Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tanio i modnie

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie. gdzie sie wybrac? jaki sklep odwiedzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio i modnie to się wyklucza. Bo teraz modnie jest równoznaczne z drogo. Im drożej, tym większy szpan. W tym sęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez polecam zakupy internetowe w Butiku, nie tylko odzież ale i akcesoria i kosmetyki :) duży wybór, niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja fajnych ciuchów szukam w Carry. Koszule to mają tak rewelacyjne że aż nie chce się ściągać takie milusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie rzeczy możesz dostać na www.ceneo.pl ja sam chętnie tam kupuję. Ostatnio bluza zielona z kapturem i spodnie jeansowe Antonio z cross jeansu. Fajny portal to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Jeśli chcesz tanio i modnie, to spróbuj przez platformę www.allegro.pl Ja czasami tam kupuję. Ostatnio kupiłem jeansy wranglera materiałowe w dość nietypowym jasnym kolorze coś ala kawa z mlekiem. Fajne są. https://allegro.pl/wrangler-arizona-spodnie-jeans-materialowe-w40-l30-i7561739724.html Zależy też oczywiście co konkretnie za ciuch chcesz sobie kupić i jaki przedział cenowy Cię urządza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaglądam do Carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nowe ciuchy szafa nigdy nie jest zbyt mała, problem jednak w tym, że niekiedy to wypłata jest zbyt mała, by wystarczyło na wszystkie nasze zachcianki. Wtedy też można znaleźć rozwiązanie, aktualnie do wygrania jest voucher zakupowy do Zary o wartości 1250zł http://dowiedz-sie.pl/jak-wygrac-voucher-zakupowy-do-zara.html Może akurat do którejś z nas uśmiechnie się szczęście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowelove
Ja gdy potrzebuję tanio, budżetowo i modnie chodzę do second handów. Staram sie wybierac te, w których są najlepsze jakosciowo ubrania w połączeniu z promocjami. VIVE Profit to fajna sieciówka. Po większości ubrań nawet nie widać śladów użytkowania. Można też kupić tam na torby papierowe. Ile zmiescisz do torby tyle jest Twoje - są 3 rozmiary toreb za różne kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu przekonałem się do sklepu https://www.denley.pl/ Kupiłem u nich garnitur, zestaw dla córki i zabieram się za zakupu jakiejś bluzy sportowej. Na razie ubrania są spoko. Czasami też kupuje coś w wyszukiwarkach cenowych, ale tam jest za dużo ubrań i nie za bardzo chce mi się szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do butów dla dzieci to koniecznie zerknij także na www.MalyBucik.pl często u nich zamawiam, bardzo szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może chcecie biżuterię : arthand.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ma być tanio oraz modnie to do głowy przychodzi mi tylko jeden sklep www.ObuwieMarcello.pl jak do tej pory jeszcze się na nich nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×