Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do kobiet po rozwodzie lub w trakcie

Polecane posty

Gość gość

Jestem w trakcie rozwodu. Gdy mieszkalismy jeszcze razem,ojciec dziecka zajmował się nim tylko cztery razy w tygodniu godzinę lub półtorej. Nigdy nie zostawał z dzieckiem dłuzej niż godzinę, maksymalnie dwie. Teraz po rozwodzie chce on zabierać dziecko nawet na 6 do 7 godzin, na co nie chcę się zgodzić. Nie wie on co jego dziecko lubi zjeść na sniadanie, obiad i kolację, nie pilnuje aby dziecko siadało na nocnik (syn ma obecnie 2,5 roku) itp. Powiedziałam, że maksymalnie może widzieć się z dzieckiem trzy godziny. Jest dobrym ojcem, a więc chcę aby widywał się z dzieckiem, ale nie tyle godzin, bo nigdy tyle czasu nie spędzał z dzieckiem. wiem, że chce on złożyć wniosek. Czy sąd przychyli się do jego prośby? I czy powinnam również złożyć taki wniosek w sprawie widywania się ojca z dzieckiem. W pozwie rozwodowym napisałam, ze mają to być trzy godziny w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci ze przechodziłam i przechodzę to nadal bo juz 1.5 roku trwa nasz rozwód najpierw było zabezpieczenie kontaktów wnioskowałam o 3 godz 2 razy w tygodniu u mnie w mieszkaniu ale jemu wiecznie było źle bo chciał zabierać dziecko do swojej mamusi bo tam mieszka 3 razy w tygodniu cały czas pisałaś zaźalenia i sędzia zmienił ze te 3 godz bierze do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest dobrym ojcem to sobie znakomicie poradzi, nie powinnaś utrudniać ich spotkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko powinno być z obojgiem rodziców na równo - nie ma tak że z jednym jest dłużej a z drugim krócej - a z jakiej racji? bo jeden z rodziców sobie tak ustalił bez zgody prawnej? uważam że skoro były mąż nie pije alkoholu i normalnie żyje to powinnaś eksmężowi pozwolić widywać dziecko tak często jak to jest możliwe.ja będąc po rozwodzie mieszkam z synem,eksmężem i jego konkubiną.syn widuje ojca codziennie.teraz czekam jak dzielnicowy usunie siłą konkubine z naszego mieszkania bo prawniczka tak mi doradziła. mój syn kocha mnie i eksmęża bo ja zawsze dbałam o to by syn miał pełną rodzine.moja mama mówi że jak dziecko nie ma pełnej rodziny to wyrasta potem na psychola/psycholke.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadasz takie głupoty ze aż mi ciebie źal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.02, jesteś szurnieta.Lekceważą twoje prowo na innych watkach,to wklejasz tam gdzie jeszcze cie nie było. Tak,to do ciebie "prawniczka powiedziała","mamusia powiedziała" !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×