Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gr00by

Moda dla faceta z brzuszkiem????????

Polecane posty

Gość Gr00by

Jestem w miare szczuplym facetem (26 lat, 78kg, 178 cm wzrostu), ale mam spory brzuszek. Cwicze i jestem na diecie, ale nie oczekuje naglego cudu, ze brzuch zniknie z dnia na dzien. Nastawiam sie na to, ze to kwestia dlugich miesiecy, a moze i nawet 2-3 lat. W co sie zatem mam wg was ubierac,aby wygladac modnie? Jak ukryc brzuszek, przyduzy tylek? Co zrobic z waska klatka piersiowa i waskimi ramionami? Jaka fryzura bylaby najlepsza (mam ciemne proste wlosy, ktore ciezko poddaja sie ukladaniu). Prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gr00by
No mam, ale nie jest on od piwa.Nie bede opowiadal historii mojego zycia pod tytulem:"urzekla mnie twoja historia". W skrocie: choroba w dziecinstwie, zle nawyki zywieniowe, operacja,brak ruchu. I starczy.OK? Dobra, a moze teraz cos na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Mysle że luzne koszule byłyby jakims wyjsciem, na lato z krótkim rekawkiem. Albo tez lunza koszulka 3/4 (raczej jednolity kolor) i na to koszula z krótkim rekawkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gr00by
Dzieki Rosasita. A jakie kolory sa teraz modne? Wiem, ze nie kazdy kolor pasuje do kazdego typu urody, ale mimo wszystko czy mozecie mi to powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×