Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak dał mi pierścionek zaręczynowy z cyrkonią..

Polecane posty

Gość gość

Wiem że pewnie połowa z Was zaraz po mnie pojedzie, ale naprawdę czuję się nawet nie wiem jak ty nazwać.. obrażona, zmieszana, zdziwiona.. niby zaręczyny, kolacja w restauracji, standard. Dostaję pierścionek z kruka (nawet opakowania nie było specjalnego na taką okazję tylko firmowe) niby złoto ale na środku ogromną wystająca cyrkonia. Oczywiście udawałam że super i się zgodziłam, ale teraz jest mi smutno nawet się popłakałam. Wydaje mi się że jak facetowi naprawdę zależy to odłoży na porządny pierścionek a nie pierwszy lepszy i totalnie niepraktyczny bo ta wielka cyrkonia będzie o wszystko haczyc. Nie wiem jak z tego wybrnąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj mi ten pierścionek i powiedz szczerze dlaczego go nie chcesz. Ja głupia kiedyś przyjęłam takie byle co bo kochałam do szaleństwa i nie wzięłam nawet pod uwagę że moj facet mógłby mi kupić coś lepszego zamiast sobie Play station. Do ślubu też się nie szarpnął na obrączki, byle jakie byle żeby były. Po ślubie nawet swojej nie nosi bo źle dopasowana. Jakie podejście taki później związek byle jaki. Jak teraz pokażesz że nie trzeba tobie wiele, że facet nie musi się starać to już przegrała życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 W punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4588
Nie chciałbym takiej żony. .. materialne podejscie. Dziekuj***ardzo ... gdyby byly gorsze czasy bys zostawila faceta bo nie ma kasy?! Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właśnie o to chodzi że on kasę ma, pracuje. Tylko po prostu wyszedł z założenia że nie warto wydawać nie wiadomo ile na coś tak niepraktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś w podobnej sytuacji i też miałam taki dylemat. Nosiłam ten pierścionek i wstydziłam się pokazywać że to zaręczynowy. Mojego narzeczonego było stać na lepszy a jednak poszedł na łatwiznę. Na szczęście los sprawił że się rozstaliśmy i z ulgą pozbyłam się tego pierścionka na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety jak zwykle nie cieszą się z samego gestu, tylko banknoty mają w oczach. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ma kase a olal sprawe, to nie warto, uwierz mi. Bedzie wszystko tak olewal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli praktyczny, zostaw go i znajdź takiego co obciaży chałpę hopoteką i kupi ci brylanta, razem będziecie spłacać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 ma świętą rację Moja mama wyszła za faceta z miłości i nawet pierścionka nie dostała zaręczynowego. Ślub też był byle jaki bo po co kasę wydawać. Po prostu poszli z marszu. Mój tata nigdy nie pamiętał o rocznicy, później już nawet o urodzinach, na święta dostawała prezent typu trzy szczotki do włosów. Nie starał się, może nie był tego nauczony, wiem że moja mama cierpiała z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma świętą rację. (to pisze kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:51 taki ch... był ale i tak mu nie oddałaś po rozstaniu, jesteś z tych chytrych jak małe dzieci? Dlatego faceci uważają że jesteście zwierzętami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój eks był lepszy- kupił mi pierścionek zaręczynowy złoto 333 z brylantem uwaga BN o padnięcie.. na portalu typu grupon.... :D nawet się nie pofatygował ruszyć tyłka żeby czegoś poszukać, zajrzał do internetu w promocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:57 oddawałam mu trzy razy a on i tak mi podrzucał do torebki na imprezie, raz wysłał pocztą. Widocznie nie był nic wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to żenada. Jak facet szanuję kobietę to nie ośmieli się postawić jej w takiej sytuacji. Ja rozumiem jak ktoś nie ma kasy to ok, ale jak ktoś pracuje to można odłożyć. To świadczy o tym jak ciebie ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:59 taaa... koniowi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:01 a ty na co odkładałaś dla faceta, co.mu takiego super kupiłaś? Czy może faceta nie cenisz, cenisz tylko siebie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosłe baby a mentalność Kalego jak u małych dzieci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to, licytacja prostytutek? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że kobieta dość daje facetowi po ślubie. Ciekawe czy chcielibyście rodzić dzieci, zmieniać pieluchy i dom ogarniać. Chyba w ramach nagrody pierścionek z brylantem raz na całe życie to nie jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:04 noo pierscionek zareczynowy mu kupilam i sie przed nim rozplaszczylam przed wieza Eiffla w Paryzu :) I tak mnie nie chcial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego facetom wydaje sie, ze to ok, jezeli kupia byle gowno, co sie za chwile rozleci? Zareczyny to powazna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze matki mają brylanty, dostały od ojców? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to materialistyczne kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha pierścionek zaręczynowy z grupona to hit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:12 facetowi rodzisz, przewijasz i ogarniasz chałpę a nie czasem sobie? W razie rozstania zostawisz mu te dzieci i ogarniętą chałpę? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wór kartofli powinnaś dostać niewdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polki to materialistyczne kretynki. xxx A użytkownicy-faceci tego forum to w 99% prawiki, których jedyną okazją do podarowania kobiecie pierścionka, było oddanie koleżance z podstawówki plastikowego krążka z gum do żucia. Autorko, kobiety zgadzają się z tobą, ale to miejsce nie jest odpowiednie do zadawania tego typu pytań, bo mnóstwo tu nieudaczników życiowych, którzy nie mogą pogodzić się ze swoim prawictwem, więc obrażają kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21:12 facetowi rodzisz, przewijasz i ogarniasz chałpę a nie czasem sobie? W razie rozstania zostawisz mu te dzieci i ogarniętą chałpę? smiech.gif xxxx Tak, kobieta rodzi dziecko facetowi i wychowuje dziecko faceta. Ale ty tego nie zrozumiesz, bo facetem nie jesteś.. jesteś co najwyżej niedojrzałym i nędznym chłoptasiem z gatunku tych, co myślą że dziecko jest tylko i wyłącznie problemem kobiety. Na szczeście tacy jak ty zwykle zostają do końca życia sfrustrowanymi prawikami, wiec nie przekarzesz swoich obrzydliwych genów dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:30 no właśnie ty masz chyba problem z głową, przeczytaj co napisałaś kretynko, demagogia pierwszej wody, bajeczka nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. W razie konfliktu dzieci nagle są tylko wasze, a facetowi pozostawiacie nie prawo a obowiązek płacenia na nie i na was same. W akcie urodzenia powinno wam się wpisywać imiona Hipokrytka i Kłamczucha :-D ...a ty skończysz z gromadką dzieci, każde z innym facetem i wychowasz je na takie kretynki jak ty sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×