Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niszszszkadziewczynka

niskie dziewczyny gdzie kupujecie ciuchy, w co się ubieracie???

Polecane posty

Gość niszszszkadziewczynka

jak w temacie, piszcie w jakicjh skepach sie ubieracie, gdzie spodenki kupujecuie, a może macie jakieś pomysły dla niskich dziewczyn, skrtacacie spodenki? itd. ja równiez jestem knypiasta bo mam 158cm ;-/ buuu może jakoś się wesprzemy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam 158
i 21 lat:( nie urosne juz neistety, jestem tego pewna:) ze spodniami ma mega klopot, co skore to mnie bardziej pogrubia:( ze swetrami tez, bo w ramionkach jestem malutka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
he he ja od jakiegoś czasu w lumpeksie i nie przypuszczałam,że takie fajne ciuchy będę tam znajdować :) i ze względu na cene można czesto wymieniac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaalka
spodnie najlpeije w orginalnych sklepach- americanos, levis- rozmiar 26/30 :d a małe rozmiary mają w tally wiejil, w croppie pozatym, jeśli masz problem ze spodniami to fajna metoda to wkłądanie spodni do butów(ale nie podwijanie, bo podwijanie skraca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z ksiezyca
czesc ja mam 135cm i 10 lat,mama czesto kupuje mi super ubrania w "Smyku" lub "5,10,15"-swietne sklepy i mozna sie dobrze ubrac(teraz sa fajne spodnie,dzinsy z moimi ulubionymi bohaterkami z bajki "Witch"-napewno spodobaja Ci sie-polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
ooo słodziachny post :) kto wie dziewczyny może do Smyka :) ja mam 156cm ;-////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie można porządni skrócić u krawcowej za jakieś 3-5 złotych. masz to zrobione po prostu dobrze, ale trzeba kupić spodnie, które po skróceniu nie stracą kroju, czyli najlepiej proste. wiem, bo sama tak robie- jestem mała, ale nie chciałabym być bardzo wysoka, już wole moje 160 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papadam
Mam 160cm, ubieram sie glownie w Vero Moda-ciekawe i ladne ciuszki, super jeansy, wersja drozsza to Promod-piekne "s-ki" i"xs-ski"-wybieram glownie spodniczki. Ubieram sie doslownie we wszystko-najczesciej jednak w czarne, szerokie u dolu spodnie- biodrowki, buty na lekkim obcasiku, na ktore splywa nogawka spodni i bialy, dopasowany podkoszulek.W tym zestawie czuje sie najlepiej.Napisz jaka jest Twoja figura-moze cos doradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie lumpeksy
bo sa czesto nietypowe rzeczy. A spodnie skracam i jakos nic.Gorzej z plaszcami i zakietami, ale tez lumpex ratuje, pare genialnych rzeczy kupilam. za to szale, dodatki mozna kupic wszedzie, a to bardzo "ustawia" ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papadam
zgadzam sie z przedmowczynia-lumpex tez jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×