Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaaaaaa

śmierć Ewy Sałackiej-czy powodem jej zgonu mógłby byc corhydron??

Polecane posty

Gość smutnaaaaaa

kazdy z nas pamieta świetna aktorke Ewe Sałacka,i dzien w którym dowiedzielismy sie o śmierci . ostatnio ogladałam program,gdzie wypowiadał sie chlopiec ,ze w lato gdy urzadliwa go pszczoła podano mu corhydron ( miałbyć to lek alergiczny) i po tym czuł sie jak by umierał,okazało sie,ze to właśnie dostał ta paskudna serie ale udało mu sie przezyc. I odrazu na mysl przyszla mi Ewa Sałacka,czy jej śmiierci jest równiez winny trefna seria leku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jest to możliwe że
odali jej ten szkodliwy lek:-(pierdolency z tej produkcji leków😡Usmieracją niewinnych ludzi!!!!!!!!!!!!!!Ten lek to pawulon jakby ktos nie wiedzila:-Pto smo scierwo co podawali w lodzi,moze to jacys ludzie z Lodzi zamiesznai w ta afere podmienili leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
też o tym myślałam.To całkiem możliwe, bo ta śmierć dziwna była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No może coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na tym nie znam ale slyszalam ze ona wypila ta ose z sokiem i ze poprostu ona ja ugryzla w przelyk i nastapilo szybkie spuchniecie przelyku co doprowadzilo do braku tlenu w organizmie .... ja znam taka wesje jej smierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrą znasz wersję
ale żeby ją uratowac trzeba było podać jej jakiś lek antyalergiczny i być moze to był ten cay C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba ze tak tyle ze ja gdzies czytalam ze podobno ona zmarla zanim przyjechalo pogotowie .... ale jak mowie nie jestem pewna bo to dawno bylo to raz a dwa nie bylo mnie w tedy w kraju wiec nie mialam jak tego sledziec... cala ta sprawa z tym lekiem to jest ...brak slow jak sobie czlowiek pomysli ze ktos przez czyjas niekompetencje mogl umrzec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam plotkę, że Sałacką osa ugryzła w przełyk i zmarła przez uduszenie, ale później przeczytałam w gazecie, że powodem śmierci był wstrząs alergiczny, a osa użądliła ją w wargę. Więc chyba ta druga wersja jest prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to ona chyba miała męża lekarza, wiedziała że ma alergię i byli przygotowani na takie wypadki, a po użądleniu mąż zaczął ją reanimować, wstrzyknął jej jakieś leki, wsadził ją w auto i pojechał do szpitala, ale niestety umarła w drodze. :( Tak czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszce wtenczas nie byly trefne ampułki z corhydronem ale moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie że nie
Sałacka nie wiedziała, że jest uczulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaaaaa
to jest po prostu nie dopuszczalne,ze ktos chcac ratowac czyjes zycie podaje mu lek.... okazujacy sie śmiertelnym :-( Sałacka dostała lek,i zmarła w drodze do szpitala,była intubowana przez swojego meza. a trefny corhydron,na rynku był od czerwca!!! przeciez to skandal ile ludzi musiało umrzec od tego,czy nie mogli powiadomic o tej pomylce odrazu,a nie czekali,ma noz widelec moze sie nie wyda ;-( smutna ta rzeczywistosc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×