Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wojciech

Potrzebuje pomocy

Polecane posty

Gość Wojciech

Sziedze teraz w szkole i nie mam za bardzo czasu na szukanie topikow. Chcialbym sie kilku rzeczy dowiedziec. W tym roku zdaje mature ( Polski, Angielski, Historia i ewentualnie wos ). Ci musze dokladnie zrobic aby moc studiowac z omoca finansowa w anglii ( lub jak kto woli za darmo ). Patrzylem na internecie rozne tam certyfkaty i wogule ale dla mnie to chyba sciema. W jaki sposob anglicy biora pod uwage mature polska, ja z angielskim nie bede miec problemow ale polski to ciezki przypadek. i czy lepiej teraz juz zaczac formalnosci zalatwiac czy poczekac ze wszystkim na ogloszenie wynikow ( chodzi mi o formalnosci takie jak kontakt ze szkola, jakies wstepne rozmowy i faq ). A i czy u nich jest w przypadku wybierania studiow tak jak u nas - zeby dostac sie na ekonomie trzeba zdac np matme, itp. Nie ma problemow z arytmetyka ale planimetria juz znaczcnie gorzej, a rok szkolny koncze z planimetria i sie troche obawiam. P.S. Czy mozna na studia w anglii dostac sie bezposrednio po skonczeniu szkoly czy tez jsli jest mozliwosc na nastepny rok bo ja chcialbym wyjechac w lipcu i musze jeszcze zdac egzamin zawodowy z ekonomii - czy oni to wogule wezma pod uwage bo w polsce na niektorych studiach w tym roku wogule na to nie patrzyli. P.P.S przepraszam za pisownie ale nie mozna ustawic polskich liter na komputerze z ktorego wlasnie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest z egzaminami wstepnymi, ale pomoc finansowa (tzn kredyt) musisz zaczac zalatwiac duzo wczesniej, mojemu chlopakowi powiedzieli, zeby juz przyszedl sie dowiedziec w grudniu. Poza tym musisz miec zdany egzamin IELTS z jezyka angielskiego. Wydaje mi sie, ze najlepszym sposobem bedzie skontaktowanie sie z uczelnia np przez mejla, oni powinni Ci wszystko wyjasnic. najlepiej juz teraz do nich napisz. Zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×