stanie. Leczyłam się tam z zapalenia dziąseł. Miałam też robiony kanałowo jeden ząb.

Też leczę u nich zęby i jestem bardzo zadowolona. Zarówno pod względem cen, dostępności terminów jak i samych lekarzy. Pełen profesjonalizm z ich strony za co z mojej strony - duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×