Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kksa

Nosicie zegarek ???

Polecane posty

Gość kksa

Wiadomo sa dwa aspekty : 1. praktyczny 2. ozdobny Zastanawiam sie jednak czy noszac zegarek nie bedzie za duzo gdy zaloze jakis wisiorek, kolczyki, pierscionek, czy to nie bedzie zbyt choinkowe ? Podobaja mi sie zegarki taki jak np. ten : http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=305452619 Co sadzicie, czy nie za wiele tego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny, zależy w co ubierasz sie na codzien czy na luzie czy bardziej elegancko. Ja w zegarku nie chodze bo ni epotrzebuje ,mam w telefoie zegar :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten 1 bardzo fajny, ja noszę raczej ze względów praktycznych teraz jak się nosi bluzki z długim rękawem to zegarka nie widać więc mozna sobie dobrać jakies inne ozdoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolabanda
szczerze to zaden z tych zegarków mi sie nie podoba,ale to kwestia gustu.Chaciałam tylko dodac ze ja nosze zegarek zawsze,obojetne czy mam bluzke z długim rekawem czy krótkim,czy jestem ubrana normalnie czy w sukienke na wieksze wyjscie.I dobierając dodatki wogóle nie zwracam na niego uwagi.Ja po prostu bez zegarka czuje sie jak bez reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj odkąd przyszły czasy komórki, jakos przestał mi być potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja po prostu bez zegarka czuje sie jak bez reki" ja tez chyba tak mam wstyd sie przyznać, ale ja nawet śpie w zegarku, w dodatku mam z podświetlana tarczą bo musze w nocy wiedzieć która godzina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze zegarek, taki z cyrkoniami, ozdobny:) i traktuje go raczej jak bransoletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ma on rowniez zastosowanie praktyczne np.na wykladach kiedy wylączam telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksieżyc w Skorpionie
Nie, zegarki dla mnie są brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszę od niedawna - prezent urodzinowy od Narzeczonego. Zakupiony w Bijou Brigitte :) bardzo ładny, skromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam, ze nie nosze, ale mysle, ze nie pogardziłabym jakimś ładnym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum - zegarki Bijou Brigitte raczej do skromnych nie należą :) zazwyczaj są ogromne z panterką i obite cyrkoniami ;) ale mniejsza z tym. Nie noszę, bo ciężko dobrać pasujący do wszystkich strojów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zegarek w ksztalcie serduszka w srodku jest rozowy a branzoletka jest ozdobiona rozowymi kamykami sliczny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turalka
Jak dla mnie zegarek pasuje zawsze no i jest pratyczny :D ja noszę taki elegancki ale delikatny Jordan Kerr teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×