Odpowiedz na ten temat

wiem jak pokonać konkubine eksmęża

• gość 2018.02.13 [15:36]
    prawniczka wysłuchała mojej hisorii i znalazła sposób na cwaną konkubinę.otóż jestem po rozwodzie i mieszkam w mieszkaniu z synem,eksmężem i jego konkubiną która od 3 miesięcy nie chce sie wyprowadzić z mieszkania.policja nic nie zrobiła po ona tłumaczyła sie że jest gościem u mojego byłego.prawniczka poradziła mi napisać skarge do dzielnicowego o to,że ja i syn (czyli dwie osoby) jesteśmy przeciwko eksmężowi (jednej osobie) w sprawie jego trybu życia i jego znajomych w naszym domu.prawniczka powiedziała,że wygramy tą sprawe,bo eksmąż zachowuje sie nieodpowiednio w stosunku do dwóch osób (mnie i syna) prawnie mieszkających w mieszkaniu - mieszkanie jest moje i eksmęża.według prawniczki zdanie konkubiny sie nie liczy,tylko liczy sie to,że eksmąż sam tworzy w domu sytuacje (sprowadził konkubine) która denerwuje dwóch domowników tego mieszkania czyli mnie i syna.dzielnicowy powinien ją usunąć z mieszkania bez sądów itp.dziś złożyłam tą skarge i czekam smiech.gif
  • gość 2018.02.13 [16:27]
    Musialas zalozyc kolejny temat,zeby to powiedzieć co ludzie ci zresztą pisali na poprzednim?
    Aaaa,i nie zapomnij na wszystkich tematach kafe - jak poprzednio - wkleić to samo !
  • gość 2018.02.13 [17:04]
    muszę to napisać na 10 tematach.niech ludzie wiedzą jak usunąć z domu kochanke eksfaceta,bo podejrzewam,że wiele kobiet jest w podobnej sytuacji i nie wiedzą jak rozwiązać problemjezyk.gif
  • gość 2018.02.13 [17:06]
    Gratulacje
    Ale juz nie spamuj ciagle o tym.
  • gość 2018.02.13 [19:07]
    Temat mnie nie dotyczy ale współczuję sytuacji i trzymam kciuki, żeby gada się pozbyć.
  • gość 2018.02.13 [20:03]
    Ty sama jesteś ciamajda i musisz stale kogos się radzic,jak nie matka,to prawnik,ludzie na kafe.
    2/10,że to provo nieudolne.
  • gość 2018.02.13 [20:14]
    do osoby z godz.20.03 - ty sama jesteś całym provo i nikt nie prosi cie o komentarz,nara
  • gość 2018.02.13 [20:22]
    Kobieto, po prostu założyłaś juz tysiąc tematów o tym i na tematach innych ludzi tez o tym wypisujesz. Super, ze znalazłaś prawnika, ktory ci doradził cos konkretnego, jak cos sie dowiesz to napisz tutaj, zamiast zakładając tysiąc tematów dziennie i wpisywać w kazdy temat o tum swoim ex idiociejezyk.gif
  • gość 2018.02.13 [20:35]
    w poście o 15.36 napisałam o tym co powiedziała mi prawniczka i złożyłam już skarge do dzielnicowego.teraz odpisuję ludziom na innych stronach smiech.gif
  • gość 2018.02.13 [20:35]
    A ja tam pierwszy raz widzę jej wpis.
    Ja już coś się w sprawie ruszy to napisz. Ciekawa jestem finału. Mam nadzieję, że ci się uda usmiech.gif
  • gość 2018.02.13 [20:57]
    Przeciez tobie nie chodzi o syna tylko targa toba zazdrość,że b.mąż obraca inną kobietę.
    To się czuje z tych postów.
  • gość 2018.02.13 [20:59]
    20'35, no to masz zajecie,bo wkleiłas ile i gdzie się da.
    No nie mow,ze poszlas do prawniczki,zeby teraz ludziom dawac rady?
    Sorki,seksu z byłym ci się chce na tysiąc procent i ta kobieta ci przeszkadza.
  • gość 2018.02.13 [22:54]
    do osoby z drugiego postu z godz.20.35.dziękuje za wyrozumiałość.
    dam znać jak dzielnicowy wykopie ją z naszego mieszkania.smiech.gif
    do osoby z godz.20.57.eksmąż nie jest mi obojętny - syn to jego dziecko a ta kobieta bezprawnie weszła między nas i coś kombinuje.
    do osoby z godz.20.59.owszem,pragnę byłego męża ale już nie chce być jego żoną.chce z nim być jako rozwódka-przyjaciółka i będziemy sobie mieszkać w naszym mieszkaniu.konkubine musze usunąć przy pomocy dzielnicowego i policji.smiech.gif
  • gość 2018.02.13 [23:35]
    To masz c*****a pawniczke smiech.gif A mamusia co na to ???
  • gość 2018.02.14 [10:01]
    Usunąć to policja i dzielnicowy razem z Tobą może co najwyżej gacie z Twojego tyłka. Głupia baba po rozwodzie nie ma prawa do układania życia byłemu. W jego połowie mieszkania może się pie**olić ile wlezie. Ale zawsze dla dobra dziecka może nabierać dowodów na twój idiotyzm i przejąć opiekę nad synem.
  • gość 2018.02.14 [10:09]
    Dogadaj sie z dwoma silnymi chlopakami, sprowadz ich do siebie i zyjcie w trojkacie. A jak eks ma z tym problem, to mozecie sie dogadac, ze chlopaki wyleca razem z jego niunia.
  • gość 2018.02.14 [10:56]
    22'54,
    kobieta bezprawnie weszla miedzy was ? co ty wypisujesz? facet jest wolny i jego sprawa jak żyje.
    On wziął te kobiete do domu i tym pokrzyzowal ci plany,bo chcesz faceta do lozka a nie dobro syna czyli ich glosny seks itd.
    Naprawde chcesz się przyjaznic ze zdradzaczem? przecież to niewierny mężczyzna.
  • gość 2018.02.14 [18:42]
    Haha ale ty głupia jesteś. Jak eks jest przeciwko tobie? Przecież skoro jesteście po rozwodzie, to były może uprawiać seks z kim chce i dzielnicowemu nic do tego. A prawniczkę masz równie głupią, współczuje jej klientom, bo pewnie każdą sprawę przegrywają. Zresztą nawet jeśli jednak kochanka się wyprowadzi, to kolejną sobie sprowadzi. Nie masz godności i szacunku do siebie.
  • gość 2018.02.14 [20:01]
    2/10 dla provo, styl nastolatki.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...